Ova nekretnina je prodana Pogledajte slične nekretnine u gradu Torremolinos
2 Bed Kuća u nizu in Torremolinos u Torremolinos, Gradska kuća

2-spavaća soba Kuća u nizu u Torremolinos

Ovaj projekt predstavlja gradska kuću (townhouse) u sjevernom dijelu El Pinilla u Torremolinosu, poznatom po blizini obale i gradskih sadržaja. Nekretnina od 76 m² je u dobrom stanju i nudi funkcionalan raspored. Smještaj je u zonskoj s dobrom infrastrukturom i pristupom plaži i gradskom prijevozu.

€280,000 Prodano
Ova nekretnina više nije dostupna
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
76 m²
Stambena površina
€280,000 Prodano
Cijena
1.8 km
Udaljenost od plaže

Sažetak

  • Gradska kuća od 76 m² u Torremolinosu.
  • U dobrom stanju, s terasama i pogledom na more.
  • Plaža El Gato i stanica su u neposrednoj blizini.
  • Mogućnost prilagodbe treće spavaće sobe.
  • Gradska lokacija s trgovinama i uslugama blizu.

Regionalna usporedba

Torremolinos je poznat po visokoj izgradnji i urbanizaciji. U usporedbi s Benalmadenom, Torremolinos je centralniji i aktivniji. El Pinillo je mirniji od centra, ali dobro povezan. U usporedbi s projektom 'Residencial Living Gardens' (€270,000), ova nekretnina nudi sličnu cjenovnu kategoriju, ali u urbanoj sredini. Mijas i Fuengirola su skuplji i fokusirani na odmor.

Često postavljana pitanja

Je li područje previše bučno?
El Pinillo je urbano područje. Razina buke može biti viša nego u ruralnim područjima, što je tipično za gušće izgrađene zone.
Treba li mi auto?
Auto nije nužan jer su stanica, trgovine i plaža na hodajućoj udaljenosti. Ipak, auto olakšava kretanje do drugih dijelova Costa del Sola.
Kakvo je stanje zgrade?
Zgrada je u dobrom stanju, s centralnim grijanjem i završnom obradom.
Tko kupuje u ovom području?
Raznolika skupina kupaca: i lokalni stanovnici i strani investitori koji traže odmarališta ili nekretnine za najam.
Kakvi sadržaji su u blizini?
U blizini su supermarket, ljekarna, željeznička stanica i plaža. Golf tereni su na 1.6 km.
Koji su prosječni troškovi?
Troškovi održavanja dijele se prema cijeni kupnje. Računi za struju i vodu ovise o potrošnji.
Koliko dugo traje kupnja?
Obično 1-2 mjeseca, ovisno o notarskim postupcima i financiranju.
Udaljenost do zračne luke?
Zračna luka Málaga je na 6.3 km.

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Nekretnina se nalazi u El Pinillo Norte, dijelu Torremolinosa. Područje je urbanizirano i dobro razvijeno. Blizina mora je ključna značajka, s plažom El Gato na oko 0,5 km. Okolina je mješovita, nudeći sadržaje prvih potreba u blizini.

Tlocrt

Nekretnina ima dvije terase i unutarnje dvorište, što povećava stambeni prostor. Raspored omogućuje fleksibilnost, s mogućnošću stvaranja treće spavaće sobe po potrebi. Praktični elementi kao prostorija za pranje rublja i orijentacija istok-zapad doprinose udobnosti.

Status projekta

Ovo je postojeća zgrada u dobrom stanju, a ne nova izgradnja. Konstrukcija je tipična za regiju, s betonom i opekama. Zgrada ima centralno grijanje, važno za hladnije mjesece. Fasada je održavana.

Napomene

Nekretnina nije novogradnja. Ima samo jednu punu kupaonicu i jedan gostinski wc, što može biti ograničenje za veće obitelji. Nalazi se u gradskom okruženju, što može značiti višu razinu buke. Namještaj nije uključen. Parkirno mjesto nije navedeno u podacima.

Životni stil i okolina

Ova nekretnina je prikladna za mlade obitelji, parove ili pojedince koji traže život blizu mora i gradskih sadržaja. Lokacija je idealna za ljude koji često putuju, zbog blizine zračne luke (6.3 km) i željezničke stanice. Također je dobra opcija za investiciju s ciljem najma, jer je područje popularno među turistima. Nije najbolja opcija za one koji traže potpunu izolaciju i mir.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Unutrašnji prostor je u dobrom stanju. Podovi su od mramora i drva, što daje toplinu i čvrstoću. Kuhinja je opremljena aparatima od nehrđajućeg čelika. Kupaonica je s crvenim pločicama. Zgrada ima centralno grijanje. Kvaliteta izrade je u skladu sa standardima regije i fokusirana na funkcionalnost.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Cijene kreću od €280,000. Ovo je tržišna cijena za ovu vrstu nekretnine u Torremolinosu. Površina od 76 m² nudi dobar omjer cijene i kvalitete. Nekretnina je prikladna kako za stalni život, tako i za investiciju u najam, s obzirom na blizinu plaže i prijevoza.

€280,000 Prodano
Cijena
2
Spavaće sobe
76 m²
Stambena površina
1
Kupaonice

Kontekst i okolina

Dnevni život ovdje kombinira gradsku dinamiku s pristupom plaži. Jutarnje kave možete popiti u obližnjem kafiću, na nekoliko minuta hoda. Za putovanje, vlak je na samo 300 metara. Poslijepodne može se provesti šetnjom do plaže ili kupovinom u obližnjem supermarketu (102 m). Večeri na terasi s pogledom na more nude mogućnost opuštanja. Život je praktičan jer su sve usluge blizu. Područje je aktivno, posebice u turističkoj sezoni.

Zatraži informacije

Lokacija i okolina: Torremolinos

Život i okolina

El Pinillo dio Torremolinosa je dobro povezan. Najbliži supermarket je na 102 metra, a ljekarna na samo 46 metara. Plaža El Gato je na manje od 500 metara. Zračna luka je na 6.3 km. U blizini postoje golf tereni, poput Campa de Golf Miguela Ángela Jiméneza (1.6 km). Okolina je urbana sa svim potrebnim sadržajima na dosegu ruke.

Karta i lokacija

Karta prikazuje smjestaj u El Pinillo Norte. Obalna linija je u blizini, kao i željeznička pruga. Cestovna mreža je gusta, što olakšava kretanje.

Oceanfront hotel room with balcony, sea view, pool, and lush gardens.

Položaj u regiji

Torremolinos se nalazi u provinciji Málaga, na Costa del Solu. To je jedan od najpopularnijih ljetovališta. El Pinillo je sjeverniji dio koji je malo mirniji, ali i dobro povezan. Lokacija je strateška, smještena između zračne luke i obale.

Dostupnost i sadržaji

Mobilnost je odlična. Željeznička stanica Torremolinos je na 0.3 km, osiguravajući brzu vezu s Malagom i drugim gradovima. Zračna luka je na 6.3 km. Plaža je na oko 500 metara. Dostupno je više autobusnih stanica. Automobil nije obavezan, ali je koristan za veće udaljenosti.

Udaljenost od plaže 1.8 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 6 km
Gibraltar (GIB) 91 km
El Pinillo 1.4 km
Torremolinos 1.5 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Spacious room with ocean view, balcony, and modern amenities.

Priroda i klima

Narrow alley with potted plants, white and beige buildings, clear blue sky.

Klima u Torremolinosu je blaga i sunčana, s prosječnom godišnjom temperaturom od 18.5°C. Godišnje ima oko 3888 sunčanih sati. Sezona kupanja traje 4 mjeseca. Nadmorska visina je 59 m, što osigurava dobru ventilaciju. Sunčeva svjetlost je obilna, posebice na terasama.

3888 Sunčani sati/god.
4 Sezona kupanja (mjeseci)
18.5°C Prosj. godišnja temp.
119m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 prosjek)

Plaže i rekreacija

Plaža El Gato je na samo 488 metara. U Torremolinosu ima četiri plaže s Plavom zastavom. Osim toga, u blizini postoje golf tereni (na 1.6 km). U gradu ima 193 sportskih objekata, uključujući bazene i sportske centre. To nudi različite mogućnosti za rekreaciju i sport.

Plaže

  • Playa del Bajondillo Blue Flag 1.8 km
  • El Gato Beach 1.8 km
  • Playa de la Carihuela 2 km
  • Playa del Lido 2.1 km
  • Playa Malapesquera 3.1 km
  • Playa de los Álamos Blue Flag 3.5 km

Golf

  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 2.3 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 4.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 5.3 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 8.6 km

Sportski objekti

193 Dostupni objekti

Izvor: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Beachfront room with ocean view, balcony, and sea access.

Položaj u regiji

Vodič po području: Torremolinos

Ključni podaci

20.0 km² Površina

Klima

Mjesec Prosječna temperatura Padaline
Siječanj 11.4°C 62 mm
Veljača 11.8°C 64 mm
Ožujak 13.9°C 53 mm
Travanj 15.9°C 36 mm
Svibanj 18.2°C 33 mm
Lipanj 22.4°C 7 mm
Srpanj 25.9°C 1 mm
Kolovoz 26.2°C 2 mm
Rujan 22.8°C 9 mm
Listopad 18.8°C 52 mm
Studeni 14.8°C 77 mm
Prosinac 12.1°C 71 mm

Obližnji sadržaji

163 restaurant
1 school
23 pharmacy
10 bank
37 cafe
4 dentist

Nadmorska visina i Teren

119m Nadmorska visina
1.8 km Udaljenost od plaže
6.4% Nagib do plaže

Promet

6 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
91 km Gibraltar (GIB)
395 km Alicante-Elche (ALC)
1.4 km El Pinillo
1.5 km Torremolinos
3 km La Colina

Detalji projekta

Naziv projekta 2 Bed Kuća u nizu in Torremolinos
Grad Torremolinos
Regija Costa del Sol
Cijena €280,000 Prodano
Stambena površina 76 m²
Prosj. cijena po m² €3,684 / m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 1
Parking Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje sold
Udaljenost od plaže 1.8 km
Završetak 2007
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL402187

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ivana Kovačić
Ivana Kovačić
Stručnjak za nekretnine

Ivana Kovačić proaktivno vodi hrvatske klijente kroz španjolsko tržište nekretnina. Njezina izvrsna komunikacija osigurava potpunu informiranost u svakom trenutku.

Višejezični predstavnik uz pomoć AI-a. Vaš upit obrađuje tim iza ove stranice.

Odgovor unutar 24 sata

Zainteresirani?

Ostavite svoje podatke i primite informacije o dostupnosti, cijenama i tlocrtima.

Tehnički podaci
Plaža El Gato je na 488 metara.
Nekretnina ima dvije terase.
Ljekarna je na 46 metara.
Zatraži informacije WhatsApp