3 Bed Řadový dům in Estepona v Estepona,

3-ložnice Řadový dům v Estepona

Tento dům na Esteponě, Costa del Sol, nabízí kombinaci městského života a blízkosti pláže. Nachází se v oblasti s dobrou dostupností k místním službám a zároveň v dosahu 34 km od mezinárodního letiště Málaga. Projekt představuje příležitost k bydlení v lokalitě s rozvinutou infrastrukturou a rekreačními možnostmi, které jsou typické pro jižní Španělsko.

€475,000
3
Ložnice
2
Koupelny
138 m²
Obývací plocha
€475,000
Cena
0.8 km
Vzdálenost k pláži
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Dům se nachází v blízkosti pláže Playa de Estepona a v docházkové vzdálenosti od centra města, což umožňuje snadný přístup k místním obchodům, restauracím a službám. Okolí nabízí rozmanité rekreační aktivity, včetně sportovních center a přístavů.

Půdorys

Tento dům je vhodný pro zájemce hledající bydlení s důrazem na dostupnost služeb a pohodlí městského života, zároveň s možností relaxace u moře. Nabízí praktické řešení pro každodenní život díky své poloze v urbanizované oblasti s dobrou infrastrukturou.

Stav projektu

Tento dům je již dokončen, což znamená, že není nutné čekat na výstavbu. Kupující mohou po dokončení transakce nemovitost ihned užívat. Status 'Gereed' (Hotovo) zjednodušuje proces pořízení a umožňuje rychlé nastěhování nebo využití pro investiční účely.

Důležité body

Projekt nenabízí výhled na moře z každého pokoje, ani se nenachází přímo na golfovém hřišti. Není určen pro ty, kteří hledají absolutní samotu, jelikož se jedná o městskou lokalitu s dostupností veřejné dopravy a služeb.

Životní styl a okolí

Tento dům je vhodný pro jednotlivce nebo rodiny hledající kombinaci městského pohodlí a blízkosti pláže. Díky své poloze v Esteponě s dobrou dostupností k mezinárodnímu letišti Málaga (34 km) a blízkostí golfových hřišť je atraktivní pro celoroční bydlení i jako rekreační objekt. Zájemci, kteří preferují pěší dostupnost k obchodům, restauracím a pláži, zde naleznou vhodné podmínky. Rovněž je to možnost pro ty, kteří hledají nemovitost v rozvíjející se oblasti s potenciálem růstu hodnoty, s ohledem na 3 163 realitních transakcí v regionu ročně.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Dům se pyšní kvalitní konstrukcí a moderním designem. Součástí jsou plně vybavené kuchyně a koupelny, což zajišťuje funkčnost a estetiku. Důraz je kladen na prostornost a prosvětlení interiérů, s velkými prosklenými plochami. Orientace na jihozápad zajišťuje dostatek přirozeného světla. K vybavení patří také soukromá terasa, satelitní TV a alarmový systém pro zvýšení komfortu a bezpečí. Parkování je zajištěno v garáži a na krytém stání.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena tohoto domu je stanovena na 475 000 €. Jedná se o townhouse se 3 ložnicemi a 2 koupelnami o obytné ploše 138 m². Vzhledem k dokončené výstavbě je nemovitost okamžitě k dispozici. Lokalita Estepona je žádaná, což naznačuje stabilitu hodnoty nemovitostí. Vzhledem k počtu 3 163 realitních transakcí ročně v této oblasti lze předpokládat aktivní trh s nemovitostmi.

€475,000
Cena
3
Ložnice
138 m²
Obývací plocha
2
Koupelny
€166
Poplatek za odpad/rok

Okolí a životní styl

Estepona je město a obec v provincii Málaga, která je součástí autonomního společenství Andalusie. Okres pokrývá plochu 137 km² a zahrnuje úrodné údolí protkané potoky i hornaté oblasti dominované pohořím Sierra Bermeja. Město nabízí kombinaci městského života s rozsáhlou nabídkou služeb a rekreačních možností. Průměrná roční teplota se pohybuje mezi 12 a 28 °C, což podporuje venkovní aktivity po většinu roku. S hustotou obyvatelstva 79 621 (2025) a 3 163 realitními transakcemi ročně, Estepona představuje dynamickou a atraktivní lokalitu pro bydlení.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Estepona

Okolí a dopravní dostupnost

Tento dům se nachází v Esteponě, městské oblasti s veškerou občanskou vybaveností na dosah. V okruhu 2 km najdete 50 restaurací, 6 škol, 18 lékáren a 4 banky, což zajišťuje vysokou míru pohodlí pro každodenní život. Blízkost sportovních center (např. Polideportivo Municipal, 0.4 km) a přístavů (Puerto Estepona, 1.7 km) nabízí rozmanité možnosti pro volný čas. Lokalita je dobře obsloužena 8 linkami veřejné dopravy s 50 zastávkami, což snižuje závislost na automobilu.

Mapa a lokalita

Tento townhouse se nachází v Esteponě, na pobřeží Costa del Sol. Mapa ukazuje jeho blízkost k pláži, centru města a hlavním dopravním tepnám, což zdůrazňuje jeho dobrou dostupnost a městské umístění v rámci regionu.

Narrow alley with white walls, potted plants, wooden bench, and blue sky.

Umístění v regionu

Estepona se nachází na pobřeží Costa del Sol v provincii Málaga. Je strategicky umístěna mezi významnými městy Marbella (25 km, 147 958 obyvatel) a Algeciras (42 km, 121 957 obyvatel). Větší metropole Málaga je vzdálena 73 km. Toto umístění poskytuje dobrou rovnováhu mezi klidnějším prostředím Estepony a dostupností větších měst s jejich rozsáhlejší nabídkou služeb a kulturního vyžití.

Doprava a občanská vybavenost

Dům je vzdálen pouhých 524 metrů od pláže Playa de Estepona a 769 metrů od pláže La Rada. Letiště Málaga-Costa del Sol je vzdáleno přibližně 34 km vzdušnou čarou. Všechny potřebné služby, jako jsou supermarkety (104 m) a lékárny (236 m), jsou v docházkové vzdálenosti. Nejbližší golfová hřiště, jako Valle Romano Golf, jsou vzdálena kolem 4 km. Tato kombinace blízkosti moře, města a golfových hřišť činí lokalitu velmi atraktivní.

Vzdálenost k pláži 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a coastal city with a mix of urban and green areas.

Příroda a podnebí

Aerial view of a coastal resort with a marina, pool, and sea view.

Estepona se nachází v podhůří pohoří Sierra Bermeja, které dosahuje výšky 1449 m n.m. Oblast se vyznačuje středomořským klimatem s průměrnými teplotami mezi 12 a 28 °C a více než 3800 slunečnými hodinami ročně. Díky tomu je pobřeží Costa del Sol ideální pro venkovní aktivity po dobu až 5 měsíců, kdy je teplota vody nad 20 °C. Nadmořská výška 15 m n.m. a mírný sklon k pláži (1.9%) přispívají k příjemnému prostředí.

3848 Hodiny slunce/rok
5 Koupací sezóna (měsíce)
19.2°C Prům. roční teplota
15m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

V okolí Estepony se nachází několik pláží, včetně Playa de Estepona (524 m) a La Rada (769 m), které jsou snadno dostupné. Mezi další rekreační možnosti patří 134 sportovních zařízení a několik golfových hřišť, jako Azata Golf (cca 4-5 km). Místní přístavy, jako Puerto Estepona (1.7 km), nabízejí zázemí pro vodní sporty a volnočasové aktivity. Množství restaurací (50 v okruhu 2 km) a kaváren dále rozšiřuje možnosti trávení volného času.

Pláže

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.6 km
  • Playa del Cristo 2.4 km
  • Playa de Punta Plata 2.5 km
  • Playa del Padron 3.9 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.5 km

Golf

  • Azata Golf 5.1 km
  • Estepona Golf 6.2 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.4 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.6 km

Sportovní zařízení

134 Dostupná zařízení

Zdroj: OpenStreetMap, CSD

Beachfront room with ocean view, featuring a sandy beach, rocky shore, and lush greenery.

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

Klíčová fakta

137.0 km² Rozloha

Podnebí

Měsíc Průměrná teplota Srážky
Leden 12.5°C 98 mm
Únor 12.9°C 97 mm
Březen 15.0°C 89 mm
Duben 16.8°C 60 mm
Květen 18.8°C 46 mm
Červen 23.3°C 13 mm
Červenec 27.3°C 0 mm
Srpen 27.8°C 3 mm
Září 24.0°C 22 mm
Říjen 19.9°C 78 mm
Listopad 15.9°C 124 mm
Prosinec 13.1°C 106 mm

Okolí a vybavenost

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

Nadmořská výška a Terén

15m Nadm. výška
0.8 km Vzdálenost k pláži
1.9% Sklon k pláži

Doprava

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.6 km Estación de Autobuses Estepona

Detaily projektu

Projekt 3 Bed Řadový dům in Estepona
Město Estepona
Region Costa del Sol
Cena €475,000
Obývací plocha 138 m²
Cena za m² €3,442 / m²
Terasa 24 m²
Ložnice 3
Koupelny 2
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby key_ready
Vzdálenost k pláži 0.8 km
Dokončení 2023
Poplatek za odpad/rok €166
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL756248

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Shrnutí

  • Dokončený townhouse se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v Esteponě.
  • Lokalita s pěší dostupností k pláži (524 m) a veškerému vybavení.
  • Dobrá dostupnost k letišti Málaga (34 km) a golfovým hřišťům.
  • Součástí je soukromá terasa, garáž a komunální zahrady s bazénem.
  • Cena 475 000 € v žádané lokalitě Costa del Sol.

Regionální srovnání

V porovnání s podobnými projekty v Esteponě, jako jsou Aby Middle (od €349,000), Sunset Bay (od €359,000) a Sunny Golf (od €375,000), tento townhouse s cenou 475 000 € spadá do vyšší cenové kategorie, což může odrážet jeho dokončený stav, rozlohu nebo specifické vlastnosti jako garáž a terasa. V okolních oblastech, jako je Marbella, mohou ceny podobných nemovitostí dosahovat vyšších hodnot, zejména v prestižních lokalitách. Na druhou stranu, vzdálenější nebo menší obce na Costa del Sol mohou nabízet nižší ceny. Estepona se profiluje jako oblast nabízející rovnováhu mezi dostupností služeb, klidnějším prostředím a cenovou hladinou, což potvrzuje 3 163 realitních transakcí ročně. Tento konkrétní projekt se jeví jako vhodná volba pro ty, kteří hledají nemovitost připravenou k okamžitému užívání v atraktivní lokalitě s dobrou infrastrukturou a potenciálem pro dlouhodobé zhodnocení.