נכס זה נמכר צפו בנכסים דומים בManilva
4 Bed בית דו-משפחתי in Manilva ב- Manilva, בית טורי

4-חדר שינה בית דו-משפחתי ב- Manilva

ממוקם באזור עירוני במנילבה, בית טורי זה בשטח 135 מ"ר עם שטח מגורים של 160 מ"ר מציע 4 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור משפחות או יחידים המחפשים אורח חיים בחוף הדרומי של ספרד. הנכס מתגאה בנופים של ים והרים, גינה פרטית ומרפסות מרובות, המשלבות נוחות ופונקציונליות. מיקומו הנוח, הקרוב לחוף הים ולמתקנים מקומיים, הופך אותו לאופציה אטרקטיבית.

€345,000 נמכר
נכס זה אינו זמין עוד
4
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
160 m²
שטח דירה
€345,000 נמכר
מחיר
0.5 km
מרחק מהים

סיכום

  • בית טורי עם 4 חדרי שינה במנילבה, מחיר החל מ-345,000 €.
  • 160 מ
  • ר שטח מגורים
  • 135
  • מ
  • ר מגרש
  • עם נוף לים והרים.
  • קרוב לחוף הים (0.5 ק"מ לחוף הקרוב ביותר), סופרמרקט (315 מ') ומתקני הכפר.
  • מציע מספר מרפסות, גינה פרטית ומקום לבניית בריכה.
  • מיקום נוח, כ-76 ק"מ משדה התעופה מלאגה ו-22 ק"מ משדה התעופה גיברלטר.

השוואה אזורית

ממוקם במנילבה, אזור מתפתח בקצה המערבי של קוסטה דל סול, הידוע במגרשי הגולף והחופים שלו, נכס זה מציע ערך מצוין בהשוואה לנכסים אחרים באזור. בהשוואה לנכסים כמו Pure Sun (החל מ-398,000 אירו) ו-Horizon Views (החל מ-369,200 אירו), בית טורי זה עם 4 חדרי שינה במחיר של 345,000 אירו הוא תחרותי ביותר, במיוחד בהתחשב בגודלו ובמיקומו. מנילבה מציעה סגנון חיים רגוע יותר, תוך מתן גישה קלה למתקנים ולחופים של ערים כמו סביניאס ולה דוקסה. החופים באזור, כמו פלייה דה לה צ'ולרה (0.5 ק"מ), ידועים בחופיהם הבתוליים, בעוד שמגרשי הגולף הסמוכים כמו פינקה קורטסין מושכים חובבי ספורט. בהשוואה ליעדי תיירות מרכזיים יותר כמו מלאגה, נכסים במנילבה ובסביבתה מציעים לעתים קרובות ערך טוב יותר, במיוחד עבור אלו המחפשים חווית חיים ספרדית אותנטית.

שאלות נפוצות

האם המדרגות בבית ישפיעו על נוחות המגורים?
בבית יש מדרגות, מה שעשוי שלא להתאים לאנשים עם מוגבלות בתנועה. מומלץ לבקר בנכס באופן אישי כדי להעריך את התאמתו.
מה המרחק לחופים ולסופרמרקטים?
החוף הקרוב ביותר, פלייה דה לה צ'ולרה, נמצא במרחק 0.5 ק"מ. הסופרמרקט הקרוב ביותר נמצא במרחק 315 מטרים, ובית המרקחת הקרוב ביותר במרחק 159 מטרים.
מהם מערכות החימום והקירור של הנכס?
הנכס מצויד במזגן (חם/קר) וקמין לבקרת אקלים.
אילו סוגי נכסים נוספים זמינים באזור?
באזור מנילבה זמינים מגוון סוגי נכסים, כולל בתים טוריים, דירות ווילות, במחירים הנעים בין פחות מ-300,000 אירו ליותר מ-1,000,000 אירו, בהתאם למיקום ולסוג.
אילו מתקני ספורט ופנאי נמצאים בקרבת מקום?
האזור כולל 34 מתקני ספורט, כולל מגרשי גולף (כמו מועדון הגולף פינקה קורטסין, 3.3 ק"מ) ומרינות חוף (כמו פוארטו דפורטיבו דה לה דוקסה, 2.7 ק"מ).
מהם העלויות השוטפות מלבד מחיר הרכישה?
עלויות שוטפות כוללות, אך אינן מוגבלות ל, מס רכוש (IBI), דמי קהילה (Comunidad) וחשבונות שירות. סכומים ספציפיים משתנים בהתאם לנכס.
מהו תהליך רכישת נכס זה?
תהליך הרכישה בדרך כלל כולל חתימה על הסכם מכירה, השגת משכנתא (במידת הצורך), תשלום מקדמה, אישור נוטריוני ורישום סופי. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע משפטי לקבלת הנחיות מפורטות.
האם האזור עדיין פעיל מחוץ לעונה?
מנילבה היא עיירה מאוכלסת כל השנה, במיוחד באזורים הקרובים לחופים ולכפר. בעוד שהפעילות התיירותית עשויה לגבור בקיץ, הקהילה המקומית נשארת פעילה גם מחוץ לעונה.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

נכס זה ממוקם במנילבה, אזור עירוני בקרבת החוף עם מתקנים במרחק הליכה. במרחק של 2.5 ק"מ בלבד מחוף פלייה דה מנילבה ו-3.1 ק"מ מחוף לה דוקסה, הוא מציע לתושבים גישה קלה לשמש ולקו החוף. הסופרמרקט ובית המרקחת הקרובים ביותר נמצאים במרחק הליכה, מה שמגביר את הנוחות של החיים היומיומיים.

תוכנית דירה

עבור קונים המחפשים מרחב ונוחות, בית זה עם ארבעה חדרי שינה מציע הזדמנות מצוינת. מספר מרפסות ופינות גן פרטיות מספקות שפע של מקום למנוך בחוץ ולאכול. אור טבעי טוב ונופים של הים משפרים את חווית המגורים, תוך סיפוק הצרכים של אלו המעריכים רמת חיים גבוהה.

סטטוס בנייה

הנכס במצב טוב, עם שטח מגורים של 160 מ"ר ושטח מגרש של 135 מ"ר. למרות שזה לא פרויקט חדש, מצבו הטוב והבנייה החזקה פירושם שניתן לשדרג אותו בקלות כדי לעמוד בדרישות אורח החיים העכשווי.

נקודות לדיון

בנכס זה אין בריכה פרטית, אך יש מקום לבנות אחת. למרות הקרבה לחוף הים, המרחק לחלק ממגרשי הגולף ועמדות הטעינה לרכבים חשמליים הוא יחסית גדול, מה שעשוי לדרוש התחשבות באמצעי תחבורה. בנוסף, בבית יש מדרגות, מה שעלול להוות אתגר לאנשים עם מוגבלות בתנועה.

אורח חיים וסביבה

בית טורי זה מתאים במיוחד לקונים המחפשים בית משפחתי רב-תכליתי על חוף הים הספרדי. ארבעת חדרי השינה מספקים מספיק מקום למשפחה, לאירוח אורחים או לעבודה מהבית. מספר מרפסות ונוף לים ולהרים הופכים אותו למקום אידיאלי ליהנות מהאקלים הים תיכוני ומאורח החיים בחוץ. הקרבה לסופרמרקטים ובתי מרקחת מקומיים, כמו גם הגישה הקלה לחופי סביניאס ולנמל, מגבירים את האטרקטיביות שלו. בנוסף, הקרבה למגרשי גולף ולנמלים מושכת חובבי פנאי וספורט. המדרגות בבית מתאימות לאנשים שיכולים לעלות ולרדת בקלות.

איכות בנייה וגימור

הבית הטורי במצב טוב ומצויד בתכונות סטנדרטיות כמו מיזוג אוויר (חם/קר), ארונות מובנים וחלונות עם זיגוג כפול. המטבח המאובזר במלואו והאופציה לריהוט מפשטים את המעבר. למרות שהחומרים והגימורים הספציפיים אינם מפורטים, מצבו הטוב מצביע על איכותו. הבית פונה מזרחה כדי ליהנות משמש הבוקר ומציע מרפסת מקורה לאירוח בחוץ. הגינה הפרטית מוסיפה שטח חיצוני נוסף.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

בית טורי זה עם 4 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, בשטח מגורים של 160 מ"ר ומגרש של 135 מ"ר, מתחיל ממחיר של 345,000 אירו. הנכס ממוקם במנילבה, קרוב לחוף הים ולמתקנים שונים. בהשוואה לפרויקטים סמוכים אחרים כמו Pure Sun (החל מ-398,000 אירו) ו-Horizon Views (החל מ-369,200 אירו), נכס זה מציע מחיר תחרותי. זמינות הנכס עשויה להשתנות, מומלץ לבדוק מידע עדכני.

€345,000 נמכר
מחיר
4
חדרי שינה
160 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€360
הוצאות קהילה/שנה
€520
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

מנילבה הוא עיירה בחוף הדרומי של אנדלוסיה, המפורסמת במסורותיה בייצור יין ובקרבתה לים התיכון. בית זה ממוקם באזור עירוני אך קרוב מספיק לחוף כדי לשלב נוחות עם מגורים על חוף הים. התושבים יכולים ליהנות משלוות הכפר מנילבה, תוך גישה קלה לחופים ולנמל התוסס של סביניאס. האזור מונה 18,165 תושבים (נכון לשנת 2025), ומציע קהילה בגודל בינוני עם בתי ספר, מרכזים רפואיים ועסקים מקומיים שונים, המבטיחים את זמינות הדברים החיוניים לחיי היומיום.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Manilva

סביבה ונגישות

אזור מנילבה מתגאה באקלים ים תיכוני טיפוסי עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של 18.4 מעלות צלזיוס וכ-3,845 שעות שמש בשנה, מה שהופך אותו לאידיאלי לפעילויות בחוץ לאורך כל השנה. ממוצע המשקעים השנתי באזור נמוך יחסית, מה שתומך בהנאה מפעילויות בחוץ לאורך כל השנה. גובה האזור הוא 30 מטר, והקרבה לחוף מבטיחה תנאי אקלים נעימים. לאזור יש עונת שחייה של 5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים היא 20 מעלות צלזיוס ומעלה. בממוצע, האזור מארח 34 פסטיבלים מקומיים בשנה, ומספק לתושבים הזדמנויות להשתתף בחגיגות מקומיות.

מפה ומיקום

נכס זה ממוקם במנילבה, אנדלוסיה, ספרד, בקצה המערבי של קוסטה דל סול. הוא ממוקם באזור עירוני, המציע גישה נוחה למתקנים, כמו גם קרבה לחוף הים ולחופים המקומיים. מיקומו מאפשר גישה נוחה לעיירות הסמוכות, מגרשי גולף ומרינות, מה שהופך אותו לבסיס אידיאלי לחוויית אורח החיים של האזור.

Luxury villa with panoramic ocean view, private pool, and spacious outdoor terrace.

מיקום באזור

מנילבה ממוקמת באנדלוסיה, בקצה המערבי של קוסטה דל סול, גובלת בפרובינציית קדיס. היא ממוקמת באזור ה'קוסטה של הגולף' המפורסם, מוקפת במספר מגרשי גולף ברמה עולמית. האזור ידוע בכפריו הציוריים, ההיסטוריה העשירה וקרבתו לים התיכון. בהשוואה למרכזי תיירות עמוסים יותר כמו מלאגה או מרבלה, מנילבה מציעה סגנון חיים ספרדי שקט ואותנטי יותר. הקרבה לערים היסטוריות כמו רונדה ולערים גדולות כמו סביליה וגרנדה מקלה על חקר אנדלוסיה.

נגישות ושירותים

הנכס ממוקם במיקום מצוין עם גישה נוחה. הסופרמרקט הקרוב ביותר נמצא במרחק 315 מטרים בלבד, בית המרקחת במרחק 159 מטרים, ואל כפר מנילבה ניתן להגיע ברגל תוך 5 דקות. סביניאס, עם חופיה ומסעדותיה, נמצאת במרחק 20 דקות הליכה. שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של כ-76 ק"מ בקו ישר, בעוד ששדה התעופה גיברלטר (GIB) קרוב יותר, במרחק של כ-22 ק"מ. באזור יש 36 תחנות תחבורה ציבורית המשרתות 6 קווים, המספקות אפשרויות תחבורה חלופיות, אם כי בעלות רכב תהיה נוחה יותר. החופים העיקריים כמו פלייה דה מנילבה (2.5 ק"מ) ולה דוקסה (3.1 ק"מ) נמצאים במרחק נסיעה קצר ברכב.

מרחק מהים 0.5 km
Gibraltar (GIB) 22 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 76 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury villa with mountain view, private pool, spacious living room, and palm trees.

טבע ואקלים

Cozy villa with ocean view, private pool, and lush garden.

אזור מנילבה מתגאה באקלים ים תיכוני טיפוסי עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של 18.4 מעלות צלזיוס וכ-3,845 שעות שמש בשנה. טמפרטורות הקיץ הממוצעות נעות בין 12°C ל-26°C, בעוד שהחורפים מתונים. כמות המשקעים השנתית נמוכה יחסית, מה שתומך בהנאה מפעילויות בחוץ לאורך כל השנה. גובה האזור הוא 30 מטר, והקרבה לחוף מבטיחה תנאי אקלים נעימים. לאזור עונת שחייה של 5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים היא 20°C ומעלה. בממוצע, האזור מארח 34 פסטיבלים מקומיים בשנה, ומספק לתושבים הזדמנויות להשתתף בחגיגות מקומיות.

3845 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.4°C טמפ' שנתית ממוצעת
30m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הנכס ממוקם בקרבת שורה של חופים מקסימים, כשהקרוב ביותר, פלייה דה לה צ'ולרה, נמצא במרחק 0.5 ק"מ בלבד. חופים פופולריים נוספים כוללים את פלייה דה מנילבה (2.5 ק"מ), לה דוקסה (3.1 ק"מ) ופלייה דה קסארס (3.6 ק"מ). חוף סביניאס הוא חוף הדגל הכחול היחיד באזור, המצביע על רמת הניקיון והמתקנים הגבוהה שלו. לחובבי גולף, מספר מגרשי גולף כמו פינקה קורטסין גולף קלאב (3.3 ק"מ) ואקדמיית גולף אלבייט ריזורט (4.7 ק"מ) נמצאים בקרבת מקום. בנוסף, האזור כולל 34 מתקני ספורט ושתי מרינות גדולות, כולל פוארטו דפורטיבו דה לה דוקסה (2.7 ק"מ), המציעות מגוון רחב של אפשרויות פנאי וספורט מים.

חופים

  • Playa de la Chullera 0.5 km
  • La Duquesa 2.4 km
  • Sabinillas Blue Flag

Golf

  • Real Club de Golf de Sotogrande 7.4 km
  • Club de Golf La Cañada 7.5 km
  • Golf Academy Albayt Resort 7.9 km
  • La Reserva Golf Club 8.8 km

מתקני ספורט

34 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Coastal walkway with palm trees, ocean view, paved path, benches, and clear sky.

מיקום באזור

מדריך אזור: Manilva

עובדות מרכזיות

35.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.5°C 98 mm
פברואר 11.9°C 105 mm
מרץ 13.6°C 88 mm
אפריל 15.6°C 55 mm
מאי 17.8°C 44 mm
יוני 21.8°C 10 mm
יולי 25.1°C 1 mm
אוגוסט 25.5°C 3 mm
ספטמבר 22.6°C 14 mm
אוקטובר 18.8°C 70 mm
נובמבר 14.9°C 127 mm
דצמבר 12.3°C 109 mm

שירותים בסביבה

2 restaurant

גובה ושטח

30m גובה
0.5 km מרחק מהים
4.8% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

22 km Gibraltar (GIB)
76 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
468 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed בית דו-משפחתי in Manilva
עיר Manilva
אזור Costa del Sol
מחיר €345,000 נמכר
שטח דירה 160 m²
מחיר למ"ר €2,156 / m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה לא
גינה כן
סטטוס בנייה sold
מרחק מהים 0.5 km
סיום 1975
הוצאות קהילה/שנה €360
ארנונה/שנה €520
פורסם 2026-05-16

Ref: VL847351

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
סוג הנכס: בית טורי
מספר חדרי שינה: 4
מספר חדרי רחצה: 2
שטח מגורים: 160 מ"ר
שטח מגרש: 135 מ"ר
מחיר: החל מ-345,000 €
בקש פרטים WhatsApp