4 Bed Wolnostojąca willa in Nerja w Nerja, Wolnostojąca willa

4-sypialnia Willa wolnostojąca w Nerja

Ta wolnostojąca willa znajduje się w osiedlu La Noria w Nerja, Malaga. Nieruchomość oferuje 213 m² powierzchni mieszkalnej na działce o powierzchni 299 m². Dom ma cztery sypialnie i trzy łazienki rozłożone na trzech poziomach. Dom jest zorientowany na południowy zachód. W skład nieruchomości wchodzi przykryty taras, kuchnia na świeżym powietrzu i oddzielne apartament dla gości w piwnicy. Dom ma prywatny przykryty basen oraz dostęp do basenu wspólnego i kortu tenisowego.

€585.000
4
Sypialnie
3
Łazienki
213 m²
Powierzchnia
€585.000
Cena
4,1 km
Dystans do plaży

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy niedaleko wybrzeża, ale nie bezpośrednio nad morzem. Obszar ma charakter podmiejski. Wysokość wynosi około 700 metrów nad poziomem morza, co skutkuje stromą topografią.

Układ

Dzięki czterem sypialniom i osobnemu apartamentowi dom nadaje się dla rodzin lub dla osób często przyjmujących gości. Ogień odkryty i kuchnia na zewnątrz sprzyjają życiu na świeżym powietrzu.

Status projektu

Jest to istniejąca nieruchomość, opisywana jako będąca w doskonałym stanie. Materiały budowlane są wysokiej jakości. Willa jest w pełni umeblowana.

Ważne uwagi

Ze względu na nachylenie działka nie jest płaska. Odległość do sklepów i plaży wymaga użycia samochodu. Stromy teren może być trudny do pokonania zimą.

Styl życia i okolica

Ta nieruchomość jest odpowiednia dla kupujących, którzy szukają spokoju i nie chcą mieszkać bezpośrednio w strefie turystycznej. Osobny apartament oferuje elastyczność dla rodziny lub wynajmu. Należy wziąć pod uwagę konieczność posiadania samochodu do wszelkich dojazdów.

Jakość i wykończenie

Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię, wbudowane szafy i podwójne okna. Opis podkreśla wysoką jakość materiałów. Nie wspomina się o konkretnych markach ani etykietach energetycznych w danych.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Cena zakupu tej willi wynosi 585 000 €. Ponieważ jest to unikalna nieruchomość, nie ma skali cenowej. Cena odzwierciedla rozmiar, liczbę sypialni i przestrzenie zewnętrzne.

€585.000
Cena
4
Sypialnie
213 m²
Powierzchnia
3
Łazienki
€536
Podatek od nieruch./rok

Okolica i styl życia

La Noria to spokojna dzielnica mieszkaniowa na wschód od Nerji. Topograficzne położenie na zboczu góry oferuje widoki, ale oznacza konieczność korzystania z samochodu, aby dotrzeć do centrów. Otoczenie jest wiejskie, co oznacza mniejszy hałas, ale pewną odległość od infrastruktury.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Nerja

Okolica i dojazd

Najbliższe miasto to Nerja. W promieniu dwóch kilometrów znajduje się wiele restauracji, kawiarni i banków. Do codziennych zakupów potrzebny jest jednak samochód, ponieważ najbliższy supermarket znajduje się w odległości około 4,5 km w linii prostej.

Mapa i lokalizacja

Mapa pokazuje lokalizację osiedla La Noria na wschód od Nerji. Wysokość nad wybrzeżem i odległość od głównych dróg podkreślają spokojny charakter lokalizacji.

Coastal view room with balcony, ocean, palm trees, and distant mountains.

Położenie w regionie

Nerja znajduje się we wschodniej części Costa del Sol w regionie Axarquía. Ta pozycja oznacza większą odległość od miasta Malagi i międzynarodowego lotniska, ale oferuje bliskość do parków natury prowincji.

Dojazd i udogodnienia

Plaże, takie jak Playa de las Alberquillas, znajdują się w odległości około 4,0 km w linii prostej. Lotnisko w Maladze znajduje się 63 km stąd. Stromy spadek o 17% w stronę wybrzeża oznacza, że czasy dojazdu na plażę mogą być dłuższe niż sugeruje odległość w linii prostej.

Dystans do plaży 4,1 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 63 km
Gibraltar (GIB) 155 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy coastal room with ocean view, stone walls, and sunset stairs.

Natura i klimat

Oceanfront room with stunning sea and mountain view, featuring a private balcony.

Region charakteryzuje się dużą liczbą godzin słonecznych. Wysokość 700 metrów może prowadzić do chłodniejszych wieczorów, szczególnie zimą. Mikroklimat w Nerji jest ogólnie łagodny, ale bardziej wietrzny niż na poziomie morza.

3934 Godziny słoneczne/rok
4 Sezon kąpielowy (miesiące)
16.4°C Śr. roczna temperatura
700m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

W pobliżu znajduje się kilka plaż, w tym plaża Burriana (Błękitna Flaga). Pola golfowe znajdują się w odległości około 61 km (Club de Golf Málaga Parador). Najbliższe otoczenie oferuje szlaki turystyczne i punkty widokowe.

Plaże

  • Playa de las Alberquillas 4,1 km
  • Cala del Pino 4,4 km
  • Playa de Maro Blue Flag 4,5 km
  • Playa del Cañuelo 4,7 km
  • Burriana Blue Flag
  • Playazo-Chucho Blue Flag

Obiekty sportowe

125 Dostępne obiekty

Źródło: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Oceanfront room with stunning blue sea and mountain views, featuring a balcony and modern amenities.

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Nerja

Nerja is a municipality on the Costa del Sol in the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is part of the comarca of La Axarquía. It is on the country's southern Mediterranean coast, about 50 kilometres (31 mi) east of Málaga.

Kluczowe fakty

85.0 km² Powierzchnia

Klimat

Miesiąc Średnia temperatura Opady
Styczeń 8.5°C 71 mm
Luty 8.6°C 77 mm
Marzec 10.9°C 79 mm
Kwiecień 12.9°C 64 mm
Maj 15.1°C 58 mm
Czerwiec 19.8°C 20 mm
Lipiec 23.9°C 1 mm
Sierpień 24.4°C 4 mm
Wrzesień 20.4°C 21 mm
Październik 16.1°C 55 mm
Listopad 11.9°C 91 mm
Grudzień 9.0°C 72 mm

Udogodnienia w okolicy

122 restaurant
4 school
9 pharmacy
13 bank
29 cafe
5 dentist

Wysokość i Teren

700m Wysokość n.p.m.
4,1 km Dystans do plaży
17.0% Nachylenie do plaży

Bardzo stromy

W pobliżu

Punkty widokowe

Ev Charging

Plaże

Przystanie

Transport

63 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
155 km Gibraltar (GIB)
331 km Alicante-Elche (ALC)

Szczegóły projektu

Projekt 4 Bed Wolnostojąca willa in Nerja
Miasto Nerja
Region Costa del Sol East
Cena €585.000
Powierzchnia 213 m²
Cena za m² €2.746 / m²
Taras 100 m²
Sypialnie 4
Łazienki 3
Parking Tak
Basen Tak
Ogród Nie
Status budowy for_sale
Dystans do plaży 4,1 km
Zakończenie 2004
Podatek od nieruch./rok €536
Opublikowano 2026-05-13

Ref: VL677562

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Podsumowanie

  • Wolnostojąca willa z 4 sypialniami i 3 łazienkami w Nerji
  • 3 poziomy obejmujące osobny apartament i kominek
  • Prywatny przykryty basen i dostęp do udogodnień wspólnych
  • Orientacja południowo-zachodnia z widokiem na morze w spokojnej dzielnicy
  • Samochód jest niezbędny do codziennego życia ze względu na nachylenie

Porównanie regionalne

W porównaniu z miejskimi projektami deweloperskimi, takimi jak Acqua Gardens w Estepona (od ok. 418 800 €), ta nieruchomość w Nerji oferuje więcej indywidualności i przestrzeni, ale znajduje się w regionie z umiarkowanym wzrostem cen w porównaniu do zachodniej Costa del Sol. Cena 585 000 € jest wyższa niż poziom wejścia do projektów takich jak Aby Upper (od 320 000 €), co uzasadnia wielkość (4 sypialnie) i lokalizacja (Nerja vs Estepona). Podczas gdy Estepona jest znana z nowoczesnej infrastruktury, Nerja wyróżnia się bardziej tradycyjnym charakterem.

Często zadawane pytania

Czy dotarcie do domu jest trudne z powodu wysokości?
Dom znajduje się na wysokości około 700 metrów. Droga wjazdowa ma nachylenie około 17% w stronę wybrzeża. Ostrożność zalecana zimą.
Jak daleko jest do najbliższej plaży?
Najbliższa plaża, Playa de las Alberquillas, znajduje się w odległości 4,0 km w linii prostej. Ze względu na topografię podróż samochodem trwa dłużej.