3 Bed Квартира на середньому поверсі in Valle Romano в Valle Romano,

3-спальня Квартира на середньому поверсі в Valle Romano

Цей сучасний житловий комплекс у Валле Романо, неподалік від Естепони, пропонує апартаменти з 3 спальнями та 2 ванними кімнатами, площею 112 м². Об'єкт готовий до заселення та має південну орієнтацію, що забезпечує багато природного світла. Комплекс розташований у районі, що швидко розвивається, та має зручний доступ до основних зручностей та транспортних мереж, що робить його привабливим варіантом для постійного проживання чи відпочинку.

€441,000
2
Спальні
2
Ванні кімнати
114 m²
Житлова площа
€441,000
Ціна
2.9 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Розташований у Валле Романо, комплекс знаходиться неподалік від узбережжя та гольф-полів. Близькість до щоденних потреб, таких як супермаркети та медичні заклади, забезпечує комфортне проживання. Відстань до пляжів становить приблизно 3 км, а до аеропорту Малаги, 33 км, що полегшує подорожі.

Планування

Ці апартаменти з 3 спальнями та 2 ванними кімнатами призначені для тих, хто шукає комфортне житло з достатнім простором. Відкрите планування кухні та простора вітальня створюють ідеальні умови для сімейного відпочинку. Південна орієнтація та доступ до тераси додають функціональності та можливостей для відпочинку на свіжому повітрі.

Статус проекту

Комплекс був збудований як новий, пропонуючи сучасні конструкції та оздоблення. Об'єкт готовий до заселення, що дозволяє новим власникам швидко переїхати та почати користуватися всіма перевагами помешкання. Це усуває потребу в очікуванні будівництва, надаючи миттєвий доступ до нового дому.

Важливі нюанси

Незважаючи на зручне розташування, відсутність прямого виходу до моря може бути обмеженням для деяких покупців. Також, хоча громадський транспорт доступний, наявність приватного автомобіля значно полегшує пересування по регіону та доступ до віддалених місць. Комплекс не пропонує видів на гори.

Деталі проекту

Проект 3 Bed Квартира на середньому поверсі in Valle Romano
Місто Valle Romano
Регіон Costa del Sol
Ціна €441,000
Житлова площа 114 m²
Ціна за м² €3,868 / m²
Тераса 23 m²
Спальні 2
Ванні кімнати 2
Паркінг Так
Басейн Так
Сад Так
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 2.9 km
Здача 2024
Опубліковано 2026-05-20

Ref: VL823536

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Стиль життя та оточення

Цей проект може бути привабливим для сімей, які шукають постійне житло з достатнім простором та зручностями, або для тих, хто бажає придбати нерухомість для відпочинку. Можливість отримання туристичної ліцензії робить його також цікавим варіантом для інвесторів, які планують здавати нерухомість в оренду. Якщо ви цінуєте південну орієнтацію, доступ до спортивних споруд (гольф, спортзали) та близькість до узбережжя, це помешкання може відповідати вашим вимогам. Також, для тих, хто потребує хорошої транспортної доступності до аеропорту та великих міст, розташованих на відстані 30-70 км, ця локація є вдалим компромісом.

Якість будівництва

Апартаменти вирізняються високою якістю оздоблення, що відповідає сучасним стандартам будівництва. Кухня повністю обладнана, а наявність вбудованих шаф забезпечує достатньо місця для зберігання. Ванні кімнати, включаючи окрему ванну кімнату, оздоблені якісними матеріалами. Підлога, ймовірно, покрита плиткою або ламінатом, що є типовим для середземноморського регіону. Південна орієнтація та великі вікна гарантують добре освітлення. Комплекс має ліфт, приватну терасу та підземний паркінг, що підвищує комфорт проживання. Наявність Wi-Fi є стандартною для сучасних помешкань.

Оточення та стиль життя