3 Bed Квартира на середньому поверсі in Málaga в Málaga, Квартира

3-спальня Квартира на середньому поверсі в Málaga

Ця трикімнатна квартира площею 70 м² знаходиться в місті Малага, всього за 1,3 км від пляжу Ла Малагета. Здається на третьому поверсі будинку з ліфтом. Квартира має одну ванну кімнату та терасу з виходом. Розташована в урбанізованій зоні з близьким доступом до всіх необхідних послуг та громадського транспорту.

€247,000
3
Спальні
1
Ванні кімнати
70 m²
Житлова площа
€247,000
Ціна
1.7 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Квартира розташована в центрі Малаги, всього за 1,3 км від пляжу Ла Малагета та в безпосередній близькості від громадського транспорту. Станція Альameda розташована лише за 200 метрів, що забезпечує легке пересування містом. Усього за 73 метри знаходиться супермаркет.

Планування

Ця трикімнатна квартира відповідає потребам сімей або пар, які шукають житло в місті з можливістю легкого доступу до пляжу. Наявність трьох спалень дозволяє організувати простір як для постійного проживання, так і для прийому гостей. Тераса збільшує житлову площу.

Статус проекту

Проект вже завершений і готовий до заселення. Це не новобудова, а квартира в існуючому будинку, що дозволяє негайно зайти та оцінити фактичний стан житла. Будівельний процес завершено, що усуває ризики, пов'язані зі затримками будівництва.

Важливі нюанси

Проект не пропонує паркувального місця, що може бути проблематично в центрі міста. Відсутня можливість розширення житлової площі. Кількість ванних кімнат (лише одна) може бути недостатньою для сімей з дітьми або при прийомі гостей.

Стиль життя та оточення

Ця квартира ідеально підходить для молодих сімей або пар, які шукають основне або друге житло в центрі міста з можливістю легкого доступу до моря. Вона також підійде для людей, які цінують міську інфраструктуру та можливість швидко дістатися до пляжу пішки. Для інвесторів, які планують здавати житло в оренду туристам, ця пропозиція може бути привабливою завдяки розташуванню в центрі міста та близькості до пляжу. Квартира також підходить для тих, хто планує переїхати до Малаги на постійне проживання та хоче бути в самому серці міського життя.

Якість будівництва

Згідно з наданими фотографіями, квартира має стандартне оздоблення для іспанських міст. На знімках видно кухню з вбудованою пральною машиною та холодильником. Спальні мають вбудовані шафи, що збільшує можливості для зберігання речей. Підлоги в квартирі викладені плиткою, що є практичним рішенням для теплого клімату та полегшує прибирання. У ванній кімнаті встановлено душ, туалет та раковину. На фотографіях видно наявність кондиціонера, що є важливим елементом комфорту в спекотному кліматі Малаги.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Ціна квартири становить від €247,000. Для квартир у центрі Малаги з подібними характеристиками це середньоринкова вартість. Порівняно з аналогічними квартирами в сусідніх районах, ця пропозиція є конкурентоспроможною, особливо з урахуванням близькості до пляжу та міських зручностей.

€247,000
Ціна
3
Спальні
70 m²
Житлова площа
1
Ванні кімнати
€420
Комунальні/рік
€180
Податок/рік

Оточення та стиль життя

Ця квартира підходить для тих, хто цінує міське життя з можливістю швидкого доступу до моря. Вранці можна випити кави на терасі перед тим, як пішки дійти до центру міста або пляжу. Вдень можна зайнятися шопінгом у численних магазинах поблизу або відвідати місцеві ринки. Увечері доступні різноманітні ресторани та бари, які пропонують типову андалузьку кухню. Завдяки хорошому сполученню з громадським транспортом, можна легко досліджувати інші частини міста та узбережжя Коста-дель-Соль.

Запитати інформацію

Розташування та оточення: Málaga

Оточення та доступність

Квартира розташована в центрі Малаги, що забезпечує легкий доступ до всіх міських зручностей. Відстань до найближчого супермаркету становить лише 73 метри. Залізнична станція Альameda розташована за 200 метрів, що забезпечує зручне сполучення з іншими частинами міста та регіону. Усього за 642 метри знаходиться лікарня, що гарантує швидкий доступ до медичних послуг. Кількість аптек у радіусі 2 км становить 124, що свідчить про добре розвинену інфраструктуру охорони здоров'я.

Карта та розташування

Квартира знаходиться в центральній частині Малаги, недалеко від історичного центру та пляжу Ла Малагета. Район добре пов'язаний з громадським транспортом та має розвинену інфраструктуру. На карті чітко видно близькість до моря та головних міських магістралей.

Alt text: Panoramic city view from a cozy balcony with a private staircase.

Розташування в регіоні

Малага є другим за величиною містом в Андалусії та шостим в Іспанії, з населенням 592 346 осіб. Місто розташоване на півдні Іберійського півострова на Сонячному узбережжі Середземномор'я. Квартира знаходиться в центральній частині міста, що забезпечує легкий доступ до всіх міських зручностей, але одночасно дозволяє швидко дістатися до інших курортних міст Коста-дель-Соль, таких як Торремолінос, Марбелья та Фуенхірола.

Доступність та інфраструктура

Найближчий пляж, Ла Малагета, знаходиться на відстані 1,3 км. До пляжу Сан-Андрес, 1,8 км, а до Місерікордії, 3,2 км. Лужхавен Малага-Коста-дель-Соль розташований за 7,9 км. Найближчі гольф-клуби: Клуб де Гольф Малага Парадор (8,2 км), Клуб де Гольф де Гуадальхорсе (9,4 км) та Кампо де Гольф Мігель Анхель Хіменес (11 км). Усе це забезпечує різноманітні можливості для дозвілля та відпочинку.

Відстань до моря 1.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 8 km
Gibraltar (GIB) 104 km
Málaga Centro Alameda 0.2 km
Atarazanas 0.2 km

Джерело: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: "Luxury waterfront room with city and sea views, featuring a private balcony and modern amenities.

Природа та клімат

Historic amphitheater with stone seating, scenic hillside view, ancient ruins.

Малага має середземноморський клімат із середньорічною температурою 18,5°C. Температура коливається від 12°C взимку до 27°C влітку. Сезон купання триває 4 місяці, коли температура води перевищує 20°C. Рівень над морем становить лише 4 метри, а нахил до пляжу, 0,2%, що робить місцевість рівною та зручною для прогулянок. Середньорічна кількість сонячних годин становить близько 2800, що робить Малагу одним з найсонячніших міст Європи.

4 Сезон купання (міс.)
18.5°C Сер. річна темп.
4m Висота

Джерело: Open-Meteo (2020, 2025 середнє)

Пляжі та відпочинок

У Малазі 7 пляжів із Блакитним прапором: Калета, Ель Дедо, Ель Пало, Малагета, Місерікордія та інші. Найближчий до квартири, Ла Малагета (1,3 км). Для любителів гольфу доступні три гольф-клуби в радіусі 11 км. Кількість спортивних об'єктів у місті становить 586, включаючи спортивні центри поблизу квартири, такі як Муніципальний шаховий центр (0,4 км) та Центр Wellness (0,6 км). Усього у радіусі 2 км є 377 ресторанів, що пропонують різноманітну кухню.

Пляжі

  • Playa de San Andrés Blue Flag 1.7 km
  • Playa de la Misericordia Blue Flag 3.1 km
  • Playa de los Baños del Carmen 3.8 km
  • Playa Sacaba Beach 4.5 km
  • Playa de Pedregalejo Blue Flag 4.6 km
  • Caleta Blue Flag

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 8.1 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 9.4 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 11 km

Спортивні об'єкти

586 Доступні об'єкти

Джерело: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a cityscape with a large cathedral and surrounding buildings under a clear blue sky.

Розташування в регіоні

Гід по району: Málaga

Málaga is a municipality of Spain and the capital of the province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. With a population of 592,346 in 2024, it is the 2nd-largest city in Andalusia and the 6th-largest in the country. It lies in Southern Iberia on the Costa del Sol of the Mediterranean, primarily on the left bank of the Guadalhorce. The urban core originally developed in the space between the Gibralfaro Hill and the Guadalmedina.

Ключові факти

395.0 km² Площа

Клімат

Місяць Сер. температура Опади Сонячні години
Січень 12.5°C 62 mm 177h
Лютий 13.2°C 56 mm 201h
Березень 14.9°C 66 mm 216h
Квітень 16.9°C 41 mm 249h
Травень 19.8°C 23 mm 291h
Червень 23.6°C 4 mm 336h
Липень 26.1°C 0 mm 342h
Серпень 26.7°C 3 mm 312h
Вересень 23.8°C 25 mm 261h
Жовтень 19.9°C 61 mm 213h
Листопад 15.8°C 77 mm 177h
Грудень 13.4°C 88 mm 156h

Інфраструктура поруч

377 restaurant
124 pharmacy
72 bank
159 cafe
28 dentist

Висота і рельєф

4m Висота
1.7 km Відстань до моря
0.2% Ухил до пляжу

Транспорт

8 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
104 km Gibraltar (GIB)
383 km Alicante-Elche (ALC)
0.2 km Málaga Centro Alameda
0.2 km Atarazanas
0.4 km Guadalmedina
0.4 km Estación de Muelle Heredia
0.9 km Estación de Autobuses de Málaga

Деталі проекту

Проект 3 Bed Квартира на середньому поверсі in Málaga
Місто Málaga
Регіон Costa del Sol
Ціна €247,000
Житлова площа 70 m²
Ціна за м² €3,528 / m²
Тераса 10 m²
Спальні 3
Ванні кімнати 1
Паркінг Ні
Басейн Ні
Сад Ні
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 1.7 km
Здача 1979
Комунальні/рік €420
Податок/рік €180
Опубліковано 2026-05-22

Ref: VL162262

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Резюме

  • Трикимнатна квартира площею 70 м² в центрі Малаги
  • Лише за 1,3 км від пляжу Ла Малагета та міських зручностей
  • Тераса для відпочинку та кондиціонер для комфорту
  • Добре розвинена транспортна інфраструктура поруч
  • Ціна €247,000, що відповідає ринковим стандартам

Порівняння в регіоні

Порівнюючи цю пропозицію з аналогічними квартирами в інших районах Коста-дель-Соль, можна відзначити, що ціна €247,000 є конкурентоспроможною для центру Малаги. Наприклад, проект Aquamar в Торре-дель-Мар починається з €269,950, Etherna Homes 2 в Естепоні, з €259,000, хоча Lantana Residencial в Міхас доступний з €205,000. Перевага цієї квартири полягає в її розташуванні в великому місті з розвиненою інфраструктурою, тоді як альтернативні пропозиції часто знаходяться в менших містах або туристичних курортах з обмеженими можливостями поза сезоном. Малага також пропонує краще транспортне сполучення, включаючи міжнародний аеропорт лише за 7,9 км та високошвидкісне залізничне сполучення з рештою Іспанії.

Часті питання

Чи є паркувальне місце біля будівлі?
Ні, паркувального місця не передбачено. В центрі Малаги паркування може бути проблематичним.
Як дістатися до аеропорту з квартири?
Аеропорт Малага-Коста-дель-Соль знаходиться за 7,9 км. Можна скористатися таксі, громадським транспортом або автомобілем.