6 Bed Vrijstaande Villa in San Pedro de Alcántara in San Pedro de Alcántara, Vrijstaande Villa

6-slaapkamer Vrijstaande Villa in San Pedro de Alcántara

Deze villa bevindt zich in San Pedro de Alcántara, een stedelijke zone aan de Costa del Sol. Het perceel beslaat 6.593 m² met een woonoppervlak van 449 m², verdeeld over zes slaapkamers en zeven badkamers. De woning is volledig afgewerkt en beschikt over faciliteiten zoals een privétennisbaan en een verwarmd zwembad. De ligging biedt toegang tot lokale voorzieningen en de kustlijn op korte afstand.

€3.995.000
6
Slaapkamers
7
Badkamers
449 m²
Woonoppervlak
€3.995.000
Prijs
1,6 km
Afstand strand
Sleutelklaar
Bouwstatus

Samenvatting

  • Ruime villa met 6 slaapkamers op een perceel van 6.593 m².
  • Ligging in San Pedro de Alcántara, dichtbij voorzieningen en strand.
  • Bouwstatus is gereed, inclusief zwembad en tennisbaan.
  • Beschikt over een gastenappartement en volledig uitgeruste sportschool.
  • Historische woning met gerenoveerde elementen en moderne techniek.

Regionale vergelijking

In vergelijking met omliggende ontwikkelingen zoals Aquamar in Torre del Mar of Lantana in Mijas, bevindt dit project zich in een distinctief hoger prijscategorie en segment. Terwijl de vergelijkingsprojecten vaak appartementen of kleinere woonunits aanbieden in het middensegment, presenteert deze villa in San Pedro een grootschalige woonervaring op een onderscheidend groot perceel binnen een stedelijke context. In de directe regio van Marbella en Nueva Andalucía zijn percelen van deze omvang zeldzaam; de meeste villa's beschikken over kleinere tuinen. De prijsstelling weerspiegelt deze schaarste en de aanwezigheid van luxe voorzieningen zoals een privétennisbaan, die in standaardprojecten ontbreken.

Veelgestelde vragen

Vereist de woning veel onderhoud gezien de leeftijd en de grootte van de tuin?
De perceelgrootte van 6.593 m² en de aanwezigheid van een tennisbaan en zwembad impliceren structureel onderhoud. De status van de bouw is 'gereed', maar reguliere tuinonderhoud en beheer van buitenfaciliteiten zijn noodzakelijk.
Hoe ver is de reisafstand naar de dichtstbijzijnde luchthaven?
De luchthaven van Málaga-Costa del Sol bevindt zich op een afstand van 48 kilometer. De reistijd bedraagt doorgaans 30 tot 40 minuten per auto.
Beschikt de woning over zonne-energie of specifieke energiezuinige systemen?
Er zijn geen specifieke gegevens over zonnepanelen of energiecertificaten vermeld in de specificaties. De woning is wel voorzien van vloerverwarming en airconditioning.
Hoe verhoudt de prijs zich tot het gemiddelde aanbod in San Pedro de Alcántara?
De vraagprijs ligt significant boven het gemiddelde segment in San Pedro, voornamelijk door de omvang van het perceel en het luxe voorzieningenniveau.
Is de tennisbaan exclusief voor het gebruik van de villa?
De tennisbaan is gelegen op het eigen perceel en is daarmee privé. Er is geen sprake van gedeeld gebruik met derden.
Zijn er maandelijkse kosten voor gemeenschappelijke voorzieningen?
Omdat het een vrijstaande villa betreft en geen appartementengebouw, zijn er geen standaard kosten voor een 'Vve'. Kosten zijn beperkt tot eigen onderhoud en nutsvoorzieningen.
Wat is de verwachte doorlooptijd voor de aankoop?
Aangezien de woning gereed is, kan het aankoopproces onmiddellijk starten. De doorlooptijd is afhankelijk van juridische controles en notariële afhandeling.
Is de omgeving 's nachts verlicht en veilig?
San Pedro de Alcántara is een stedelijke wijk met openbare verlichting en permanente bewoning, wat zorgt voor een continue aanwezigheid in de omgeving.

Projectanalyse

Belangrijkste kenmerken van locatie, woningen, projectfase en aandachtspunten.

Locatie

Het object is gesitueerd in een bestaande woonwijk in San Pedro de Alcántara, op 53 meter boven zeeniveau. De afstand tot het strand bedraagt circa 1,6 kilometer. Voorzieningen zoals winkels en horeca bevinden zich binnen een straal van 300 meter, wat de integratie in de stedelijke omgeving bepaalt.

Woningindeling

De indeling met zes slaapkamers en zeven badkamers ondersteunt bewoning door grote gezinsgezelsheden. De aanwezigheid van een apart gastenappartement en een kantoorruimte voorziet in de behoefte aan werkplek en separate logeeraccommodatie. Het grote perceel biedt ruimte voor buitenactiviteiten.

Projectstatus

De bouw van de villa is voltooid. De woning is per direct beschikbaar voor betrekking. Alle tuinen, zwembaden en technische installaties zijn operationeel, wat betreft een bestaande bouw in de categorie 'key ready'.

Aandachtspunten

Dit project biedt geen appartement of gedeelde gemeenschappelijke faciliteiten, maar is een zelfstandige villa. Vanwege de ligging in een stedelijk gebied is volledige afzondering van omgevingsgeluid niet gewaarborgd. De afstand tot de zee vereist vervoer voor directe strandtoegang.

Lifestyle & Omgeving

Deze woning is geschikt voor kopers die zoek zijn naar een bestaande, ruime woning in een centrale locatie. De combinatie van perceelgrootte en stedelijke voorzieningen past bij behoeften voor bereikbaarheid en privacy. Voor gezinnen biedt de nabijheid van onderwijs en zorginstellingen functionaliteit. De situering is ook relevant voor personen die een permanente residentie zoeken met voorzieningen op loopafstand, zonder afhankelijk te zijn van toeristisch seizoensgebonden verkeer.

Bouwkwaliteit & Afwerking

De woning beschikt over technische installaties zoals vloerverwarming en individuele airconditioning. De afwerking omvat elementen zoals houten balkenplafonds en betegelde patio's. De tuin is volgroeid en bevat een beschoeiing, waterpartijen en verlichting. Het object bevat aanvullende voorzieningen zoals een sportschool, een speelkamer en een buitenkeuken, wat wijst op een focus op geïntegreerd woon- en recreatiegenot.

Prijs & Context

Prijs & Beschikbaarheid

De vraagprijs is vastgesteld op 3.995.000 euro. Dit positioneert de woning in het topsegment van de San Pedro de Alcántara markt, voornamelijk gedreven door de omvang van het perceel en het aantal slaapkamers. Er is geen variatie in beschikbaarheid of prijsstelling binnen dit project, aangezien het een onderscheidend object betreft.

€3.995.000
Prijs
6
Slaapkamers
449 m²
Woonoppervlak
7
Badkamers

Context & Omgeving

San Pedro de Alcántara functioneert als een actieve gemeente met een hoog voorzieningenniveau. De directe omgeving tientallen restaurants, cafés en winkels op loopafstand, wat het dagelijks ritme bepaalt door een aanbod van lokale diensten en eetgelegenheden. De nabijheid van sportcentra en scholen draagt bij aan een omgeving gericht op gezinnen en actieve bewoning. 's Avonds is de omgeving verlicht en aanwezig door de stedelijke karakteristiek, hoewel de perceelgrootte privacy op het eigen terrein waarborgt. De kustlijn en de haven van Puerto Banús zijn binnen enkele minuten bereikbaar per voertuig, wat invloed heeft op de keuze voor ontspanning buiten de directe woonomgeving.

Informatie aanvragen

Locatie: San Pedro de Alcántara

Wonen & Omgeving

De omgeving wordt gekenmerkt door een dichtheid aan voorzieningen. Binnen twee kilometer zijn er diverse supermarkten, banken en gezondheidscentra. Het openbaar vervoer is vertegenwoordigd met tien lijnen en vijftig haltes in de directe omgeving, wat mobiliteit zonder eigen auto ondersteunt. De straat heeft een residentieel karakter met vergelijkbare villa's.

Kaart & Locatie

De kaart toont de ligging van de villa ten zuiden van het centrum van San Pedro. De perceelgrenzen zijn zichtbaar ten opzichte van omliggende straten en groenzones. De afstand tot de kustlijn en de A-7 snelweg is weergegeven.

Alt text: Plaque with historical text and coat of arms on a yellow wall.

Locatie in de regio

San Pedro de Alcántara is gelegen aan de westkant van Marbella. De positie is centraal tussen de kust en de snelwegen richting Estepona en Málaga. Dit maakt de locatie toegankelijk voor transport in de regio,同时也 dicht bij toerische trekpleisters.

Bereikbaarheid & Voorzieningen

Het dichtstbijzijnde strand, Playa de San Pedro, ligt op 1,6 kilometer afstand. De luchthaven van Málaga is gelegen op 48 kilometer. Golfbanen, waaronder Magna Marbella Golf, zijn te vinden op 2,4 kilometer afstand. De haven van Puerto Banús is bereikbaar op 3,4 kilometer.

Afstand strand 1,6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 48 km
Gibraltar (GIB) 49 km

Bron: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Outdoor statue of a robed figure with a bell tower in the background.

Natuur & Klimaat

Alt text: A bronze plaque with an emblem and text, mounted on a wall.

De regio kent een gemiddelde jaartemperatuur van 17,8 graden Celsius met een zwemseizoen van vier maanden. De locatie ligt op 53 meter hoogte met een lichte helling van 3,3 procent richting de zee. Er is sprake van een gematigd klimaat met veel zonuren, gunstig voor buitenleven.

4 Zwemseizoen (maanden)
17.8°C Gem. jaartemperatuur
53m Hoogte

Bron: Open-Meteo (2020, 2025 gemiddelde)

Stranden & Recreatie

In de regio zijn twee stranden met de Blue Flag-status aanwezig, waaronder Guadalmina. Er zijn meerdere golfbanen binnen een straal van drie kilometer. Sportfaciliteiten zoals klimhallen en polo'sportcentra zijn beschikbaar in de directe nabijheid.

Stranden

  • Playa de San Pedro 1,6 km
  • Playa Canina Ventura del Mar 1,9 km
  • Playa Atalaya 3,6 km
  • Playa Isdabe 3,7 km
  • Salduna 3,9 km
  • (Guadalmina) Blue Flag

Golf

  • Magna Marbella Golf 2,3 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 2,8 km
  • El Higueral Golf 3,2 km
  • El Campanario Golf Course 3,3 km

Bron: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Green plaque with "ROCKERITO" and "VICTOR CARRASCO 2012" engraved on it.

Locatie in de regio

Omgevingsgids: San Pedro de Alcántara

San Pedro Alcántara is a town in the municipality of Marbella, in Andalucía, Spain. It is a tourist destination of the Costa del Sol.

Kernfeiten

Klimaat

Maand Gem. temperatuur Neerslag
Januari °C 86 mm
Februari 11.8°C 87 mm
Maart 13.6°C 110 mm
April 15.4°C 72 mm
Mei 18.7°C 32 mm
Juni 22.6°C 3 mm
Juli 25.6°C 0 mm
Augustus 26.0°C 2 mm
September 22.6°C 33 mm
Oktober 19.0°C 96 mm
November 14.3°C 122 mm
December 12.4°C 119 mm

Voorzieningen in de buurt

27 restaurant
1 school
11 pharmacy
11 bank
13 cafe

Hoogte & Terrein

53m Hoogte
1,6 km Afstand strand
3.3% Helling naar strand

Transport & Bereikbaarheid

48 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
49 km Gibraltar (GIB)
439 km Alicante-Elche (ALC)
0,6 km Terminal San Pedro de Alcántara

Projectdetails

Projectnaam 6 Bed Vrijstaande Villa in San Pedro de Alcántara
Stad San Pedro de Alcántara
Regio Costa del Sol
Prijs €3.995.000
Woonoppervlak 449 m²
Gem. prijs per m² €8.897 / m²
Slaapkamers 6
Badkamers 7
Parkeren Ja
Zwembad Ja
Tuin Ja
Bouwstatus key_ready
Afstand strand 1,6 km
Oplevering 1970
Gepubliceerd 2026-05-22

Ref: VL678508

Bron: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Joris van Dijk
Joris van Dijk
Vastgoedexpert

Joris van Dijk helpt Nederlandse cliënten met zijn pragmatische aanpak bij het kopen van vastgoed in Spanje. Hij maakt het complexe proces begrijpelijk en stressvrij.

AI-ondersteunde meertalige vertegenwoordiger. Uw aanvraag wordt afgehandeld door het team achter deze site.

Reactie binnen 24 uur

Geïnteresseerd?

Laat uw gegevens achter en wij nemen spoedig contact met u op met meer informatie over dit project.

Technische gegevens
De woning beschikt over een privétennisbaan.
Het perceel heeft een oppervlakte van 6.593 m².
De afstand tot het dichtstbijzijnde ziekenhuis is 1,8 kilometer.
Er is een aparte ingang voor het gastenappartement aanwezig.
De woning heeft een oostelijke oriëntatie volgens de technische gegevens.
Informatie aanvragen WhatsApp