3 Bed Ridaelamu in Coín - Coín, Ridaelamu

3-magamistuba Ridaelamu kohas Coín

See linnamaja asub Coíni linnas, mis asub Málaga provintsis sisemaal. Hoone on renoveeritud ja pakub 164 m² elamispinda. Projekteeritud on kolm magamistuba ja kolm vannituba. Hoone asub linnulennult umbes 17 km kaugusel rannast ja 23 km kaugusel Málaga lennujaamast. Ümbruskond on linnuline ja teenused on jala-uhu oluliselt lähedal, kuna poe asub 485 m ja apteek 161 m kaugusel.

€329,000
3
Magamistuba
3
Vannituba
164 m²
Elupinda
€329,000
Hind
Valmis
Ehitusjärk

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Kinnisvara asub Coíni linnas, mis on Málagast läänes ja Marbella põhjas. Asukoht on linnuline: koolid, poed ja restoranid on lähedal. Rannani on umbes 17 km. Linnamaja asub keskses piirkonnas, mis võimaldab kasutada linna infrastruktuuri ilma auto kasutamata. Autot on siiski vajalik pikemateks sõitudeks randa või lennujaama.

Põhiplaan

Maja on sobilik neile, kes vajavad kolme magamistuba. Kõik magamistoad on vannitoaga. Planeering on avatud elutoa ja köögiga. Majas on marmorpõrandad ja konditsioneer. Katuseterrass on mõeldud päikesetamiseks ja lõõgastumiseks. Maja sobib perekonnale või paarile, kes soovivad eraldatud magamisruume.

Olek

Tegemist ei ole uue ehitisega, vaid renoveeritud linnamajaga. Kirjelduses rõhutatakse renoveerimist ja kaasaegset sisustust. Oluline on märkida, et müügiks on saadaval olemasolev hoone, mis on heas seisukorras. Omandamine on võimalik vahetult pärast tehingu vormistamist.

Tähelepanu punktid

Objekt ei asu rannikul vaid sisemaal. Majas ei ole basseini, kuigi on olemas katuseterrass. Ümbruskond on linnuline, mitte rahulik eramute piirkond. Maja ei paku kinnistatud parkimist. Rannapääs on vaid autoga, sest linnulennult on rand 17 km kaugusel.

Elustiil & ümbrus

See sobib peredele, kes eelistavad linnaelu rannikuhooguse asemel. Sobib ka investeerijale, kes otsib rendipotentsiaali linnas. Ostmist võivad kaaluda inimesed, kes vajavad ligipääsu infrastruktuurile ja kes ei ole piiratud otsese mere lähedusega. Samuti on see võimalus neile, kes otsivad maja, mis on juba valmis ja sisse seatud.

Ehituskvaliteet

Majas on marmorpõrandad ja double glazing. Köök on täielikult varustatud ja avatud elutoaga. Magamistubades on privaatvannitojad, mõnes on dušš, ühes on ka vann. Akendelt on vaated mägedele. Majas on tualetid eraldi. Fassaad on lõunapoolne, mis tagab päikesepaistet. Maja on üldjoones heas seisukorras ja on renoveeritud kaasaegsete nõuetega arvestades.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Hind algab 329 000 eurost. See hind kehtib antud linnamaja eest. Turul on erinevaid valikuid, kuid see konkreetne projekt asub Coínis. Hinnad on madalamad kui lähedalasuvates rannikuasulates nagu Fuengirolas. Keskmine palk piirkonnas on umbes 16 450 eurot aastas, mis seab kinnisvarahinnad konteksti.

€329,000
Hind
3
Magamistuba
164 m²
Elupinda
3
Vannituba

Ümbrus & elustiil

Coín on sisemaalinn ligikaudu 22 000 elanikuga. Igapäevane elu siin keskendub linna südamesse. Kohalikud poed ja teenused on kõrval. Lisaks on võimalus kasutada bussiliine, kuid auto lihtsustab olukorda oluliselt. Elu rütm on rahulikum kui rannikul. Päikesepaiste on arvukas, üle 3000 tunni aastas. Mägimaisema lähedus pakub võimalusi matkamiseks. Maja asukoha tõttu ei ole merevaated kohal, kuid siin on võimalik nautida linnaelu mugavust.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Coín

Ümbrus & ligipääs

Coínis on piisavalt teenuseid, näiteks restoranid ja koolid. Linnas on tervisekeskus, kuid haigla on 10 km kaugusel. Jalgrattasõidu võimalused on olemas, aga auto kasutamine on soovitatav. Ümbruskond pakub võimalusi spordiks, sealhulgas ujumine kohalikus basseinis. Mägede lähedus võimaldab matkamist.

Kaart & asukoht

Kaart näitab asukohta Coíni linnas. Märgitud on lähimad poed, koolid ja puiesteed. Oranžide joontega on näidatud peamised teed ranniku ja lennujaama suunas. Roheline tähistab märgalasid ja golfe.

Luxury villa with panoramic mountain view, private pool, and spacious living areas.

Asukoht piirkonnas

Coín asub Málaga provintsis sisemaal. See on 33 km kaugusel Málagast ja 30 km Marbella põhjas. See on sissesõidutee Gaucíni ja Ronda suunas. Linn on ühendatud rannikuga, kuid ei ole rannakurort. See on piirkond, mis pakub rohkem linnalist ja autentset elu kui turismikeskonnad.

Ligipääs & teenused

Rannani on autoga umbes 17-18 km (Playa Torreblanca). Lennujaama AGP on 23 km kaugusel. Golfivõimalusi on Lauro Golfis (umbes 11 km). Poed on 485 m kaugusel, apteek 161 m kaugusel. Bussipeatusi on linnas 12. Málaga lennujaama jõuab ligikaudu 30 minutiga. Rand jääb lõuna poole, autoga veidi alla poole tunni.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 23 km
Gibraltar (GIB) 78 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy apartment with balcony, city view, modern kitchen, and large windows.

Loodus & kliima

Old stone tower with arched windows, scenic hillside view, surrounded by greenery.

Kliima on mõõdukas, keskmine temperatuur on vahemikus 10-27 °C. Aastas paistab päike ligikaudu 3866 tundi. Kõrgus merepinnast on 191 m. Ujumishooaeg kestab 4 kuud. Vesi on üle 20 kraadi. Piirkond on soblik neile, kes armastavad sooja ilma, kuid ei soovi troopilist niiskust.

3866 Päikesetunde/aasta
4 Ujumishooaeg (kuud)
18.0°C Kesk. aasta temp.
191m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Lähimad rannad on Fuengirolas, umbes 17-18 km kaugusel. Neil on siniline lipp. Golfi mängimiseks on lähedal Lauro Golf (11 km). Linna endas on kaks ujumat. Spordikeskusi on 24. Võimalik on matkamine mägedes. Mereni peab sõitma autoga.

Golf

  • Lauro Golf 11.5 km
  • Campo Europa 13.3 km
  • Campo América 13.8 km
  • Santana Golf & Country Club 14.1 km

Spordirajatised

24 Saadaolevad rajatised

Allikas: OpenStreetMap, CSD

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Coín

Coín is a town and municipality in the Province of Málaga, Spain, c. 33 km west of the provincial capital, Málaga, and about 30 km north of Marbella. The town has an official population of 22,000 inhabitants.

Peamised faktid

Kliima

Kuu Keskmine temp Sademed
Jaanuar 10.5°C 60 mm
Veebruar 11.0°C 64 mm
Märts 13.3°C 59 mm
Aprill 15.6°C 43 mm
Mai 18.0°C 35 mm
Juuni 22.6°C 9 mm
Juuli 26.7°C 1 mm
August 27.0°C 2 mm
September 22.9°C 15 mm
Oktoober 18.4°C 57 mm
November 14.1°C 79 mm
Detsember 11.1°C 67 mm

Lähedalasuvad teenused

7 restaurant
4 school
8 pharmacy

Kõrgus ja maastik

191m Kõrgus

Läheduses

Vaatepunktid

Golfirajad

Ujulad

Spordikeskused

Transport

23 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
412 km Alicante-Elche (ALC)

Projekti detailid

Projekt 3 Bed Ridaelamu in Coín
Linn Coín
Piirkond Costa del Sol
Hind €329,000
Elupinda 164 m²
Hind/m² €2,006 / m²
Terrass 34 m²
Magamistuba 3
Vannituba 3
Parkimine Ei
Bassein Ei
Aed Ei
Ehitusjärk key_ready
Valmimine 1970
Avaldatud 2026-05-16

Ref: VL090748

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kokkuvõte

  • Renoveeritud linnamaja 164 m²
  • 3 magamistuba, kõik vannitoaga
  • Keskne asukoht Coínis, poed jala-uhu lähedal
  • Lõunapoolne orientatsioon ja mäevaated
  • Katuseterrass päikesetamiseks

Piirkondlik võrdlus

Võrreldes Fuengirola projektsiooniga (Astra Homes, alates 364 000 €), on Coíni hind konkurentsivõimelisem. Rannikuasjad on kallimad. Málaga lennujaam on Coínist ligipääsetav, kuid vajab autot. Coín pakub soojema kliimaga rohkem vahetut elukeskkonda.

Korduma kippuvad küsimused

Kas majas on bassein?
Ei, majas ei ole basseini. Olemas on katuseterrass.
Kas lennujaam on lähedal?
Jah, Málaga lennujaam on 23 km kaugusel.
Kui palju on magamistube?
Majas on kolm magamistuba.
Mis tüüpi see kinnisvara on?
See on linnamaja (Ridaelamu).
Kus on lähim golfiväljak?
Lauro Golf on 11 km kaugusel.
Mida hind sisaldab?
Hind algab 329 000 eurost.
Kas maja on uus?
Ei, tegemist on renoveeritud majaga.
Kas kauplus on lähedal?
Jah, supermarkt on 485 m kaugusel.
Kristjan Tamm
Kristjan Tamm
Kinnisvaraekspert

Kristjan Tamm kasutab kaasaegseid lahendusi, et aidata Eesti klientidel Hispaania kinnisvaraturul navigeerida. Tema eesmärk on muuta protsess kiireks ja tõhusaks.

Tehisintellekti toega mitmekeelne esindaja. Sinu päringut käsitleb selle saidi tagune meeskond.

Vastus 24 tunni jooksul