4 Bed פנטהאוז in Marbella ב- Marbella,

4-חדר שינה פנטהאוז ב- Marbella

דירת פנטהאוז מרווחת הממוקמת בלב מרבייה, מציעה 195 מ"ר בנויים ופוטנציאל רב להתאמה אישית. הנכס, הממוקם בקומה שלישית בבניין עם מעלית, נמצא במרחק הליכה קצר מהחוף ומכלל השירותים העירוניים, מה שהופך אותו לבחירה פונקציונלית עבור אלו המחפשים נוחות ונגישות.

€779,000
4
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
195 m²
שטח דירה
€779,000
מחיר
0.7 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום המרכזי במרבייה מבטיח קרבה מיידית למגוון רחב של שירותים עירוניים, כולל חנויות, מסעדות ובתי קפה. המרחק הקצר מהחוף (כ-738 מטר) מאפשר גישה נוחה לפעילויות פנאי ימיות, והאווירה העירונית מבטיחה חיים דינמיים לאורך כל השנה.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה לדיירים המחפשים מרחב מגורים גדול עם אפשרויות התאמה אישית. ארבעת חדרי השינה והאפשרות ליצור חדר נוסף או משרד ביתי, יחד עם המרפסת הנרחבת, מספקים גמישות רבה לצרכים משתנים, בין אם למגורים קבועים או כבית נופש.

סטטוס בנייה

הבניין בו ממוקמת הדירה הושלם, והנכס מוכן לאכלוס. מצבו הנוכחי דורש שיפוץ, מה שמעניק לרוכשים את ההזדמנות לעצב מחדש את החללים הפנימיים ולהתאימם באופן מלא לטעמם האישי ולצרכים הפונקציונליים שלהם.

נקודות לדיון

הפנטהאוז דורש שיפוץ, מה שמהווה השקעה נוספת מעבר למחיר הרכישה. הבניין ממוקם בסביבה אורבנית, ולכן לא מציע את השקט והפרטיות המאפיינים נכסים באזורים כפריים או מרוחקים יותר. נוף עירוני הוא המאפיין המרכזי של הנוף הנשקף מהנכס.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים או משפחות המחפשים בית עיקרי או בית נופש במרכז עיר חוף תוססת. הפנטהאוז מתאים למי שמעריך נוחות ונגישות, עם כל השירותים במרחק הליכה, כולל חנויות, מסעדות, ובתי ספר. משפחות עם ילדים ימצאו את הקרבה למוסדות חינוך ולמתקני ספורט כיתרון משמעותי. כמו כן, הוא מתאים למשקיעים הבוחנים הזדמנויות נדל"ן באזורים מבוקשים, כאשר פוטנציאל השיפוץ מאפשר התאמה לשוק השכירות או מכירה עתידית. אנשים המחפשים אורח חיים פעיל, עם גישה קלה לחוף הים, נמלים ימיים ומתקני פנאי, ימצאו כאן בית.

איכות בנייה וגימור

הפנטהאוז מציע מרחב פנימי רחב ידיים, עם 4 חדרי שינה ו-3 חדרי רחצה. כפי שמצוין, הנכס דורש שיפוץ, מה שמאפשר לרוכש העתידי לבחור את החומרים והגימורים בהתאם לטעמו האישי. המרפסת הנרחבת (212 מ"ר השטח הכולל, כולל מרפסת, כאשר הבית עצמו 195 מ"ר) מציעה פוטנציאל ליצירת אזור מגורים חיצוני מרהיב. רצפת השיש בסלון והאח המובנה מעידים על פוטנציאל איכותי לאחר שיפוץ. המטבח העצמאי מציע גמישות מלאה בעיצובו מחדש. מאפיינים קיימים כמו ארונות מובנים ומיזוג אוויר מצביעים על בסיס טוב לשיפוץ מודרני.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הפנטהאוז מוצע במחיר התחלתי של 779,000 אירו. כנכס מוכן לאכלוס, הוא זמין לרכישה מיידית. המחיר משקף את גודל הנכס (195 מ"ר) ואת מיקומו המרכזי במרבייה, עם 4 חדרי שינה ו-3 חדרי רחצה. ישנה אפשרות לרכוש שני חניות וחדרי אחסון בנפרד. לאור הצורך בשיפוץ, המחיר עשוי לשקף גם את פוטנציאל ההתאמה האישית והאפשרויות ליצירת ערך מוסף בעתיד.

€779,000
מחיר
4
חדרי שינה
195 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

פנטהאוז זה ממוקם בלב מרבייה, עיר המשלבת חיי עיר תוססים עם קרבה לחוף הים. הדיירים ייהנו מנגישות מיידית למסעדות, חנויות, בנקים ובתי מרקחת, כאשר בית החולים נמצא במרחק הליכה קצר. המרחב הפנימי הגדול, הכולל ארבעה חדרי שינה ופוטנציאל להרחבה, יחד עם מרפסת חיצונית מרווחת, מאפשרים אורח חיים נוח וגמיש. למרות המרכזיות, המרחק הקצר מחוף הים, כ-738 מטר, מאפשר גישה קלה לטיילת ופעילויות פנאי ימיות. האזור משרת גם משפחות עם ילדים, הודות לקרבה לבתי ספר, וכן דיירים המחפשים קהילה פעילה ומגוונת.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Marbella

סביבה ונגישות

הפנטהאוז ממוקם בלב האזור העירוני של מרבייה, עם גישה מיידית למגוון רחב של שירותים. בית מרקחת נמצא במרחק של 8 מטרים בלבד, סופרמרקט במרחק 234 מטרים, ובית חולים במרחק של פחות מקילומטר. 138 מסעדות, 29 בתי מרקחת, 20 בנקים ו-25 בתי קפה נמצאים ברדיוס של 2 קילומטרים, מה שמבטיח נוחות מקסימלית וחיים אורבניים תוססים. 11 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס באזור מקלים על הניידות ללא רכב פרטי.

מפה ומיקום

מיקומו המרכזי של הפנטהאוז במרבייה מודגש כאן. הקרבה היחסית לחוף הים, לנמל, לחנויות ולמסעדות, יחד עם הנגישות לדרכים ראשיות, ממקמים אותו בלב הפעילות העירונית והחופית של העיר.

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

מיקום באזור

מרבייה ממוקמת בפרובינציית מלגה, חלק מהקוסטה דל סול. היא מהווה מרכז אזורי חשוב ומהווה את מקום מושבה של איגוד הרשויות של האזור. העיר עצמה שוכנת במרחק 47 ק"מ ממלגה, בירת הפרובינציה, ו-66 ק"מ מאלג'סירס. המרחק הזה משתלב היטב עם הנגישות לשדה התעופה של מלאגה, שהוא שדה התעופה המרכזי באזור.

נגישות ושירותים

הקרבה של הפנטהאוז לחוף הים, במרחק של 738 מטרים מחוף Playa de la Bajadilla, מאפשרת גישה מהירה לפעילויות ימיות. שדות תעופה נמצאים במרחק סביר: נמל התעופה מלאגה-קוסטה דל סול נמצא במרחק של כ-39 ק"מ בקו אווירי. עבור חובבי הגולף, מגרשי גולף כמו Golf Los Naranjos (6.0 ק"מ) ו-Aloha Golf Club (6.8 ק"מ) נמצאים בקרבת מקום. בנוסף, תחנת טעינה לרכבים חשמליים נמצאת במרחק 2.1 ק"מ.

מרחק מהים 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront villa with sea view, private pool, and lush garden.

טבע ואקלים

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

מרבייה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 19.2 מעלות צלזיוס, וטווח טמפרטורות שנע בין 12 ל-26 מעלות צלזיוס. עם למעלה מ-3,856 שעות שמש בשנה, האזור מציע תנאים אידיאליים לפעילויות חוץ כמעט בכל ימות השנה. עונת הרחצה נמשכת כ-5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות צלזיוס. גובהו של הנכס, 29 מטר מעל פני הים, מבטיח אוויר נעים וקרבה יחסית לחוף.

3856 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
29m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הפנטהאוז ממוקם במרחק הליכה קצר מחוף Playa de la Bajadilla (738 מטר), אחד מתוך עשרה חופי 'הדגל הכחול' באזור, המעידים על איכות מים גבוהה ושירותים נאותים. בנוסף, חופים נוספים כמו Playa de Casablanca (2.4 ק"מ) ו-Playa de la Fontanilla (2.9 ק"מ) זמינים. חובבי גולף ייהנו מקרבה למספר מגרשי גולף מובילים. מתקני ספורט כמו בריכות שחייה (Supera Miraflores, 0.7 ק"מ) ומרכזי ספורט (Polideportivo Francisco Norte, 0.4 ק"מ) זמינים גם הם בקרבת מקום.

חופים

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

מתקני ספורט

415 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Luxury beachfront villa with ocean view, private pool, and mountain backdrop.

מיקום באזור

מדריך אזור: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

עובדות מרכזיות

114.3 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 94 mm
פברואר 12.1°C 97 mm
מרץ 14.2°C 85 mm
אפריל 16.0°C 56 mm
מאי 17.9°C 43 mm
יוני 22.1°C 11 mm
יולי 26.0°C 1 mm
אוגוסט 26.5°C 2 mm
ספטמבר 22.8°C 19 mm
אוקטובר 18.9°C 80 mm
נובמבר 15.1°C 116 mm
דצמבר 12.4°C 104 mm

שירותים בסביבה

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

גובה ושטח

29m גובה
0.7 km מרחק מהים
1.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed פנטהאוז in Marbella
עיר Marbella
אזור Costa del Sol
מחיר €779,000
שטח דירה 195 m²
מחיר למ"ר €3,994 / m²
מרפסת 40 m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.7 km
סיום 1987
פורסם 2026-05-16

Ref: VL880020

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • פנטהאוז מרווח (195 מ"ר) עם 4 חדרי שינה ו-3 חדרי רחצה בלב מרבייה.
  • ממוקם במרחק הליכה מהחוף (738 מ') ומרמת שירותים עירוניים גבוהה.
  • דורש שיפוץ, מציע פוטנציאל התאמה אישית מלאה.
  • מרפסת רחבת ידיים (212 מ"ר שטח כולל, כולל מרפסת) עם פוטנציאל למגורי חוץ.
  • זמין לאכלוס מיידי, עם אפשרות לרכישת חניה ואחסון.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים במרבייה, פנטהאוז זה מציע שילוב ייחודי של מיקום עירוני מרכזי וקרבה לחוף, אך דורש השקעה נוספת בשיפוץ. מחיר ההתחלה של 779,000 אירו ממוקם בטווח הגבוה יותר, במיוחד בהתחשב במצבו הנוכחי, אך גודלו (195 מ"ר + מרפסת גדולה) והמיקום המבוקש יכולים להצדיק זאת לאחר שיפוץ. פרויקטים כמו 'Terrazas de Guadaiza 2' (החל מ-564,380 אירו) ו-'Zinnia' (החל מ-592,200 אירו) מציעים לרוב נכסים חדשים יותר או מודרניים יותר במחירים נמוכים יותר, אך ייתכן שיהיו ממוקמים פחות מרכזית או יהיו קטנים יותר. 'Almazara Views' (החל מ-620,000 אירו) מציע לרוב נופים מרהיבים יותר, אך גם הוא עשוי להיות פחות מרכזי. היתרון המרכזי של נכס זה הוא האפשרות לעצב את הפנים מאפס בסביבה אורבנית פעילה, במרחק הליכה מהים, מה שהופך אותו לאטרקטיבי עבור קונים המחפשים התאמה אישית וחיים עירוניים.

שאלות נפוצות

מהי רמת השיפוץ הנדרשת בפנטהאוז?
הפנטהאוז דורש שיפוץ. פרטים נוספים על היקף העבודות יסופקו על ידי המוכר.
האם יש צורך ברכב פרטי לחיים במרבייה?
הפנטהאוז ממוקם באזור עירוני עם שירותים רבים במרחק הליכה. קיימים 11 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס בסביבה הקרובה, אך רכב פרטי עשוי להיות נוח לגישה לאזורים מרוחקים יותר או למגרשי גולף.