2 Bed Középső emeleti lakás in La Alcaidesa -ben La Alcaidesa,

2-hálószoba Középső emeleti lakás itt: La Alcaidesa

Dit appartement is gelegen in La Alcaidesa, een exclusieve, omheinde gemeenschap in de provincie Cádiz, Andalúzië. Het project bevindt zich in een goed onderhouden, rustige woonwijk nabij de kust. De woning biedt een woonoppervlak van 99 m² met 2 slaapkamers en 2 badkamers, en is gebouwd in 2008. De zuidwestelijke oriëntatie garandeert veel natuurlijk licht gedurende de dag.

€320,000
2
Hálószoba
2
Fürdőszoba
99 m²
Lakótér
€320,000
Ár
0.9 km
Távolság a strandidő
Kulcskész
Építési státusz

Összefoglaló

  • Appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers, 99 m² woonoppervlak, gelegen in La Alcaidesa, Cádiz.
  • Nabij strand (880 m) en diverse golfbanen (vanaf 1.1 km), met stedelijke voorzieningen op loopafstand (supermarkt 182 m).
  • Zuidwestelijke oriëntatie met uitzicht op golf, meer en zee; beschikt over ruime terrassen, waarvan één met glazen afsluiting.
  • Bouwjaar 2008, gereed voor bewoning, inclusief garageplaats en berging.
  • Goede bereikbaarheid met luchthaven Gibraltar op circa 10 km afstand.

Regionális összehasonlítás

In de regio Sotogrande, waar La Alcaidesa deel van uitmaakt, bevinden zich vergelijkbare projecten. Altara Alcaidesa biedt appartementen vanaf €341.000, Atria vanaf €423.000, en Adel San Roque start bij €536.000. Dit specifieke appartement in La Alcaidesa is geprijsd vanaf €320.000, wat het een concurrerende optie maakt binnen dit segment. De beschikbare data toont een actieve vastgoedmarkt met 849 transacties in de regio. De gemiddelde temperatuur van 18.3°C en 3.821 zonuren per jaar kenmerken de Costa del Sol, waaronder ook dit gebied valt. De lokale bevolking telt 34.310 inwoners (2025), met een toeristische sector die 1.017 bedden biedt, wat wijst op een balans tussen residentiële rust en toeristische activiteit. Het mediane inkomen in de provincie Cádiz bedraagt €15.750, wat de economische context schetst.

Gyakran Ismételt Kérdések

Is dit project geschikt voor permanente bewoning buiten het hoogseizoen?
Het appartement is voorzien van airconditioning en centrale verwarming. De nabijheid van voorzieningen zoals een supermarkt (182 m) en restaurants, evenals de goede bereikbaarheid, maken het geschikt voor het hele jaar door.
Wat zijn de belangrijkste transportmogelijkheden in de buurt?
Er zijn 9 openbaar vervoerslijnen met 8 haltes in de nabijheid. De A-7 snelweg biedt directe toegang tot omliggende steden. De luchthaven van Gibraltar ligt op circa 10 km.
Welke energie-efficiëntie kenmerken heeft het appartement?
Specifieke gegevens over de energie-efficiëntie, zoals een energielabel, zijn niet verstrekt voor dit appartement.
Hoe is de vastgoedmarkt in La Alcaidesa?
De regio Cádiz registreerde 849 vastgoedtransacties, wat duidt op een dynamische markt. Vergelijkbare appartementen in Sotogrande variëren in prijs van €341.000 tot €536.000.
Welke voorzieningen zijn binnen een straal van 2 km beschikbaar?
Binnen een straal van 2 km bevinden zich 5 restaurants en 1 apotheek. Nabijgelegen stranden en golfbanen zijn op korte afstand.
Wat zijn de geschatte bijkomende kosten voor het bezitten van dit appartement?
Bijkomende kosten kunnen bestaan uit gemeenschapsbijdragen, onroerendgoedbelasting (IBI), en nutsvoorzieningen. Specifieke bedragen hiervoor zijn niet verstrekt.
Wat is de procedure voor aankoop van dit appartement?
De aankoop volgt de standaard Spaanse vastgoedprocedure, inclusief reservering, contractondertekening en de uiteindelijke akte bij de notaris. Een juridisch adviseur wordt aanbevolen.
Hoe ver ligt het appartement van de dichtstbijzijnde golfbaan?
De dichtstbijzijnde golfbanen zijn Alcadeisa Links op 1.1 km en La Hacienda Links Golf Resort op 1.3 km afstand.

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

Het appartement is gelegen op loopafstand van het strand, in een stedelijke omgeving waar diverse voorzieningen binnen handbereik zijn. De nabijheid van de kustlijn en de groene golfbanen kenmerken de directe omgeving, wat zorgt voor een gevarieerde woonervaring.

Alaprajz

Dit project spreekt bewoners aan die op zoek zijn naar een comfortabele woning nabij zee en golf, met voorzieningen op loopafstand. De mogelijkheid om deels van de overdekte terrassen te genieten gedurende het hele jaar, maakt het geschikt voor diverse woonbehoeften.

Projekt státusz

Het appartement is gereed voor bewoning, gebouwd in 2008. Het object betreft een bestaande bouw, wat betekent dat de bouwfase voltooid is en de woning direct beschikbaar is voor bewoning of verhuur zonder verdere bouwplanning.

Fontos tudnivalók

Dit project biedt geen nieuwbouwkorting of de flexibiliteit van bouwkeuzes. De woning wordt zoals deze is, zonder de mogelijkheid tot aanpassingen in de bouwfase. Het is geen vrijstaande villa, maar een appartement binnen een gemeenschap.

Életmód és környék

Dit appartement is geschikt voor personen die een rustige woonomgeving waarderen, met de kustlijn en recreatieve faciliteiten binnen handbereik. Het kan dienen als permanente residentie voor wie een serene levensstijl zoekt, of als vakantiewoning voor regelmatige bezoeken. De nabijheid van voorzieningen en de relatief korte afstand tot de luchthaven van Gibraltar (circa 10 km) maken het ook aantrekkelijk voor internationale kopers die flexibiliteit wensen. De aanwezigheid van golfbanen en de nabijheid van de zee spreken golfers en strandliefhebbers aan. De zuidwestelijke oriëntatie en deels afgesloten terrasruimte bieden comfort gedurende een groot deel van het jaar.

Építési minőség és burkolatok

Het appartement, gebouwd in 2008, biedt een solide afwerkingsniveau. De woning is voorzien van airconditioning en centrale verwarming voor klimaatbeheersing. Een van de badkamers is recentelijk gerenoveerd. De zuidwestelijke oriëntatie zorgt voor veel daglicht. De ruime terrassen, waarvan een deel is afgesloten met glazen gordijnen, vergroten de bruikbare leefruimte en maken deze het hele jaar door comfortabel. De aanwezigheid van een garageplaats en een berging draagt bij aan het gebruiksgemak en de praktische waarde van de woning.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

Het appartement is beschikbaar vanaf €320.000. De prijsstelling reflecteert de locatie nabij golf en strand, evenals de bestaande bouwkwaliteit en afwerking. De woning beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers, met een woonoppervlak van 99 m². De prijs per vierkante meter bedraagt circa €3.232. Er is een garageplaats en berging inbegrepen, wat de waarde van het aanbod verhoogt.

€320,000
Ár
2
Hálószoba
99 m²
Lakótér
2
Fürdőszoba
€350
IBI/év
€180
Hulladékadó/év

Környék és életmód

La Alcaidesa is een welvarende, omheinde gemeenschap nabij Sotogrande, gelegen aan de Autovía A-7. De omgeving staat bekend om zijn rust en de nabijheid van golfbanen en stranden. De stedelijke ligging zorgt ervoor dat essentiële voorzieningen, zoals een supermarkt (182 m), gemakkelijk te voet bereikbaar zijn. Restaurants bevinden zich op korte afstand (5 in 2 km radius). Het project zelf ligt in een goed onderhouden woonomgeving, wat bijdraagt aan een prettig dagelijks leven. De combinatie van strand nabijheid en voorzieningen binnen handbereik biedt een evenwichtige levensstijl.

Információkérése

Elhelyezkedés és környék: La Alcaidesa

Környék és megközelíthetőség

La Alcaidesa, gelegen in de provincie Cádiz, biedt een rustige woonomgeving met de faciliteiten van een stedelijk gebied. Essentiële voorzieningen zoals een supermarkt bevinden zich op 182 meter afstand, en restaurants zijn binnen een straal van 2 km beschikbaar. De omgeving kent 13 basisscholen en 5 middelbare scholen, evenals 2 gezondheidscentra binnen een redelijke afstand (6.2 km). Het gebied heeft 849 vastgoedtransacties geregistreerd, wat wijst op een actieve markt. De ligging nabij de kust en de golfbanen, gecombineerd met de omringende natuur, draagt bij aan een hoge levenskwaliteit.

Térkép és helyszín

Dit appartement bevindt zich in La Alcaidesa, een kustgebied in de provincie Cádiz. De kaart toont de nabijheid van stranden, golfbanen en stedelijke voorzieningen, wat de aantrekkelijkheid van deze locatie voor bewoners en bezoekers onderstreept.

alcaidesa

Hely a régióban

La Alcaidesa bevindt zich in de provincie Cádiz, nabij het exclusieve Sotogrande. De locatie is strategisch gelegen aan de Autovía A-7, wat zorgt voor een goede verbinding met omliggende steden. De afstand tot Gibraltar Airport is circa 10 km, terwijl Malaga Airport op ongeveer 88 km ligt. Deze positionering biedt zowel gemakkelijke toegang tot internationale verbindingen als de mogelijkheid om de bredere regio van Andalusië te verkennen.

Megközelíthetőség és szolgáltatások

Het appartement ligt op 9.4 km van de luchthaven. De dichtstbijzijnde golfbanen, Alcadeisa Links en La Hacienda Links Golf Resort, bevinden zich op respectievelijk 1.1 km en 1.3 km afstand. Het strand Playa de La Alcaidesa is op 880 meter loopafstand. Andere stranden zoals Playa de La Atunara (3.3 km) en Playa de Levante (7.4 km) zijn ook bereikbaar. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 182 meter, en een apotheek op 5.8 km. De regio wordt ontsloten door 9 openbaar vervoerslijnen met 8 haltes in de nabijheid.

Távolság a strandidő 0.9 km
Gibraltar (GIB) 10 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 88 km

Forrás: OpenStreetMap, Google Maps

Centro de prácticas del golf

Természet és éghajlat

La Alcaidesa in southern spain near gibraltar and Med

De regio kent een mediterraan klimaat met gemiddelde jaartemperaturen rond de 18.3°C en temperaturen die variëren tussen 12°C en 25°C. Er zijn historisch gemiddeld 3.821 zonuren per jaar, wat een lang zwemseizoen van 4 maanden mogelijk maakt, waarbij de watertemperatuur regelmatig boven de 20°C uitkomt. Het appartement ligt op een hoogte van 43 meter boven zeeniveau. De helling naar het dichtstbijzijnde strand, Playa de La Alcaidesa (0.9 km), bedraagt 4.8%, wat als gematigd kan worden beschouwd.

3821 Napsütéses órák/év
4 Fürdőszezon (hónapok)
18.3°C Éves átlaghőm.
43m Tengerszint feletti magasság

Forrás: Open-Meteo (2020, 2025 átlag)

Strandok és szabadidő

De directe omgeving biedt toegang tot diverse stranden, waaronder Playa de La Alcaidesa op 880 meter, Playa de La Atunara op 3.3 km en Playa de Levante op 7.4 km. De regio is ook een paradijs voor golfers, met Alcadeisa Links (1.1 km), La Hacienda Links Golf Resort (1.3 km) en San Roque Club (3.8 km) binnen handbereik. Er zijn 66 sportfaciliteiten in de regio, inclusief zwembaden zoals Piscina Loma del Rey (0.3 km) en sportcentra.

Strandok

  • Playa de La Alcaidesa 0.9 km
  • Playa de La Atunara 3.3 km

Golf

  • Alcadeisa Links 1.1 km
  • La Hacienda Links Golf Resort 1.3 km
  • San Roque Club 3.8 km
  • The Pine Trees 4.7 km

Sportlétesítmények

66 Elérhető létesítmények

Forrás: OpenStreetMap, CSD

Vista parcial de la plaza

Hely a régióban

Helyszín útmutató: La Alcaidesa

La Alcaidesa is an affluent gated community near Sotogrande, Spain, in the Andalusian province of Cádiz, accessed by junction 124 on the Autovía A-7 coastal motorway.

Legfontosabb tudnivalók

Éghajlat

Hónap Átl. hőmérséklet Csapadékmennyiség
Január 12.1°C 101 mm
Február 12.3°C 109 mm
Március 13.9°C 90 mm
Április 15.7°C 55 mm
Május 17.7°C 42 mm
Június 21.4°C 9 mm
Július 24.6°C 1 mm
Augusztus 25.1°C 3 mm
Szeptember 22.4°C 14 mm
Október 18.9°C 73 mm
November 15.3°C 132 mm
December 12.8°C 112 mm

Közeli szolgáltatások

5 restaurant
1 pharmacy

Magasság és Terep

43m Tengerszint feletti magasság
0.9 km Távolság a strandidő
4.8% Lejtés a strandra

Közlekedés

10 km Gibraltar (GIB)
88 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
479 km Alicante-Elche (ALC)

Projekt részletei

Projekt 2 Bed Középső emeleti lakás in La Alcaidesa
Város La Alcaidesa
Régió Costa del Sol
Ár €320,000
Lakótér 99 m²
Ér m² ár €3,232 / m²
Terasz 11 m²
Hálószoba 2
Fürdőszoba 2
Parkolás Igen
Medence Igen
Kert Nem
Építési státusz key_ready
Távolság a strandidő 0.9 km
Átadás 2008
IBI/év €350
Hulladékadó/év €180
Közzétéve 2026-05-16

Ref: VL524423

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

András Kovács
András Kovács
Ingatlan szakértő

Kovács András stratégiai tanácsadóként segíti a magyar ügyfeleket a spanyol ingatlanpiacon. Szakértelmével biztosítja a legjobb befektetési döntéseket.

AI által támogatott többnyelvű képviselő. Megkeresését az oldal mögött álló csapat kezeli.

Válasz 24 órán belül

Érdekli?

Hagyja meg elérhetőségeit, és kapjon információt az elérhetőségről, árakról és alaprajzokról.

Műszaki adatok
Het appartement heeft een zuidwestelijke oriëntatie, wat zorgt voor veel zonlicht gedurende de dag.
Eén van de twee badkamers is recentelijk gerenoveerd.
De woonomgeving heeft een gemiddelde hoogte van 43 meter boven zeeniveau.
Információkérése WhatsApp