Ця нерухомість продана Переглянути схожу нерухомість у Monda
5 Bed Таунхаус in Monda в Monda, Таунхаус

5-спальня Таунхаус в Monda

Цей таунхаус розташований у місті Монда, в мальовничій гірській місцевості андалуського регіону Іспанії. Він пропонує 145 квадратних метрів житлової площі, включаючи 5 спалень та 3 ванні кімнати. Південна орієнтація забезпечує хороший доступ природного світла, проте стан будівлі вимагає ремонту (Renovation Required), і продається він як є. Монда розташована недалеко від природного парку Сьєрра-де-лас-Ньєвес на висоті близько 427 метрів над рівнем моря.

€160,000 Продано
Ця нерухомість більше не доступна
5
Спальні
3
Ванні кімнати
145 m²
Житлова площа
€160,000 Продано
Ціна

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Монда, це муніципалітет у регіоні Сьєрра-де-лас-Ньєвес, за 44 кілометри від Малаги та за 10 кілометрів від міста Коїн. Це внутрішній гірський район (біля Сьєрра-Бланка), що зберігає характеристики традиційного андалуського білого селища (Pueblo). Будинок знаходиться безпосередньо в межах міста, оточений горбистою та сільською місцевістю.

Планування

Ця нерухомість має 5 спалень і 3 ванні кімнати, що забезпечує достатній простір для великої сім'ї. Також є приватна тераса площею 15 квадратних метрів. Потенційним покупцям слід враховувати статус «Вимагає ремонту». Це підійде тим, хто шукає проект для ремонту або бажає налаштувати будинок під свій смак, використовуючи DIY-підхід.

Статус проекту

Це об'єкт вторинного ринку (Resale), а не новобудова. Будівля вже існує, але потребує модернізації. Південна орієнтація є плюсом для освітлення, проте система кондиціонування може бути застарілою, вказано лише наявність каміна.

Важливі нюанси

Об'єкт перебуває в стані, що вимагає ремонту, тому він не готовий для негайного заселення. Внутрішній стан продається як є (as-is), що вимагає додаткових інвестицій та часу. Крім того, розташування в гірській місцевості означає, що для доступу до моря та основних послуг обов'язково потрібен автомобіль. Спільних басейнів чи спортзалів немає.

Деталі проекту

Проект 5 Bed Таунхаус in Monda
Місто Monda
Регіон Costa del Sol
Ціна €160,000 Продано
Житлова площа 145 m²
Ціна за м² €1,103 / m²
Тераса 15 m²
Спальні 5
Ванні кімнати 3
Паркінг Ні
Басейн Ні
Сад Ні
Статус будівництва sold
Здача 1991
Податок/рік €150
Опубліковано 2026-05-16

Ref: VL703467

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Стиль життя та оточення

Цей будинок підійде покупцям, зацікавленим у ремонтах та інтер'єрному дизайні, або інвесторам, які хочуть купити доступний об'єкт і збільшити його вартість. Також це гарний вибір для тих, хто хоче жити в справжній іспанській глибинці, подалі від туристичних курортів на узбережжі, інтегруючись у місцеву громаду.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Ціна становить від €160,000. Для будинку площею 145 квадратних метрів та 5 спальнями це відносно доступна пропозиція в регіоні, особливо враховуючи необхідність ремонту. До вартості слід додати комісійні, податки та витрати на ремонт.

€160,000 Продано
Ціна
5
Спальні
145 m²
Житлова площа
3
Ванні кімнати
€150
Податок/рік

Оточення та стиль життя

Монда, це місто з населенням близько 3000 осіб, де життя тече повільно і спокійно. Ваше повсякденне життя проходитиме серед місцевих жителів, без метушні. Житловий район має статус «Містечко», «Село» та «Гірське пуебло», що передбачає життя на схилах гір, звивистими вуличками та краєвидами на місто та гори. Тут немає великих торгових центрів, переважають маленькі місцеві магазини та традиційна архітектура.

Запитати інформацію

Розташування та оточення: Monda

Оточення та доступність

Будинок розташований на висоті близько 378 метрів. Автомобіль є необхідністю для повсякденного життя. Поблизу є маленькі магазини, школа та аптека, але великий супермаркет знаходиться на відстані 8,0 км. До аеропорту (по прямій) 30 км, а до пляжу «Playa de la Bajadilla», 14 км, але гірські дороги зроблять поїздку довшою.