Ez az ingatlan eladásra került Hasonló ingatlanok megtekintése itt: Monda
5 Bed Sorház in Monda -ben Monda, Ház

5-hálószoba Sorház itt: Monda

A malagai tartományban található Monda városában elhelyezkedő projekt a Sierra de las Nieves természetvédelmi területhez közel található. A 145 m² alapterületű ingatlan déli fekvésű, és 'felújítandó' állapotú. Öt hálószobával és három fürdőszobával rendelkezik, így tágas életteret kínál. A házhoz egy privát terasz is tartozik, valamint kandalló is található benne.

€160,000 Eladva
Ez az ingatlan már nem elérhető
5
Hálószoba
3
Fürdőszoba
145 m²
Lakótér
€160,000 Eladva
Ár

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

Az ingatlan Monda városközpontjában helyezkedik el, 378 méteres tengerszint feletti magasságban. A környezetet a Sierra Blanca és Sierra de las Nieves hegyei határozzák meg. Ez a fekvés városi, mégis hegyvidéki karaktert kölcsönöz az objektumnak.

Alaprajz

Az öt hálószoba nagyobb családok vagy több helyiségre igénylő vásárlók számára megfelelő. A déli tájolás biztosítja a napfényt. A ház elrendezése lehetővé teszi, hogy a szobákat irodaként vagy vendégszobaként is lehessen használni.

Projekt státusz

Ez egy használt ingatlan, amely felújítást igényel. A szerkezet épen áll, de a belső terek modernizálásra szorulhatnak. A konyha felszerelt, de a burkolatok és a szaniterek cseréje valószínűleg szükséges lesz. A kandalló megléte lehetőséget ad a kiegészítő fűtésre.

Fontos tudnivalók

Nincs tengerparti kilátás, csak városi panorama. Nem közvetlen tengerparti ingatlan. Mivel a városközpontban van, a külső kertterület korlátozott. A napi bevásárláshoz és a strandhoz való eljutáshoz autó szükséges.

Projekt részletei

Projekt 5 Bed Sorház in Monda
Város Monda
Régió Costa del Sol
Ár €160,000 Eladva
Lakótér 145 m²
Ér m² ár €1,103 / m²
Terasz 15 m²
Hálószoba 5
Fürdőszoba 3
Parkolás Nem
Medence Nem
Kert Nem
Építési státusz sold
Átadás 1991
IBI/év €150
Közzétéve 2026-05-16

Ref: VL703467

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez a ház azoknak megfelelő, akik szeretnék saját ízlésükre alakítani az otthonukat, és szívesen végeznek felújítási munkákat. Családoknak is megfelelő a tágas terek miatt. Olyanoknak is jó választás lehet, akik távolabb akarnak lenni a turisták tömegétől, de mégis elérhető távolságra kívánnak lenni a tengertől.

Építési minőség és burkolatok

A jelenlegi állapot a korábbi época stílusát tükrözi. A beépített szekrények és a konyha léteznek, de a modern elvárásoknak való megfeleléshez felújítás szükséges. A kandalló és a fa burkolatok potenciált rejtenek, de karbantartást igényelhetnek.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

Az irányár €160.000. Ez a kedvező ár a felújítási igényt és a beltéri fekvést tükrözi. A Costa del Sol tengerparti részeihez képest itt alacsonyabbak az ingatlanárak, így nagyobb alapterület érhető el ugyanazért a büdzséért.

€160,000 Eladva
Ár
5
Hálószoba
145 m²
Lakótér
3
Fürdőszoba
€150
IBI/év

Környék és életmód

Monda életstílusa a hagyományos andalúz kisvárosi életet képviseli. Reggelente a déli fekvésű teraszon lehet élvezni a reggelt. A város kínál helyi éttermeket és utcákat felfedezésre. A környék hegyei túrázási lehetőségeket nyújtanak. Ez a hely nem a nyaralóövezet zaját, hanem a helyi közösség csendjét kínálja.

Információkérése