4 Bed Duplex in Marbella в Marbella,

4-спалня Дуплекс в Marbella

Представяме Ви луксозен дуплекс апартамент, разположен в престижния жилищен комплекс Санта Клара Хоумс в Марбея, Малага. Този имот предлага съвременен дизайн, просторни вътрешни и външни пространства и пълна уединеност. Комплексът е завършен наскоро. Имотът се продава от настоящите собственици, които никога не са живели в него, предлагайки възможност за придобиване на нов дом.

€1,850,000
4
Спални
4
Банни
470 m²
Жилищна площ
€1,850,000
Цена
1.2 km
До плажа
Готово за нанасяне
Статус

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Имотът се намира на пешеходно разстояние от плажа и в градска среда с лесен достъп до множество удобства. Близостта до центъра на Марбея и основните пътни артерии осигурява удобство и бърза връзка с региона.

Планове

Този дуплекс отговаря на нуждите от просторно и комфортно жилище с възможност за персонализация. Наличието на частна градина, тераса и множество бани го правят подходящ за семейства или хора, търсещи високо качество на живот.

Статус на проекта

Комплексът е завършен и имотът е готов за обитаване. Това е препродажба от първите собственици, което означава, че не е необходимо да се чака строителство. Имотът се предлага в отлично състояние.

Важни моменти

Проектът не предлага директен достъп до морето, нито е разположен в уединена селска местност. Липсват характеристики като панорамни гледки към океана или близост до международни летища, които са на значително разстояние.

Детайли за проекта

Проект 4 Bed Duplex in Marbella
Град Marbella
Област Costa del Sol
Цена €1,850,000
Жилищна площ 470 m²
Цена на м² €3,936 / m²
Спални 4
Банни 4
Паркинг Не
Басейн Не
Градина Не
Статус key_ready
До плажа 1.2 km
Завършване 1970
Публикувано 2026-05-23

Ref: VL053382

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Начин на живот и околност

Този имот е подходящ за купувачи, които ценят лукса, комфорта и удобството на градския живот, но не искат да се отказват от близостта до плажа и средиземноморския начин на живот. Той е идеален за семейства, които търсят просторен дом с градина и басейн, или за хора, които искат да закупят ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал. Завършеният строителен статус позволява незабавно ползване, което е предимство за тези, които искат да се нанесат бързо.

Качество и завършек

Имотът е построен с висококачествени материали и се отличава с енергийна ефективност и отлична изолация. Съвременният дизайн се допълва от модерни кухненски уреди от висок клас и елегантни финиши. Големите прозорци от пода до тавана осигуряват обилна естествена светлина и плавен преход между вътрешните и външните пространства. Всяка спалня разполага със самостоятелна баня, а майсторската спалня предлага директен достъп до външните зони.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Цената от €1,850,000 отразява луксозния характер и местоположението на имота в Марбея. Предлагат се четири спални и четири бани, което е рядкост за жилищните комплекси от този тип. Жилищната площ от 470 m² и парцел от 248 m² гарантират простор. Предвид завършения строителен статус, имотът е наличен за незабавно настаняване.