4 Bed וילה מבודדת in Nerja ב- Nerja, בית פרטי

4-חדר שינה וילה ב- Nerja

וילה זו ממוקמת באזור כפרי שקט בין נרחה לפריג'יאנה. היא מציעה נוף לים ולהרים, במרחק של כ-4 ק"מ קווי מהחוף. הפרויקט מתאים למשפחות המעדיפות פרטיות, עם 4 חדרי שינה ובריכה פרטית. המיקום דורש רכב לצרכים יומיים.

€335,000
4
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
126 m²
שטח דירה
€335,000
מחיר
4.1 km
מרחק מהים

סיכום

  • וילה משפחתית עם 4 חדרי שינה ובריכה.
  • מגרש של 400 מ"ר עם עצי פרי.
  • מיקום שקט עם נוף לים.
  • נדרש רכב לחיים יומיים.
  • הזדמנות טובה למי שמחפש מרחב.

השוואה אזורית

בהשוואה למיחאס או פואנחירולה, כאן המחיר נמוך יותר, אך מקבלים יותר קרקע. שני האזורים האלו אורבניים יותר, בעוד שזוהי אפשרות כפרית יותר. אם לא אכפת לכם מפנים מעוצבים, אלא מרחב וטבע, זוהי הבחירה הטובה יותר.

שאלות נפוצות

האם המיקום מבודד מדי?
לא, ברכב אתם בלב נרחה תוך 10 דקות.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הווילה ממוקמת בחלק המזרחי של קוסטה דל סול, בפרובינציית מאלגה. היא ממוקמת בגובה, מה שמבטיח נוף פנורמי, אך גם שיפוע מתון לכיוון הים. הסביבה היא חקלאית בעיקר, עם מטעים רבים. חוף הטבעי מארו נמצא בקרבת מקום, מפורסם במגוון הביולוגי שלו.

תוכנית דירה

עם 126 מ"ר של שטח מגורים ו-400 מ"ר של מגרש, הווילה מציעה מספיק מקום לחיים משפחתיים. יש שלוש מרפסות לשמש ולצל. הגינה מצוידת במערכת השקיה אוטומטית, המקלה על התחזוקה. הבריכה הפרטית מאפשרת שחייה ללא צורך להגיע לחופים ציבוריים.

סטטוס בנייה

זהו בניין קיים במצב טוב. האדריכלות מסורתית, בסגנון אנדלוסי. הגג השטוח מציע פוטנציאל לשיפורים נוספים. המבנה כולל גם מחסן וחדר כביסה, מה שמעשי למשק בית גדול.

נקודות לדיון

נכס זה אינו מתאים לאלו המחפשים מרכז עיר ומרחק הליכה לכל המתקנים. אין חימום מרכזי, אלא רק אח ומזגן. בשל הגובה, הלילות יכולים להיות קרירים יותר. המרחק למגרשי גולף גדול, מעל 60 ק"מ.

אורח חיים וסביבה

זה אידיאלי עבור משפחות עם ילדים או גמלאים שאוהבים שלווה וטבע. אם אתם אוהבים גינון, זו הבחירה הנכונה. גם מתאים כבית נופש לבריחה מהעיר, אבל יש לקחת בחשבון את המרחק משדה התעופה.

איכות בנייה וגימור

הבית בנוי מחומרים איכותיים עמידים לאקלים הימי. הרצפות קרמיקה. המטבח מאובזר, אך עשוי לדרוש מודרניזציה. האח הוא תכונה מפתח לערבים הקרירים יותר. החלונות גדולים, מספקים הרבה אור.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר מתחיל מ-335,000 €, מה שמתחרה עבור וילה משפחתית עם בריכה באזור זה. בהשוואה לדירות במרכז, כאן מקבלים הרבה יותר שטח למ"ר. תחזוקת הגינה דורשת השקעה, אך מחיר הקרקע מצדיק את ההשקעה.

€335,000
מחיר
4
חדרי שינה
126 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€243
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

החיים כאן הם נווה שלווה. בבוקר ניתן להתחיל עם קפה במרפסת עם נוף לים. אחר הצהריים ניתן לבלות באיסוף פירות מהגינה הפרטית. הים קרוב, אך מספיק רחוק כדי להימנע מההמון. החיים החברתיים מתרחשים בעיקר בפרטיות, מול קולות הטבע.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Nerja

סביבה ונגישות

נרחה היא עיירה תוססת עם 22,000 תושבים. הסביבה הכפרית, אך כל הנדרש זמין בקרבת מקום ברכב. התרבות היא שילוב של מנהגים ספרדיים והשפעות בינלאומיות. בקיץ זה תיירותי, בחורף שקט.

מפה ומיקום

המפה מציגה את המיקום צפונית לכביש החוף. השטח הררי, מה שמבטיח פרטיות ונוף.

Sunset view from a balcony overlooking the ocean.

מיקום באזור

נרחה היא אזור גבול בין הים להרי סיירה נבדה. זהו הנקודה המזרחית ביותר של קוסטה דל סול. המיקום מאפשר טיולים מהירים לגרנדה ולאתרי הסקי בחורף, מה שנדיר בספרד.

נגישות ושירותים

החוף הקרוב הוא במרחק 4 ק"מ, אבל הנסיעה לוקחת כ-10 דקות. נמל התעופה מאלגה נמצא במרחק 63 ק"מ. סופרמרקטים ובתי מרקחת במרחק 4-5 ק"מ. התחבורה הציבורית קיימת, אך נדירה במיקום הספציפי הזה, לכן רכב הכרחי.

מרחק מהים 4.1 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 63 km
Gibraltar (GIB) 155 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

White arches balcony with ocean and mountain view, brick flooring, black railing.

טבע ואקלים

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and sea access.

האקלים מתון, עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של 20°C. הקיצים חמים אך נעימים. החורפים נעימים, לעיתים לילות קרירים יותר בשל הגובה. השמש זורחת מעל 3000 שעות בשנה, מה שאידיאלי עבור מרפסות. הגשם יורד בעיקר בסתיו ובאביב.

3934 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
16.4°C טמפ' שנתית ממוצעת
700m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החופים בסביבה הם תערובת של חצץ וחול. חוף מארו מפורסם בדגל הכחול שלו. הפעילויות כוללות צלילה, טיפוס ורכיבה על אופניים. ישנם מגרשי ספורט רבים בסביבת העיר.

חופים

  • Playa de las Alberquillas 4.1 km
  • Cala del Pino 4.4 km
  • Playa de Maro Blue Flag 4.5 km
  • Playa del Cañuelo 4.7 km
  • Burriana Blue Flag
  • Playazo-Chucho Blue Flag

מתקני ספורט

125 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

מיקום באזור

מדריך אזור: Nerja

Nerja is a municipality on the Costa del Sol in the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is part of the comarca of La Axarquía. It is on the country's southern Mediterranean coast, about 50 kilometres (31 mi) east of Málaga.

עובדות מרכזיות

85.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 8.5°C 71 mm
פברואר 8.6°C 77 mm
מרץ 10.9°C 79 mm
אפריל 12.9°C 64 mm
מאי 15.1°C 58 mm
יוני 19.8°C 20 mm
יולי 23.9°C 1 mm
אוגוסט 24.4°C 4 mm
ספטמבר 20.4°C 21 mm
אוקטובר 16.1°C 55 mm
נובמבר 11.9°C 91 mm
דצמבר 9.0°C 72 mm

שירותים בסביבה

122 restaurant
4 school
9 pharmacy
13 bank
29 cafe
5 dentist

גובה ושטח

700m גובה
4.1 km מרחק מהים
17.0% שיפוע לחוף

תלול מאוד

אטרקציות בסביבה

נקודות תצפית

Ev Charging

חופים

מרינות

תחבורה וגישה

63 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
155 km Gibraltar (GIB)
331 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed וילה מבודדת in Nerja
עיר Nerja
אזור Costa del Sol East
מחיר €335,000
שטח דירה 126 m²
מחיר למ"ר €2,658 / m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה for_sale
מרחק מהים 4.1 km
סיום 1970
ארנונה/שנה €243
פורסם 2026-05-16

Ref: VL625754

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
פירות: אבוקדו, מנגו, לימון.
מרחק משדה התעופה: 63 ק"מ.
שטח: 126 מ"ר מגורים.
בקש פרטים WhatsApp