4 Bed Frittstående villa in Alhaurín el Grande i Alhaurín el Grande,

4-soverom Frittliggende villa i Alhaurín el Grande

Dette prosjektet i Alhaurín el Grande, Málaga, tilbyr en romslig villa på 377 m² med 4 soverom og 5 bad, ferdigstilt i 2008. Med et generøst tomteareal på 824 m² og en privat hage med svømmebasseng, er eiendommen designet for komfort og livsnytere. Beliggenheten kombinerer roen i et landlig område med nærhet til urbane fasiliteter og transportknutepunkter, noe som gir en balansert livsstil ved Costa del Sol.

€849 000
4
Soverom
5
Bad
377 m²
Boareal
€849 000
Pris
Innflytningsklar
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Eiendommen er plassert i et bymessig område i Alhaurín el Grande, med de fleste daglige nødvendigheter innen rekkevidde. Selv om det er en bil praktisk, gir den urbane settingen mulighet for å utføre visse ærend til fots, noe som integrerer boligen sømløst med lokalsamfunnet.

Planløsning

Denne villaen imøtekommer behovet for romslighet og funksjonalitet med fire soverom og fem bad, samt store, åpne oppholdsrom. Den fleksible planløsningen, spesielt i kjelleren som kan tilpasses ulike formål, og den velholdte hagen, legger til rette for et komfortabelt familieliv og underholdning.

Byggestatus

Villaen ble ferdigstilt i 2008 og er rapportert å være i eksepsjonell stand. Den er allerede klar for innflytting, noe som eliminerer ventetiden forbundet med nybyggprosjekter. Den velholdte tilstanden indikerer at det er utført jevnlig vedlikehold siden ferdigstillelsen.

Viktig å vite

Prosjektet tilbyr ikke nybyggingsgarantier da det ble ferdigstilt i 2008. Det er ingen spesifiserte fasiliteter som fellesarealer eller concierge-tjenester nevnt i tilgjengelig data, og energimerkingen er ikke spesifisert i detalj. Beliggenheten, som er landlig men bynær, betyr at den kanskje ikke passer for de som søker absolutt isolasjon.

Prosjektdetaljer

Prosjekt 4 Bed Frittstående villa in Alhaurín el Grande
By Alhaurín el Grande
Region Costa del Sol
Pris €849 000
Boareal 377 m²
Pris per m² €2 251 / m²
Soverom 4
Bad 5
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus key_ready
Ferdigstillelse 2008
Eiendomsskatt/år €366
Renovasjon/år €84
Publisert 2026-05-16

Ref: VL509859

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Dette prosjektet passer for familier eller enkeltpersoner som søker et romslig hjem med mulighet for å tilpasse rommene til egne behov, for eksempel et spillrom eller en separat boenhet i underetasjen. Det er et godt valg for de som verdsetter et rolig nabolag med god tilgang til lokale fasiliteter og natur, samtidig som de ønsker nærhet til større byer og flyplassen for reiser eller pendling. Eiendommen er også egnet for de som planlegger å bruke boligen som ferieutleie eller et bed and breakfast, gitt dens tilpasningsdyktighet og attraktiv beliggenhet.

Kvalitet & Standard

Villaen, ferdigstilt i 2008, beskrives som å være i eksepsjonell stand med jevnlig vedlikehold. Interiøret byr på store soverom, romslige inngangspartier og en god flyt mellom etasjene. Boligen er utstyrt med gulvvarme og et komplett vannfiltreringssystem. Den generelle utførelsen fremheves som solid, med fokus på lyse, åpne rom som bidrar til en behagelig atmosfære. Den har også flere terrasser som gir rikelig med utendørs oppholdsrom.

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

Denne villaen er tilgjengelig for €849.000. Eiendommen er ferdigstilt, noe som betyr at den kan overtatt umiddelbart. Prisen reflekterer størrelsen på boligen (377 m²), det romslige tomtearealet (824 m²) og fasiliteter som privat svømmebasseng og fire soverom. Variasjoner i pris er ikke spesifisert, men som en frittstående villa i et etablert område, representerer dette en betydelig investering.