3 Bed Σπίτι σε σειρά in Casares σε Casares,

3-υπνοδωμάτιο Μεζονέτα στο Casares

Αυτό το διαμέρισμα τύπου ταουνχάους βρίσκεται στο Casares της επαρχίας Málagα, σε υψόμετρο 334 μέτρων. Με εμβαδόν 160 τετραγωνικών μέτρων, το ακίνητο διαθέτει τρία υπνοδωμάτια και δύο μπάνια, προσφέροντας πλήρη εξοπλισμό για άμεση εγκατάσταση. Η θέση του εντός του ιστορικού κέντρου εξασφαλίζει πρόσβαση σε βασικές παροχές, ενώ η γειτνίαση με τοπίο και φύση προσφέρει ηρεμία. Η τιμή έναρξης στα 170.000 ευρώ αντανακλά την κατάσταση «έτοιμο προς κατοίκηση» και την πρακτική διάταξη των χώρων σε δύο ορόφους.

€170,000
3
Υπνοδωμάτια
2
Μπάνια
160 m²
Εμβαδόν
€170,000
Τιμή
Έτοιμο
Κατάσταση Κατασκευής

Ανάλυση Έργου

Βασικά χαρακτηριστικά τοποθεσίας, κατοικιών, φάσης και σημεία προσοχής.

Τοποθεσία

Το ακίνητο εντάσσεται στο ιστορικό ιστό του Casares, σε περιοχή με υψηλότερο υψόμετρο (334μ). Η θέση είναι εσωτερική, μακριά από τις ακτογραμμές, προσφέροντας ορατότητα προς το φυσικό τοπίο και το κέντρο του χωριού. Η απόσταση από τα κύρια αξιοθέατα και τις παροχές είναι βραχυπρόθεσμη, ωστόσο η προσέγγιση απαιτεί προσοχή λόγω του τοπικού ανάγλυφου και της κίνησης εντός του οικισμού.

Περιβάλλον & Τρόπος Ζωής

Τιμή & Διαθεσιμότητα

€170,000
Τιμή
3
Υπνοδωμάτια
160 m²
Εμβαδόν
2
Μπάνια

Περιβάλλον & Τρόπος Ζωής

Αίτηση Πληροφοριών

Τοποθεσία & Περιβάλλον: Casares

Περιβάλλον & Προσβασιμότητα

Χάρτης & Τοποθεσία

Aerial view of a coastal town with a beach, mountains, and a lighthouse.

Προσβασιμότητα

Gibraltar (GIB) 32 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 73 km

Πηγή: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury villa with private pool, scenic golf course and ocean view.

Φύση & Κλίμα

Cozy beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.
4 Περίοδος κολύμβησης (μήνες)
17.8°C Μέση ετήσια θερμοκρασία
334m Υψόμετρο

Πηγή: Open-Meteo (2020, 2025 μέσος όρος)

Παραλίες & Αναψυχή

Παραλίες

  • Ancha Blue Flag

Golf

  • Estepona Golf 4.7 km
  • Azata Golf 5.3 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.2 km

Αθλητικές εγκαταστάσεις

14 Διαθέσιμες εγκαταστάσεις

Πηγή: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

A stone tower on a rocky beach with ocean views and a clear blue sky.

Οδηγός Περιοχής: Casares

Casares may refer to:

Βασικά Στοιχεία

160.0 km² Έκταση

Υποδομές

9 restaurant
1 pharmacy
1 bank

Υψόμετρο & Έδαφος

334m Υψόμετρο

Κοντά

Θέα

Μαρίνες

Ev Charging

Γήπεδα γκολφ

Μεταφορές

32 km Gibraltar (GIB)
73 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
464 km Alicante-Elche (ALC)

Λεπτομέρειες Έργου

Έργο 3 Bed Σπίτι σε σειρά in Casares
Πόλη Casares
Περιοχή Costa del Sol
Τιμή €170,000
Εμβαδόν 160 m²
Τιμή ανά τ.μ. €1,062 / m²
Βεράντα 40 m²
Υπνοδωμάτια 3
Μπάνια 2
Παρκινγκ Όχι
Πισίνα Όχι
Κήπος Όχι
Κατάσταση Κατασκευής key_ready
Παράδοση 1970
Δημοσίευση 2026-05-19

Ref: VL583776

Πηγή: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Eleni Papadopoulos
Eleni Papadopoulos
Σύμβουλος Ακινήτων

Η Ελένη Παπαδοπούλου καθοδηγεί τους Έλληνες πελάτες στην ισπανική αγορά ακινήτων με εξειδίκευση και θέρμη. Εξασφαλίζει μια ομαλή και κατανοητή διαδικασία για όλους.

Πολύγλωσσος αντιπρόσωπος με υποστήριξη AI. Το αίτημά σας διαχειρίζεται η ομάδα πίσω από αυτόν τον ιστότοπο.

Απάντηση εντός 24 ωρών

Ενδιαφέρεστε;

Αφήστε τα στοιχεία σας για να λάβετε πληροφορίες για τη διαθεσιμότητα και τις τιμές.

Αίτηση Πληροφοριών WhatsApp