3 Bed Leilighet i toppetasje in Estepona i Estepona,

3-soverom Toppleilighet i Estepona

Dette prosjektet i Estepona, Málaga, tilbyr en sjelden mulighet til å bo i en leilighet ved strandkanten, rett ved den livlige strandpromenaden. Med tre soverom og to bad, kombinerer denne 104 m² store boligen komfort med en eksepsjonell beliggenhet. Eiendommen er ferdigstilt og klar for innflytting, og gir umiddelbar tilgang til den middelhavske livsstilen.

€749 000
3
Soverom
2
Bad
104 m²
Boareal
€749 000
Pris
0,8 km
Avstand til strand
Innflytningsklar
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Leiligheten ligger sentralt i Estepona, kun en kort spasertur fra stranden. Omgivelsene preges av en urban atmosfære med umiddelbar nærhet til et bredt spekter av fasiliteter. Dette gir en praktisk hverdag hvor bil ofte er unødvendig.

Planløsning

For de som søker en bolig med tilgang til strandliv og byens bekvemmeligheter, passer denne leiligheten godt. Den tilbyr en funksjonell planløsning med tilstrekkelig plass for familier eller som en komfortabel fritidsbolig.

Byggestatus

Prosjektet er ferdigstilt, noe som betyr at leilighetene er klare for overtakelse. Dette eliminerer ventetiden forbundet med nybyggprosjekter og muliggjør umiddelbar realisering av boligplaner.

Viktig å vite

Prosjektet tilbyr ikke et privat basseng eller hage. Renovasjon og restaurering kan være nødvendig da eiendommen har eldre elementer, til tross for en sentral beliggenhet som gir urban tilgjengelighet.

Prosjektdetaljer

Prosjekt 3 Bed Leilighet i toppetasje in Estepona
By Estepona
Region Costa del Sol
Pris €749 000
Boareal 104 m²
Pris per m² €7 201 / m²
Terrasse 9 m²
Soverom 3
Bad 2
Parkering Ja
Svømmebasseng Nei
Hage Nei
Byggestatus key_ready
Avstand til strand 0,8 km
Ferdigstillelse 1998
Publisert 2026-05-23

Ref: VL801152

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Denne leiligheten passer for enkeltpersoner eller par som ønsker en tilbaketrukket tilværelse ved kysten, med fasiliteter innen rekkevidde. Den kan også være attraktiv for familier som verdsetter nærheten til strand og byens urbane liv. Investorer kan finne eiendommen interessant på grunn av dens beliggenhet, som typisk tiltrekker seg leietakere. For de som ser etter et feriehus, gir den umiddelbare tilgangen til strand og en levende byatmosfære en avslappet ramme for opphold. Leiligheten kan også fungere som en helårsbolig for de som foretrekker en urban livsstil ved Middelhavet, med tilgang til lokale tjenester og et mildt klima.

Kvalitet & Standard

Eiendommen har 3 soverom og 2 bad, med et samlet boareal på 104 m². Det er en stor, fullt utstyrt kjøkkenløsning og en romslig, lys stue og spisestue. En terrasse på 9 m² gir mulighet for utendørsaktivitet med utsikt over havet. Spesifikke detaljer om materialkvalitet og tekniske løsninger er ikke fullstendig spesifisert, men det nevnes at renovering og restaurering kan være nødvendig. Dette antyder at noen elementer kan være av eldre dato og kan kreve oppgradering for å møte moderne standarder. Klimaanlegg er tilgjengelig for komfort.

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet