7 Bed וילה מבודדת in Bahía de Marbella ב- Bahía de Marbella,

7-חדר שינה וילה ב- Bahía de Marbella

פרויקט זה, הממוקם באזור היוקרתי של באהיה דה מרבייה במחוז מלאגה, מציע וילה נפרדת עם 7 חדרי שינה ו-4 חדרי רחצה. הנכס משתרע על פני 533 מ"ר בנוי על מגרש של 1273 מ"ר, ומציע מרחב נדיב ונוחות. הפרויקט מוכן למגורים, ומספק הזדמנות ייחודית לחוות את אורח החיים הים תיכוני באזור מבוקש מאוד, עם קרבה לשירותים חיוניים וחופי הים.

€5,900,000
7
חדרי שינה
4
חדרי אמבטיה
533 m²
שטח דירה
€5,900,000
מחיר
0.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • וילה נפרדת מרווחת עם 7 חדרי שינה ו-4 חדרי רחצה באזור מגורים יוקרתי.
  • ממוקמת בבאיה דה מרבייה, מרחק קצר מחוף הים ושירותים עירוניים.
  • שטח בנוי של 533 מ"ר על מגרש של 1273 מ"ר, כולל גינה פרטית ובריכה.
  • מוכנה למגורים, ומציעה נופי ים מקומות מסוימים.
  • נגישות מצוינת לשדה התעופה של מלאגה, למסלולי גולף ולמרכז העיר מרבייה.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור כמו Aquamar (טורה דל מר, החל מ-269,950 אירו), Lantana Residencial (מיחאס, החל מ-205,000 אירו) ו-Etherna Homes 2 (אסטפונה, החל מ-259,000 אירו), וילה זו בבאיה דה מרבייה ממוצבת ברמת מחיר גבוהה משמעותית. מחיר של 5,900,000 אירו משקף את גודל הנכס (533 מ"ר בנוי על 1273 מ"ר מגרש), מספר החדרים (7 חדרי שינה), המיקום היוקרתי בקרבת החוף ובמרכז מרבייה, ואת רמת הגימור והאבזור. בעוד הפרויקטים האחרים מייצגים אפשרויות נגישות יותר, לרוב דירות או וילות קטנות יותר, נכס זה פונה לקהל יעד המחפש פרימיום, מרחב רב ומיקום ללא פשרות בקוסטה דל סול. הביקוש לנכסים גדולים ויוקרתיים באזורים מבוקשים כמו באיה דה מרבייה תומך ברמת המחיר המוצעת, המכוונת לרוכשים עם תקציב משמעותי.

שאלות נפוצות

מהי רמת הפרטיות של הווילה, בהתחשב במיקומה באזור אורבני?
הווילה ממוקמת באזור מגורים מבוקש, המציע רמה גבוהה של פרטיות בזכות מגרש גדול (1273 מ"ר) וגן פרטי. האזור עצמו מאופיין בוילות נפרדות, התורמות לתחושת הריחוק מהשכנים.
האם נדרש רכב פרטי להתניידות באזור?
למרות שקיימות 50 תחנות תחבורה ציבורית ו-11 קווי אוטובוס באזור, רכב פרטי מומלץ לניצול מיטבי של האפשרויות באזור, במיוחד לגישה למרכזי קניות גדולים, מסלולי גולף רחוקים יותר ושדות תעופה.
מהי רמת הבידוד והבנייה של הווילה?
הווילה במצב טוב, עם ריצוף שיש ובקרת אקלים (מיזוג אוויר חם/קר). פרטים נוספים על תקני בנייה ספציפיים או בידוד תרמי/אקוסטי אינם זמינים כרגע.
כיצד מיקום הנכס משפיע על ערכו בשוק הנדל"ן של הקוסטה דל סול?
המיקום בבאיה דה מרבייה, אזור מוכר ביוקרתו ובקרבתו לים ולמרכז מרבייה, תורם באופן משמעותי לערך הנכס. זהו אזור בעל ביקוש גבוה לנכסים איכותיים.
אילו מתקני פנאי וספורט נמצאים בקרבת מקום?
האזור מציע מגוון רחב של מתקני פנאי, כולל חופים במרחק של כ-600 מטר, מספר מסלולי גולף (במרחק של כ-5 ק"מ), מרכזי ספורט עירוניים, בריכות ציבוריות ונמלי יאכטות.
מהם העלויות השוטפות הצפויות לבעלות על נכס זה?
עלויות שוטפות צפויות לכלול מסים מקומיים (IBI), דמי קהילה (אם רלוונטי), ביטוח נכס, חשבונות חשמל, מים וגז, ותחזוקת הגינה והבריכה. פרטים מדויקים אינם זמינים.
מהם השלבים העיקריים ברכישת נכס זה?
תהליך הרכישה כולל בדרך כלל חתימה על הסכם ראשוני (contrato de arras), תשלום מקדמה, ביצוע בדיקות משפטיות וטכניות, וחתימה על חוזה מכר (escritura pública) בפני נוטריון, עם תשלום היתרה.
כיצד האזור משתנה מחוץ לעונת התיירות?
באיה דה מרבייה נחשבת לאזור מגורים מועדף גם מחוץ לעונת התיירות, עם אוכלוסייה מקומית ודיירים קבועים. השירותים נשארים זמינים לאורך כל השנה, אם כי הפעילות עשויה להיות פחות אינטנסיבית בהשוואה לשיא העונה.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור מגורים יוקרתי, בקרבת חוף הים ובמרחק הליכה ממרכזי קניות ושירותים. המיקום מספק גישה נוחה לחוף, ומציע את השילוב של מגורים על חוף הים עם נגישות לעיר.

תוכנית דירה

וילה זו מתאימה לרוכשים המחפשים בית מרווח המספק פרטיות ונוחות. עם 7 חדרי שינה, היא מתאימה למשפחות גדולות או כאלו הזקוקים למשרדים ביתיים וחדרי אירוח. הגן הפרטי והבריכה הפרטית מוסיפים לאטרקטיביות.

סטטוס בנייה

הפרויקט הושלם ונמצא במצב טוב, מוכן לאכלוס מיידי. הדבר מאפשר לרוכשים לעבור לנכס ללא עיכובים הקשורים לבנייה, ולתכנן את המעבר לאורח החיים של חוף הים באופן מיידי.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע מרפסות פרטיות בכל חדרי השינה, וייתכן שהנוף מהקומות התחתונות אינו פתוח לים. כמו כן, למרות המרחק הקצר לחוף, הנכס אינו ממוקם ממש על קו המים.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים למשפחות גדולות המחפשות בית קבע או בית נופש באזור יוקרתי. השילוב של 7 חדרי שינה, שטח מגורים נרחב וגישה נוחה לשירותים הופך אותו לאידיאלי עבור אלו הזקוקים למרחב פונקציונלי. אלו המחפשים בית עם אפשרויות בילוי והרפיה, כגון גן פרטי ובריכה, ימצאו את מבוקשם כאן. גם אנשי עסקים או אנשים פרטיים הזקוקים למשרד ביתי או לאירוח אורחים ייהנו מהחלוקה הפנימית של הווילה. בנוסף, מיקומו של הנכס, קרוב לשדות גולף ובתי ספר בינלאומיים, פונה גם למשפחות המחפשות אורח חיים פעיל וחינוך איכותי.

איכות בנייה וגימור

הווילה מציגה רמת גימור גבוהה, כפי שמעידים ריצוף השיש, המטבח המאובזר במלואו והבקרת אקלים. תכונות כמו מרפסת מקורה ומרפסת פרטית מעשירות את חווית המגורים. חללי הבית, כולל סלון גדול, חדרים מרווחים ומרתף, בנויים ומוגמרים ברמה שתומכת בנוחות ובפונקציונליות. תשומת הלב לפרטים, כמו תאורה, ניכרת בתמונות המוצגות.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הווילה מוצעת במחיר של 5,900,000 אירו, המשקף את מיקומה היוקרתי, גודלה והתכונות שלה. זהו נכס ברמת מחיר גבוהה, המתאים לרוכשים המחפשים נכס פרימיום באחד מאזורי החוף המבוקשים ביותר. המצב המוגמר של הנכס מאפשר כניסה מיידית.

€5,900,000
מחיר
7
חדרי שינה
533 m²
שטח דירה
4
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

וילה זו ממוקמת בלב אזור מגורים יוקרתי, המשלב פרטיות עם נגישות מעולה. האזור מציע שילוב של חיים על חוף הים ושירותים אורבניים, עם מתקנים כמו מסעדות, בנקים ובתי מרקחת במרחק הליכה. רמת הביטחון הגבוהה באזור מוסיפה תחושת שקט נפשי. המרחק הקצר לשדה התעופה של מלאגה (כ-35 ק"מ) הופך את הגישה הבינלאומית לנוחה. קרבה לבתי ספר בינלאומיים הופכת אותו לאופציה מתאימה למשפחות. שטחי הגן הפרטי והבריכה הפרטית מאפשרים הנאה מאורח חיים חיצוני.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Bahía de Marbella

סביבה ונגישות

המיקום בבאיה דה מרבייה מציע סביבה אורבנית עם שירותים נגישים. המרחק הקצר למרכז העיר מרבייה (0 ק"מ) מאפשר גישה נוחה למגוון רחב של מסעדות, חנויות ומתקני תרבות. קרבה של 35 ק"מ לשדה התעופה של מלאגה מבטיחה נגישות בינלאומית. למרות שהאזור נחשב עירוני, הוא משלב גם שטחים ירוקים וקרבה לטבע, כולל מסלולי גולף ופארקים.

מפה ומיקום

מיקום הפרויקט בבאיה דה מרבייה, אזור חוף מפותח במרכז הקוסטה דל סול, מציע קרבה לים ולכל השירותים האורבניים של העיר מרבייה. המפה ממחישה את הנגישות הנוחה לשדה התעופה של מלאגה, שדות גולף, מסעדות ומתקני פנאי.

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

מיקום באזור

באיה דה מרבייה ממוקמת באופן אסטרטגי במרכז הקוסטה דל סול, בסמיכות לעיר מרבייה. היא מהווה חלק מהמטרופולין של מלאגה, העיר הגדולה באזור. המיקום מספק גישה נוחה לכבישים ראשיים, המאפשרים נסיעה מהירה לערים הסמוכות כמו אסטפונה במערב ופואנגירולה במזרח. הקרבה לנמל התעופה הבינלאומי של מלאגה מחזקת את מעמדה כאזור נגיש ומרכזי.

נגישות ושירותים

הנגישות מצוינת, עם שדה התעופה מלאגה-קוסה דל סול במרחק של כ-39 ק"מ (בקו ישר). שדות תעופה נוספים כמו גיברלטר (כ-58 ק"מ) זמינים גם כן. קיימת קרבה משמעותית למרכזי קניות (סופרמרקט במרחק 299 מטר) ושירותים רפואיים (בית חולים במרחק 335 מטר, בית מרקחת במרחק 2 ק"מ). חמש דקות נסיעה יביאו אתכם למרכז מרבייה, המציע מגוון רחב של מסעדות, חנויות ופעילויות. קיימות 11 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות בסביבה, המפחיתות את התלות ברכב פרטי עבור חלק מהנסיעות.

מרחק מהים 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

טבע ואקלים

Beachfront villa with sea view, private pool, and lush garden.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 19.1 מעלות צלזיוס ו-3,851 שעות שמש היסטוריות בשנה. טמפרטורות הקיץ נוחות, והאזור נהנה מ-5 חודשי שחייה. הגובה של 27 מטר מעל פני הים, יחד עם שיפוע מתון של 1.7% לכיוון החוף, מבטיחים תנאים נוחים וקרבה לים. הרוחות בדרך כלל מתונות, ומספקות אווירה נעימה לאורך רוב השנה.

3851 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.1°C טמפ' שנתית ממוצעת
27m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הנכס ממוקם בקרבה למספר חופים, כאשר פלאיה דה לה באחדיה (Playa de la Bajadilla) נמצא במרחק של 600 מטר בלבד, וחופים נוספים כמו אל אליקטה (El Alicate) ופלאיה דה ארטולה (Playa de Artola) נגישים בקלות. האזור מפורסם גם בשל עשרות מגרשי הגולף שלו, כולל גרינליף גולף (Greenlife Golf) וסנטה מריה גולף (Santa María Golf) במרחק של כ-5 ק"מ. בנוסף, קיימות אפשרויות רבות לספורט ימי, מרכזי ספורט עירוניים ובריכות ציבוריות, המציעים מגוון רחב של פעילויות פנאי.

חופים

  • Playa de la Bajadilla 0.6 km
  • Playa de Casablanca 2.5 km
  • Playa de Nagüeles 3.2 km

Golf

  • The Range golf lessons 6.1 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.6 km
  • Magna Marbella Golf 8.5 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.2 km

מקור: OpenStreetMap

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

מיקום באזור

מדריך אזור: Bahía de Marbella

עובדות מרכזיות

77,667 אוכלוסייה

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.8°C 94 mm
פברואר 12.1°C 97 mm
מרץ 14.1°C 85 mm
אפריל 15.9°C 56 mm
מאי 17.9°C 43 mm
יוני 22.0°C 11 mm
יולי 25.9°C 1 mm
אוגוסט 26.4°C 2 mm
ספטמבר 22.8°C 19 mm
אוקטובר 18.9°C 80 mm
נובמבר 15.0°C 116 mm
דצמבר 12.4°C 104 mm

שירותים בסביבה

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

גובה ושטח

27m גובה
0.6 km מרחק מהים
1.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.4 km Estación de autobuses de Marbella

פרטי הפרויקט

פרויקט 7 Bed וילה מבודדת in Bahía de Marbella
עיר Bahía de Marbella
אזור Costa del Sol
מחיר €5,900,000
שטח דירה 533 m²
מחיר למ"ר €11,069 / m²
מרפסת 200 m²
חדרי שינה 7
חדרי אמבטיה 4
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.6 km
סיום 2000
פורסם 2026-05-23

Ref: VL374233

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הווילה ממוקמת בגובה של 27 מטר מעל פני הים.
השיפוע לכיוון החוף הוא 1.7%, הנחשב שטוח.
ישנן 11 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות בקרבת מקום.
בקש פרטים WhatsApp