3 Bed בית עירוני in Guaro ב- Guaro, בית עיירה

3-חדר שינה בית טורי ב- Guaro

בית עיירה מסורתי בכפר ההררי גוארו, מלא באפיינים מקוריים ואופי. הנכס בגודל 103 מ"ר כולל 3 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, עם דירת סטודיו נפרדת עם כניסה עצמאית. ממוקם במרכז הכפר בגובה 355 מטר מעל פני הים, עם נוף להרים ולגגות הכפר המסורתיים. הנכס הושלם ומוכן לאכלוס מיידי.

€219,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
103 m²
שטח דירה
€219,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • בית עיירה מסורתי עם 3 חדרי שינה ודירת סטודיו נפרדת
  • ממוקם בלב הכפר ההררי גוארו, עם נוף להרים ולכפר
  • אקלים מתון עם 3,834 שעות שמש בשנה וטמפרטורה ממוצעת של 17.8°C
  • דורש רכב פרטי לגישה לשירותים ולחופים (16-18 ק''מ)
  • מחיר תחרותי של €219,000 עם פוטנציאל להכנסה מדירת הסטודיו

השוואה אזורית

בהשוואה לנכסים דומים באזור, בית עיירה זה בגוארו מציע ערך טוב במחיר של €219,000. Lantana Residencial במיחאס מציע מחירי פתיחה דומים החל מ-€205,000, אך ללא הפוטנציאל להכנסה מדירת סטודיו נפרדת. Aquamar בטורה דל מאר ו-Etherna Homes 2 באסטפונה מציעים מחירים גבוהים יותר (מ-€259,000 ומעלה), אך עם גישה ישירה לחוף. היתרון העיקרי של גוארו הוא החוויה הכפרית האותנטית והאקלים המתון יותר בקיץ, למרות המרחק מהחוף. המיקום הפנימי מציע ערך כספי טוב יותר למטר מרחב מחיה, אך דורש וויתור על נוחות של גישה מיידית לחוף.

שאלות נפוצות

האם המיקום הכפרי גורם לבידוד?
הכפר גוארו מונה 2,638 תושבים עם תשתית בסיסית. יש גישה לערים גדולות במרחק 17-38 ק''מ, אך נדרש רכב להתניידות יומיומית.
האם ניתן לחיות במקום ללא רכב?
לא. המרחקים לשירותים בסיסיים כמו סופרמרקט (7.4 ק''מ) ובית חולים (16 ק''מ) הופכים את הרכב להכרח לחיים מעשיים באזור.
מה מצב הבנייה של הנכס?
הנכס במצב בנייה מלא, מוכן לאכלוס מיידי ללא עבודות בנייה נוספות או המתנה לאישורים.
האם יש פוטנציאל להשקעה בנכס?
הנכס כולל דירת סטודיו נפרדת עם פוטנציאל להכנסה מהשכרה. עם 321 עסקאות נדל''ן באזור, יש ביקוש לנכסים בכפר גוארו.
אילו שירותים זמינים בקרבת מקום?
בית מרקחת במרחק 223 מטר. בית חולים במרחק 16 ק''מ. סופרמרקט במרחק 7.4 ק''מ. 5 מתקני ספורט בכפר. תחנות טעינה לרכב חשמלי במרחק 15 ק''מ.
מה עלויות האחזקה השנתיות הצפויות?
לא צוינו בנתונים. עלויות מקובלות לנכס דומה בספרד כוללות מס רכוש (IBI), ביטוח בית, שירותים קהילתיים ותחזוקה כללית.
כמה זמן לוקח תהליך הרכישה של נכס בספרד?
תהליך רכישת נכס בספרד נמשך בדרך כלל 6-8 שבועות מהסכם ראשוני עד העברת בעלות, בהנחה שאין בעיות משפטיות או מס מיוחדות.
האם הכפר מתאים למי שאינו דובר ספרדית?
בכפרים קטנים כמו גוארו, ידע בסיסי בספרדית מועיל לתקשורת יומיומית. עם זאת, באזורי תיירות כמו מאלגה ומרבייה הקרובים קיימים שירותים באנגלית.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בלב כפר ההררי גוארו, בסביבה כפרית שקטה. המיקום מספק חוויה אותנטית של חיים בכפר הספרדי, עם גישה למתקנים בסיסיים בקרבת מקום. נדרשת רכב להתניידות יומיומית, כאשר חלק מהשירותים נמצאים במרחק של מספר קילומטרים.

תוכנית דירה

הנכס מתאים למגורים קבועים או כבית חופשה, עם פתרונות גמישים לארח חברים או משפחה. דירת הסטודיו הנפרדת מציעה אפשרות להשכרה או לאירוח אורחים. המבנה המסורתי יחד עם המתקנים המודרניים מספקים איזון בין אופי לנוחות.

סטטוס בנייה

הנכס כבר נבנה ומוכן לאכלוס מיידי, ללא צורך בהמתנה לסיום עבודות בנייה. המצב מאפשר כניסה מידית למגורים ללא הסיכונים והאי-ודאות הקשורים לנכסים בבנייה. ניתן להעריך את המצב הפיזי של הנכס לפני רכישה.

נקודות לדיון

המיקום הכפרי דורש תלות ברכב פרטי לצורך גישה לשירותים ולמתקנים חיוניים. המרחקים לחופים (מעל 16 ק"מ) מגבילים את האפשרות לגישה מהירה לחיי חוף. גודל הנכס (103 מ"ר) עשוי להיות מוגבל עבור משפחות גדולות או עבור צרכי אחסון נרחבים.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים במיוחד לאנשים המחפשים חוויית כפר אותנטית בספרד, הרחק מההמולה של ערי התיירות. הוא מושלם עבור זוגות או משפחות קטנות המעריכים שקט וקהילה, כאשר דירת הסטודיו הנפרדת מספקת גמישות נוספת. גם הורים בגמלאות המחפשים בית חורף בספרד עם אפשרות להכנסה נוספת ימצאו עניין בנכס זה. המיקום הכפרי אינו מתאים לאנשים המחפשים חיי לילה תוססים או גישה מיידית לחופים, אך הוא מציע חוויה ספרדית מסורתית ושקטה במחיר סביר יותר מאשר נכסים דומים בערי החוף.

איכות בנייה וגימור

הנכס שומר על תכונות מקוריות רבות המעניקות לו אופי וייחוד, כולל דלתות כפולות מסורתיות ומרפסת ז'ולייט. המטבח מצויד במלואו, והחללים הפנימיים תוכננו כך יהיו בהירים ומוארים היטב במהלך היום. חומרי הבנייה והאיכות משקפים תקנים ספרדיים מסורתיים, עם אלמנטים מודרניים המבטיחים נוחות עכשווית. המרפסת על הגג מספקת מרחב חיצוני פרטי ליהנות מהנוף ומהאקלים הנעים של האזור.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הנכס מתחיל ב-€219,000 עבור בית עיירה בגודל 103 מ"ר עם 3 חדרי שינה ודירת סטודיו נפרדת. בהשוואה לנכסים דומים באזור כמו Lantana Residencial במיחאס (מ-€205,000) או Aquamar בטורה דל מאר (מ-€269,950), המחיר משקף את הערך הנוסף של המיקום המרכזי בכפר והפוטנציאל להכנסה מדירת הסטודיו. המחיר אינו כולל ריהוט, מה שמאפשר לקונים להתאים את הפנים לפי טעמם האישי.

€219,000
מחיר
3
חדרי שינה
103 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

חיי היומיום בגוארו מתאפיינים בקצב איטי יותר מאשר בערי החוף, עם דגש על חיי קהילה וחוויה כפרית אותנטית. הבוקרים יכולים להתחיל בקפה במרפסת הפרטית עם נוף להרים המקיפים, בעוד הערבים מתאפיינים בשקט ובשלווה האופיינית לכפרים פנימיים. המרחקים לשירותים דורשים תכנון מוקדם של פעילויות וקניות, אך הקרבה לבית המרקחת (223 מטר) מספקת נוחות בסיסית. עם 3,834 שעות שמש בשנה, המקום מציע אקלים נעים רוב השנה, עם טמפרטורות ממוצעות של 17.8°C.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Guaro

סביבה ונגישות

הסביבה בגוארו מתאפיינת בשילוב של חיי כפר מסורתיים עם גישה למתקנים מודרניים. עם אוכלוסייה של 2,638 תושבים, הכפר שומר על אופי קהילתי קרוב. המרחקים למתקנים חשובים: בית חולים (16 ק"מ), סופרמרקט (7.4 ק"מ), ותחנות טעינה לרכב חשמלי (15 ק"מ). התחבורה הציבורית כוללת 8 קווים עם 12 תחנות באזור, מה שמספק אפשרויות הגעה ללא רכב פרטי, אם כי בתדירות מוגבלת. המיקום בגובה 355 מטר מעל פני הים מספק אקלים מתון יותר מאשר באזורי החוף בקיץ.

מפה ומיקום

המפה ממחישה את המיקום האסטרטגי של גוארו בפנים הארץ של מחוז מאלגה, עם נגישות לחוף הים ולערים הגדולות. ניתן לראות את הקרבה למרבייה ומאלגה, כמו גם את המרחקים לחופים ולמסלולי הגולף באזור. המיקום בגובה 355 מטר מעל פני הים מספק נוף פנורמי להרים ולעמקים המקיפים.

Rainbow in Guaro, Málaga.

מיקום באזור

גוארו ממוקם בפנים הארץ של מחוז מאלגה, במרחק של 17 ק"מ ממרבייה (147,958 תושבים) ו-38 ק"מ ממאלגה (579,076 תושבים). המיקום מציע איזון בין חיי כפר שקטים לבין הקרבה לערים הגדולות. המרחק מהחוף והגובה היחסי יוצרים אקלים מתון יותר מאשר בערי החוף, מה שמושך אנשים המחפשים פליטה מהחום הקיצי באזורי החוף. הכפר שומר על אופיו המסורתי למרות הקרבה למרכזים אורבניים גדולים.

נגישות ושירותים

הגישה לחופים הקרובים דורשת נסיעה של 16-18 ק"מ, כאשר Playa de la Bajadilla הוא החוף הקרוב ביותר. נמל התעופה הבינלאומי מאלגה-קוסטה דל סול נמצא במרחק של כ-30 ק"מ, מה שמקל על נסיעות בינלאומיות. מסלולי הגולף Campo Europa, Campo América ו-Campo Asia נמצאים במרחק של 15-16 ק"מ, מה שמספק אפשרויות פנאי לחובבי גולף. עם זאת, כל הפעילויות הללו דורשות שימוש ברכב פרטי, שכן התחבורה הציבורית אינה מספקת גישה נוחה ליעדים אלו.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 30 km
Gibraltar (GIB) 73 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Het dorp Guaro, prov. Málaga, Spanje

(Guaro village, Málaga province, Spain)

טבע ואקלים

Guaro Collage

המיקום בגובה 355 מטר מעל פני הים וההרחקה מהחוף יוצרים אקלים מתון עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 9°C ל-26°C במהלך השנה. עם 3,834 שעות שמש בשנה, האזור נהנה מאקלים סולרי רוב השנה. עונת השחייה נמשכת כ-4 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. הטמפרטורה השנתית הממוצעת עומדת על 17.8°C, מה שהופך את המקום לנעים למגורים במשך כל השנה. הנוף ההררי והכפרי מספקים סביבה טבעית פסטורלית, עם 34 חגים מקומיים בשנה המוסיפים צבע ותרבות לחיי הקהילה.

3834 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
17.8°C טמפ' שנתית ממוצעת
355m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החופים הקרובים נמצאים במרחק של 16-18 ק"מ, כולל Playa de la Bajadilla, El Alicate ו-Playa de Casablanca. אף על פי שהם לא זמינים בהליכה, הם נגישים בנסיעה קצרה ברכב. חובבי גולף יכולים ליהנות משלושה מגרשי גולף במרחק של 15-16 ק"מ: Campo Europa, Campo América ו-Campo Asia. בכפר עצמו יש 5 מתקני ספורט הזמינים לתושבים. המרחקים מהכפר למתקני הפנאי העיקריים דורשים תכנון מראש, אך הם מספקים אפשרויות מגוונות לפעילויות פנאי ובילוי.

מתקני ספורט

5 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Kerk van San Miguel, Guaro, prov. Málaga, Spanje

(San Miguel church, Guaro)

מיקום באזור

מדריך אזור: Guaro

The Spanish term guaro can mean one of the following:Guaro (drink), a sugar cane-distilled alcoholic drink produced in parts of Central America and Colombia Guaro (Larense), a folkloric way to call the inhabitants of Lara State, Venezuela Guaro (Spain), a municipality in the Malaga province Loro guaro, a South American parrot

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 9.4°C 60 mm
פברואר 9.9°C 64 mm
מרץ 12.3°C 59 mm
אפריל 14.5°C 43 mm
מאי 16.9°C 35 mm
יוני 21.6°C 9 mm
יולי 25.7°C 1 mm
אוגוסט 25.9°C 2 mm
ספטמבר 21.8°C 15 mm
אוקטובר 17.3°C 57 mm
נובמבר 13.0°C 79 mm
דצמבר 10.1°C 67 mm

שירותים בסביבה

1 pharmacy

גובה ושטח

355m גובה

אטרקציות בסביבה

נקודות תצפית

תחבורה וגישה

30 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
73 km Gibraltar (GIB)
418 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed בית עירוני in Guaro
עיר Guaro
אזור Costa del Sol
מחיר €219,000
שטח דירה 103 m²
מחיר למ"ר €2,126 / m²
מרפסת 15 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1970
פורסם 2026-05-22

Ref: VL154429

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הנכס כולל דירת סטודיו נפרדת עם מטבחון וחדר אמבטיה
גובה הנכס (355 מטר מעל פני הים) יוצר אקלים מתון יותר מאשר באזורי החוף
הכפר גוארו מונה 2,638 תושבים עם 321 עסקאות נדל"ן באזור
בקש פרטים WhatsApp