10 Bed Stables in Monda -ben Monda, Istálló

10-hálószoba Stables itt: Monda

Málaga tartományban, Monda községben található ez a birtok, amely 15 hektár területen helyezkedik el. A 8 000 m² lakóterülettel, 10 hálószobával és 8 fürdőszobával rendelkező ingatlan kiemelkedő kapacitást kínál. A projekt különleges jellemzői közé tartozik egy bikaviadal-aréna, egy major és ünnepi termek is. A tengerszint felett mintegy 378 méterrel, a Sierra de las Nieves természetvédelmi terület közelében található helyszín nyugodt hangulatot és kilátást biztosít a hegyekre.

€4,500,000
10
Hálószoba
8
Fürdőszoba
8000 m²
Lakótér
€4,500,000
Ár

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

Az ingatlan Monda közigazgatási területén, a Sierra Blanca és a Sierra de las Nieves hegyei közelében található. Coín városa kb. 10 km, Málaga tartományi székhelye 44 km távolságra van. A környék vidéki jellegű (Country Setting), hegyi falu (Mountain Pueblo) és erdő közelében fekvő.

Alaprajz

A birtok méretei miatt alkalmas lehet nagy családok vagy kereskedelmi célokra (pl. vidéki turizmus, rendezvényhelyszín). A tíz hálószoba lehetővé teszi nagy csoportok elszállásolását. Azok számára megfelelő, akik a csendet és a természetet keresik, és elfogadják a városközponttól való távolságot.

Projekt státusz

Bár az épület állapota "Kiválónak" van jelölve, a leírás (aréna, major) inkább egy meglévő, karbantartott ingatlant valószínűsít, mintsem egy teljesen új építést. Az ingatlan klímaberendezéssel rendelkezik.

Fontos tudnivalók

Ez az ingatlan nem helyezkedik el sétáló távolságra a strandtól vagy a városközponttól. A mindennapi életben (bevásárlás, közlekedés) a személygépjármű használata elengedhetetlen. A malagai repülőtér 30 km, a legközelebbi szupermarket 8,0 km távolságra van.

Projekt részletei

Projekt 10 Bed Stables in Monda
Város Monda
Régió Costa del Sol
Ár €4,500,000
Lakótér 8000 m²
Ér m² ár €562 / m²
Terasz 140000 m²
Hálószoba 10
Fürdőszoba 8
Parkolás Nem
Medence Nem
Kert Nem
Építési státusz for_sale
Átadás 1990
Közzétéve 2026-05-16

Ref: VL459944

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez az ingatlan olyan vásárlók számára megfelelő, akik nagy földterületet keresnek vegyes hasznosítással (lakóhely és mezőgazdaság/vállalkozás). A sok hálószoba miatt tágas otthont kínál nagy családoknak is. Megfelelő választás azoknak, akik el akarnak vonulni a város zajából, de szeretnék elérhető távolságban tartani az autópályát.

Építési minőség és burkolatok

Az épület állapota "Kiváló". A belső terekben klímaberendezés található. Az építészet hagyományos spanyol elemeket mutat, mint például a sárga homlokzatok és udvarok, ami a gondozott állapotra utal.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

A vételár 4 500 000 €. Ez az ár a hatalmas területet (15 hektár) és az különleges épületeket (aréna, termek) tükrözi. A helyi piacon a luxus és a 'Stables' (Istálló/Major) kategóriájú befektetések közé tartozik.

€4,500,000
Ár
10
Hálószoba
8000 m²
Lakótér
8
Fürdőszoba

Környék és életmód

Monda egy kisváros kb. 3000 lakossal, és ez a birtok a vidéki részén található. Az élet ritmusa nyugodt, tipikus az andalúziai belső területekre. A régióban évente átlagosan 34 helyi ünnepet tartanak, ami élénk közösséget jelez, de a birtok elhelyezkedése magánéletet biztosít.

Információkérése

Elhelyezkedés és környék: Monda

Környék és megközelíthetőség

A mindennapi élet autófüggő. A legközelebbi kilátópont (Mirador Cruz Caravaca) mindössze 200 méterre van. A vásárlás és szolgáltatások a Monda vagy Coín városában vehetők igénybe. A régió medián bevétele kb. 16 450 €.