4 Bed Duplex in La Cala de Mijas -ben La Cala de Mijas,

4-hálószoba Duplex itt: La Cala de Mijas

Ez a duplex lakás La Cala de Mijas-ban, Málaga tartományban található, közvetlenül a tengerpart közelében, egy városias környezetben. A 96 m²-es ingatlan 4 hálószobával és 3 fürdőszobával rendelkezik, így ideális választás lehet párok vagy kisebb családok számára. A 2005-ben elkészült épület a kényelmes elhelyezkedés és a tágas belső terek kombinációját kínálja.

€425,000
4
Hálószoba
3
Fürdőszoba
96 m²
Lakótér
€425,000
Ár
Kulcskész
Építési státusz

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő a tengerpart közelsége és a helyi urbanizáció által biztosított városias környezet révén. A számos létesítmény és szolgáltatás gyalogosan elérhető távolságban van, ami hozzájárul a terület kényelmes és aktív életstílusához.

Alaprajz

Ez a duplex lakás olyan lakosok igényeit elégíti ki, akik tengerparti elhelyezkedést keresnek városias kényelemmel. A 4 hálószoba és a tágas belső tér lehetőséget nyújt vendégek fogadására vagy további helyiségek kialakítására, míg a közösségi medence és a teraszok a szabadidős tevékenységekhez biztosítanak teret.

Projekt státusz

Az épület 2005-ben fejeződött be, és már elkészült állapotban van. Ez azt jelenti, hogy az új építésű ingatlanok jellemző tervezési és építési fázisait már magában hordozza, és nincs szükség további építési várakozási időre az átadást illetően. Az "elkészült" státusz közvetlen beköltözhetőséget tesz lehetővé.

Fontos tudnivalók

Az ingatlan nem kínál közvetlen tengerre néző panorámát minden helyiségből, és némelyik belső helyiség (két hálószoba) nem rendelkezik ablakkal. Bár van közösségi medence, saját medence nem tartozik a projekt szolgáltatásai közé. Az ár nem tartalmazza az opcionális földalatti parkolóhelyet és tárolót.

Projekt részletei

Projekt 4 Bed Duplex in La Cala de Mijas
Város La Cala de Mijas
Régió Costa del Sol
Ár €425,000
Lakótér 96 m²
Ér m² ár €4,427 / m²
Terasz 2 m²
Hálószoba 4
Fürdőszoba 3
Parkolás Igen
Medence Igen
Kert Igen
Építési státusz key_ready
Átadás Completed 2005
IBI/év €520
Hulladékadó/év €98
Közzétéve 2026-08-01

Ref: VL892116

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez az ingatlan azoknak a vásárlóknak felel meg, akik a mediterrán életstílust keresik, és kiemelt szempont számukra a tengerpart közelsége, valamint a városias kényelem. Ideális választás lehet párok, akiknek tágas otthonra van szükségük, vagy kis családok számára, akik a napfényt és a strandokat élvezik. Azoknak is ajánlott, akik rendszeresen szeretnének Spanyolországba utazni, és egy jól felszerelt, könnyen karbantartható nyaralót keresnek, amelyhez jó a repülőtéri csatlakozás (Málaga 25 km). A lakás elrendezése, a 4 hálószoba és a közösségi medence lehetőséget ad vendégek fogadására is, így azok számára is vonzó lehet, akik szeretnének barátokkal vagy családdal időt tölteni a Costa del Solon.

Építési minőség és burkolatok

Az ingatlan kiváló állapotban van, ami a gondos karbantartást és a minőségi anyagok használatát tükrözi. A lakásban fa padlóburkolat található, amely meleg és otthonos hangulatot kölcsönöz a belső tereknek. A konyha teljesen felszerelt, ami gyakorlatias megoldást kínál a mindennapi használatra. A hálószobákban nagy beépített szekrények biztosítanak elegendő tárolóhelyet. A fürdőszobák modern kialakításúak. A lakás részben bútorozottan kerül értékesítésre, ami rugalmasságot biztosít az új tulajdonosnak saját stílusának kialakításában. A biztonságot a zárt lakópark és a 24 órás őrzés garantálja.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

A duplex lakás ára 425 000 eurótól kezdődik. Ez az ár a 96 m²-es lakóterületre, 4 hálószobára és 3 fürdőszobára vonatkozik. Az ingatlan már elkészült, így azonnal birtokba vehető. A lakáshoz tartozik egy 10 m²-es külső parkolóhely. Egy további földalatti parkolóhely és egy hozzá kapcsolódó tárolóhely opcionálisan megvásárolható, ami tovább növelheti a lakás értékét és funkcionalitását. Az ár tükrözi a La Cala de Mijas kedvelt tengerparti lokációját és az ingatlan méretét, elrendezését.

€425,000
Ár
4
Hálószoba
96 m²
Lakótér
3
Fürdőszoba
€520
IBI/év
€98
Hulladékadó/év

Környék és életmód

La Cala de Mijas egy élénk városrész, amely a spanyolországi Málaga tartományban, az Andalúzia régióban fekszik. A helyszín a tengerpart közvetlen közelében, városias környezetben található, ami napi szinten biztosítja a kényelmes életvitelt. A szupermarket, patika és éttermek gyalogosan elérhetőek, valamint a közelben számos strand is található. A napi ritmusot a mediterrán életérzés határozza meg, ahol a reggeli kávét a helyi kávézókban fogyaszthatják el, napközben a strandok vagy a közeli sportlétesítmények kínálnak kikapcsolódási lehetőséget, este pedig a helyi éttermek csábítanak. A lakás elhelyezkedése ideális azok számára, akik a tengerparti élet kényelmét keresik, de nem akarnak lemondani a városias infrastruktúra előnyeiről.

Információkérése

Elhelyezkedés és környék: La Cala de Mijas

Környék és megközelíthetőség

La Cala de Mijas egy élénk tengerparti település, amely a kényelmet és a mediterrán életérzést ötvözi. A lakástól mindössze 312 méterre található a Playa de La Cala - El Torreón strand, további strandok pedig pár perces sétával elérhetők. A városias környezet biztosítja, hogy a mindennapi élethez szükséges összes létesítmény, mint például szupermarketek (409 m), patikák (284 m) és számos étterem (35 a 2 km-es körzetben), gyalogosan is könnyen megközelíthető. A helyi tömegközlekedés is jól kiépített, 4 buszvonallal és 50 megállóval, ami megkönnyíti a közlekedést a környéken. A lakásból könnyen elérhetőek a helyi sportközpontok és más rekreációs lehetőségek is.

Térkép és helyszín

La Cala de Mijas, a Costa del Sol egyik vonzó központja, kínál egy keverékét a tengerparti életnek és a városias kényelemnek. Ez a duplex lakás ideális elhelyezkedésű a tenger, a helyi üzletek és éttermek, valamint a közeli golfpályák között, kiváló eléréssel a nagyobb városokhoz és a repülőtérhez.

La Cala Fort.

Hozzávetőleges terület · pontos cím kérésre

Hely a régióban

La Cala de Mijas stratégiailag helyezkedik el a Costa del Solon, Málaga tartományban. Körülbelül 18 km-re nyugatra található Marbella ismert városától, amely luxusüzleteiről és kikötőiről híres, míg keleti irányban 34 km-re terül el Málaga, a tartomány fővárosa, amely gazdag történelmi és kulturális kínálattal rendelkezik. Ez az elhelyezkedés lehetővé teszi, hogy a lakók élvezhessék La Cala de Mijas nyugodtabb, de ugyanakkor jól felszerelt hangulatát, miközben a régió nagyobb városainak nyüzsgése és szolgáltatásai is könnyen elérhetőek. A terület népszerű a nemzetközi vásárlók körében.

Megközelíthetőség és szolgáltatások

Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű, mindössze 25 km-re a Málaga-Costa del Sol repülőtértől, ami gyors és egyszerű utazást tesz lehetővé nemzetközi viszonylatban. A strandok, mint a Playa de La Cala - El Torreón, mindössze 312 méterre találhatók, és további két strand is 1 km-en belül elérhető. A bevásárlási lehetőségek is kiválóak: egy szupermarket 409 méterre, egy patika pedig 284 méterre található. A golfrajongókat olyan pályák várják, mint az El Chaparral Golf Club (2.0 km) vagy a Cerrado del Aguila Golf (3.1 km). A nagyobb városok, Marbella és Málaga, könnyen elérhetőek autóval (18 km, illetve 34 km), így a környék széleskörű kulturális és kereskedelmi kínálatát élvezhetik a lakók.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 25 km
Gibraltar (GIB) 71 km
Fuengirola 6.8 km

Forrás: OpenStreetMap, Google Maps

La Cala by night.

Természet és éghajlat

La Cala de Mijas

La Cala de Mijas az Andalúzia déli partján fekszik, ahol a klíma jellemzően kellemes. Az átlagos évi hőmérséklet 18.9°C, a napfényes órák száma pedig eléri az évi 3,889 órát, ami a déli napsütés bőségét jelzi. A hivatalosan meghatározott úszószezon 5 hónapig tart, amikor a tenger vízhőmérséklete legalább 20°C. Az ingatlan mindössze 5 méterre fekszik a tengerszint felett, ami ideális a tengerparti klímához és a kilátáshoz. A helyi táj jellemzően dombos, ami a tengerparti sziklás részeket és a háttérben emelkedő hegyeket jelenti, bár ez a lakás nem közvetlenül hegyvidéki jellegű, inkább a tengerhez közel, enyhe lejtőn helyezkedik el.

3889 Napsütéses órák/év
5 Fürdőszezon (hónapok)
18.9°C Éves átlaghőm.
5m Tengerszint feletti magasság

Forrás: Open-Meteo (2020, 2025 átlag)

Strandok és szabadidő

La Cala de Mijas rendkívül gazdag strandokban és rekreációs lehetőségekben. Az ingatlan közelében számos Blue Flag strand található, beleértve a Playa de La Cala - El Torreón (312 m), Playa de La Cala - La Butibamba (411 m) és Playa Las Doradas (999 m). A vízi sportok kedvelői számára a tenger biztosít lehetőséget. A golf szerelmeseit számos pálya várja a közelben, köztük az El Chaparral Golf Club (2.0 km) és a Cerrado del Aguila Golf (3.1 km). További sportolási lehetőségeket kínálnak a közeli sportközpontok, mint a Polideportivo de La Cala (1.0 km) és a Miraflores Tennis Club (1.8 km).

Strandok

  • Playa de La Cala - El Torreón 0.3 km
  • Playa de La Cala - La Butibamba 0.4 km
  • Playa El Bombo - El Bombo 1 km
  • Playa de Las Doradas 1 km
  • Playa El Bombo - Cabo Rocoso 1.6 km
  • Playa de Calahonda - Rocas del Mar 2 km

Golf

  • El Chaparral Golf Club 2 km
  • Cerrado del Aguila Golf 3.1 km
  • Par 3 Course 4.9 km
  • Santana Golf & Country Club 4.9 km

Forrás: OpenStreetMap

Photo of La Cala de Mijas

Hely a régióban

La Cala de Mijas stratégiailag helyezkedik el a Costa del Solon, Málaga tartományban. Körülbelül 18 km-re nyugatra található Marbella ismert városától, amely luxusüzleteiről és kikötőiről híres, míg keleti irányban 34 km-re terül el Málaga, a tartomány fővárosa, amely gazdag történelmi és kulturális kínálattal rendelkezik. Ez az elhelyezkedés lehetővé teszi, hogy a lakók élvezhessék La Cala de Mijas nyugodtabb, de ugyanakkor jól felszerelt hangulatát, miközben a régió nagyobb városainak nyüzsgése és szolgáltatásai is könnyen elérhetőek. A terület népszerű a nemzetközi vásárlók körében.

Helyszín útmutató: La Cala de Mijas

La Cala de Mijas forms part of the Municipality of Mijas in the province of Málaga, Andalusia, southern Spain.

Legfontosabb tudnivalók

Éghajlat

Hónap Átl. hőmérséklet Csapadékmennyiség
Január 12.3°C 69 mm
Február 12.5°C 69 mm
Március 14.4°C 54 mm
Április 16.2°C 33 mm
Május 18.2°C 28 mm
Június 22.2°C 5 mm
Július 25.6°C 1 mm
Augusztus 26.0°C 2 mm
Szeptember 22.9°C 9 mm
Október 19.3°C 56 mm
November 15.5°C 84 mm
December 13.0°C 79 mm

Közeli szolgáltatások

35 restaurant
1 school
2 pharmacy
6 bank
15 cafe

Magasság és Terep

5m Tengerszint feletti magasság

A közelben

Sportközpontok

Strandok

Kilátópontok

Kikötők

Golfpályák

Úszómedencék

Közlekedés

25 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
71 km Gibraltar (GIB)
414 km Alicante-Elche (ALC)
6.8 km Fuengirola

Összefoglaló

  • Duplex lakás 4 hálószobával és 3 fürdőszobával, 96 m² lakóterülettel.
  • Kiváló elhelyezkedés La Cala de Mijasban, tengerpart közelében, városias környezetben.
  • Közvetlen elérhetőség strandokhoz, éttermekhez és üzletekhez gyalogosan.
  • 25 km távolságra a Málaga repülőtértől.
  • Közösségi medence és 10 m²-es külső parkolóhely tartozik az ingatlanhoz.

Regionális összehasonlítás

La Cala de Mijas ingatlanpiaca, amely a Costa del Sol déli részén található, egyedülálló keverékét kínálja a tengerparti életnek és a praktikus városi elérhetőségnek. A jelenlegi duplex lakás 425 000 eurós ára és 96 m²-es alapterülete, 4 hálószobával, egy kedvező pozíciót foglal el a környék kínálatában. Összehasonlítva a közeli, de némileg eltérő koncepciójú projektekkel: a Vission Hills (La Cala de Mijas, 475 000 eurótól) hasonló elhelyezkedést kínálhat, de magasabb árkategóriában. Az Acqua Gardens (Estepona, 524 600 eurótól) és az Aby Upper (Estepona, 320 000 eurótól) Estepona régiójában találhatóak. Estepona is népszerű, de általában drágább, bár az Aby Upper mutatja, hogy olcsóbb opciók is léteznek, míg az Acqua Gardens magasabb árszinten van. La Cala de Mijas előnye a meglévő, sűrű városi infrastruktúra és a repülőtér közelsége, amelyeket a vizsgált lakás maximálisan kihasznál. Míg más területek, mint például Marbella, magasabb árakkal és gyakran nagyobb luxussal bírnak, La Cala de Mijas egy kiegyensúlyozottabb lehetőséget kínál a tengerparti életre, kedvezőbb árakon, mint a legexkluzívabb szomszédok.

Gyakran Ismételt Kérdések

Hogyan viszonyul a lakás elhelyezkedése a tengerhez és a zajszinthez?
A lakás 312 méterre található a legközelebbi strandtól, Playa de La Cala - El Torreón. A városias elhelyezkedés miatt bizonyos mértékű városi zaj előfordulhat, azonban a tenger közelsége és a távolság a fő útvonalaktól mérsékelheti ezt.
Milyen a tömegközlekedés a projekt környékén?
A projekt közelében 50 tömegközlekedési megálló található, 4 OV-vonal érinti a területet, ami megkönnyíti az ingázást a közeli városokba és a régióban.
Milyen állapotban van az ingatlan és mi tartozik az árhoz?
Az ingatlan kiváló állapotban van, fa padlóburkolattal és részben bútorozottan. Az ár tartalmazza a lakást, egy 10 m²-es külső parkolóhelyet. Egy földalatti parkolóhely és tároló opcionálisan megvásárolható.
Mi a helyzet a befektetési potenciállal La Cala de Mijasban?
La Cala de Mijas kedvelt turisztikai célpont, és a környéken 3800 ingatlaneladás történt, ami stabil keresletre utal. A mediterrán életstílus és a tengerparti elhelyezkedés vonzóvá teszi a hosszú távú befektetők és nyaralótulajdonosok számára.
Milyen rekreációs és sportolási lehetőségek vannak a közelben?
A környéken számos strand található, sportközpontok, teniszklub, golfpályák (pl. El Chaparral Golf Club 2 km-re) és vízi sport lehetőségek állnak rendelkezésre.
Milyen további költségek merülhetnek fel a lakás megvásárlása után?
A vásárlási költségeken felül várhatóan felmerülnek helyi adók (IBI), közösségi díjak a medence és az épület karbantartására, valamint közüzemi számlák (víz, villany, internet).
Milyen lépések szükségesek a vásárlási folyamat során?
A vásárlási folyamat általában tartalmazza az ajánlat elfogadását, az előleg befizetését, jogi átvizsgálást, a végleges szerződés aláírását a közjegyzőnél, és a tulajdonjog bejegyzését. Javasolt helyi ügyvéd igénybevétele.
Milyen messze van a legközelebbi strand és a városközpont?
A legközelebbi strand, a Playa de La Cala - El Torreón, mindössze 312 méterre található. A városközpont és a legtöbb szolgáltatás szintén gyalogosan elérhető, a szupermarket 409 méterre van.
András Kovács
András Kovács
Ingatlan szakértő

Kovács András stratégiai tanácsadóként segíti a magyar ügyfeleket a spanyol ingatlanpiacon. Szakértelmével biztosítja a legjobb befektetési döntéseket.

AI által támogatott többnyelvű képviselő. Megkeresését az oldal mögött álló csapat kezeli.

Válasz 24 órán belül

Érdekli?

Hagyja meg elérhetőségeit, és kapjon információt az elérhetőségről, árakról és alaprajzokról.

Műszaki adatok
Az épület 2005-ben fejeződött be.
Az ingatlan 5 méterrel a tengerszint felett található.
A lakás keleti tájolású.
Információkérése WhatsApp Telefon (opcionális)