6 Bed בית עירוני in Coín ב- Coín, בית עירוני

6-חדר שינה בית טורי ב- Coín

פרויקט זה מציע בית אנדלוסי מסורתי בלב Coín, עם שישה חדרי שינה. הוא ממוקם בסביבה עירונית עם חנויות ובתי ספר במרחק הליכה. המבנה מורכב משתי קומות וגג מרפסת, המציעים 128 מ״ר של שטח מגורים. זוהי אפשרות מתאימה למי שמחפש דיור רחב יותר מחוץ לאזורים תיירותיים מתוכננים, תוך שמירה על גישה לחיים הים-תיכוניים בספרד.

€297,000
6
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
128 m²
שטח דירה
€297,000
מחיר

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בעיר Coín במחוז Málaga, במרחק של כ-33 ק״מ מבירת המחוז. המיקום הוא בסביבה עירונית שבה הבתים צמודים זה לזה. הסביבה מעורבת, ושירותים יומיומיים נמצאים בקרבת מקום. בסביבה הקרובה נמצאים מבנים מסחריים ומגורים, היוצרים אווירה של חיים עירוניים.

תוכנית דירה

פריסת הדירה מבטיחה אפשרות להפרדה עבור משפחה גדולה או אורחים. ששת חדרי השינה מאפשרים יצירת אזורי עבודה ומנוחה נפרדים זה מזה. החצר הפנימית והמרפסת מספקים חלל נוסף לשהות בחוץ. המטבח שופץ, מה שתומך בחיי היומיום המעשיים.

סטטוס בנייה

מדובר בנכס קיים המוכן למגורים. חלקים מהאובייקט שופצו, לרבות המטבח ואחד מהחדרים הרטובים. קומת הגג משמשת כמרפסת גדולה. הבניין היה בשימוש והמצב הטכני של המתקנים תואם את התקנים של בניין ישן יותר.

נקודות לדיון

נכס זה אינו מציע את האחריות של בנייה חדשה. לבית יש פריסה מסורתית עם חדרי אמבטיה המחולקים בין הקומות. הסביבה היא עירונית, מה שעלול להשמיע יותר רעש שכנים מאשר בבתים פרטיים. הגובה מעל פני הים הוא 191 מטר, מה שאומר שנוף לים חסום.

אורח חיים וסביבה

מתאים למשפחות שזקוקות ליותר משלושה חדרים סטנדרטיים. אם משפחה גדולה רוצה לחיות ביחד, אבל כל אחד צריך פרטיות, הפריסה הזו פותרת את הבעיה הזו. זה גם מתאים למי שלא רוצה להשקיע בשיפוץ הנכס, שכן החללים הראשיים כבר במצב תפעולי. מי שמחפש להימנע מרעש האזורים התיירותיים ימצא כאן מקום שקט.

איכות בנייה וגימור

המטבח שופץ וצויד במכשירים חדשים. חדר האמבטיה בקומה הראשונה הוא מודרני. חדר האמבטיה השני נמצא במצב מקורי אך כשיר לשימוש. החלל בגג פתוח כמרפסת לשהות בחוץ. היסודות והקירות חזקים, אך הגימור הוא בסגנון מסורתי יותר.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר מתחיל מ-297,000 אירו. רמת מחיר זו גבוהה משמעותית מזו של דירות קטנות, אך משקפת את האפשרויות החלליות. קיומן של שש חדרים הוא חבילה נדירה המאפשרת לאכלס שתי משפחות כלכלית עצמאיות. בשוק זהו תחרותי יחסית בין פרויקטים בפנים הארץ.

€297,000
מחיר
6
חדרי שינה
128 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

Coín היא רשות מוניציפלית בפנים הארץ, שבה החיים מתנהלים בקצב של הקהילה המקומית. מכיוון שהמיקום הוא בעיר, פעילויות יומיומיות וערב אפשריות בהליכה, בתי קפה, קניות וטיולים בפארקים הם פשוטים. ששת חדרי השינה אומרים שתמיד יש מקום לבני משפחה או אורחים, מבלי שמישהו ירגיש צפוף. מרפסת הגג היא המקום ליהנות מזריחה או שקיעה. המכונית משמשת בעיקר לטיולים לים או לערים גדולות יותר, ולא לחנויות יומיות.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Coín

סביבה ונגישות

Coín ממוקם בגובה של 191 מטר מעל פני הים, מה שמאפשר טמפרטורות אוויר מעט קרירות יותר מאשר בחוף. חיי היומיום ממוקדים בשוק המקומי ובחנויות. בסביבה הקרובה יש 4 בתי ספר ו-8 בתי מרקחת, מה שמוכיח שהתשתית מפותחת היטב. ישנן 8 קווי אוטובוס המאפשרים תנועה גם ללא רכב.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקומו של Coín בפנים הארץ. בולט כי החוף ושדה התעופה נמצאים ברדיוס של כ-20, 30 ק״מ. בסמוך נמצאים נקודות תצפית כמו Mirador de Sierra Gorda.

Luxury villa with panoramic mountain view, private pool, and spacious living areas.

מיקום באזור

Coín ממוקם במחוז Málaga, 33 ק״מ מהעיר Málaga ו-30 ק״מ צפונית ל-Marbella. מיקום זה מאפשר ביקור קל הן בבירת המחוז והן באתרי תיירות בחוף. האזור דובר יותר ספרדית ושקט יותר מאשר החוף, אך עם רכב יש גישה לכל מקום.

נגישות ושירותים

נמל התעופה Málaga נמצא במרחק של 23 ק״מ, מה שמבטיח גישה מהירה לטיסות בינלאומיות. קניות זולות אפשריות בסופרמרקט במרחק 485 מטר. עד החוף Playa Torreblanca-Carvajal ישנם 17 ק״מ, מה שמתאים לטיול של יום אחד. יש מספיק אפשרויות גולף, Lauro Golf נמצא במרחק של 11 ק״מ.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 23 km
Gibraltar (GIB) 78 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy apartment with balcony, city view, modern kitchen, and large windows.

טבע ואקלים

Old stone tower with arched windows, scenic hillside view, surrounded by greenery.

הטמפרטורה השנתית הממוצעת היא 18 מעלות. הטמפרטורה הגבוהה ביותר בדרך כלל נעה סביב 27 מעלות, אך הלילות קרירים יותר בפנים הארץ. ימנו 3866 ימי שמש בשנה. עונת השחייה נמשכת 4 חודשים כאשר טמפרטורת המים לפחות 20 מעלות.

3866 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.0°C טמפ' שנתית ממוצעת
191m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החוף נמצא במרחק של 17 ק״מ (בקו אווירי) עד לאזור הראשון לשחייה. שחייה אפשרית בבריכות הציבוריות: Piscina Municipal Juan Montes Hoyo נמצאת במרחק 500 מטר. חובבי הגולף ימצאו את Lauro Golf במרחק 11 ק״מ. מרכז ספורט נמצא בקרבה: Ciudad del airsoft במרחק 3.9 ק״מ.

Golf

  • Lauro Golf 11.5 km
  • Campo Europa 13.3 km
  • Campo América 13.8 km
  • Santana Golf & Country Club 14.1 km

מתקני ספורט

24 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

מיקום באזור

מדריך אזור: Coín

Coín is a town and municipality in the Province of Málaga, Spain, c. 33 km west of the provincial capital, Málaga, and about 30 km north of Marbella. The town has an official population of 22,000 inhabitants.

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 10.5°C 60 mm
פברואר 11.0°C 64 mm
מרץ 13.3°C 59 mm
אפריל 15.6°C 43 mm
מאי 18.0°C 35 mm
יוני 22.6°C 9 mm
יולי 26.7°C 1 mm
אוגוסט 27.0°C 2 mm
ספטמבר 22.9°C 15 mm
אוקטובר 18.4°C 57 mm
נובמבר 14.1°C 79 mm
דצמבר 11.1°C 67 mm

שירותים בסביבה

7 restaurant
4 school
8 pharmacy

גובה ושטח

191m גובה

אטרקציות בסביבה

נקודות תצפית

מגרשי גולף

בריכות שחייה

מרכזי ספורט

תחבורה וגישה

23 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
412 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 6 Bed בית עירוני in Coín
עיר Coín
אזור Costa del Sol
מחיר €297,000
שטח דירה 128 m²
מחיר למ"ר €2,320 / m²
מרפסת 15 m²
חדרי שינה 6
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה for_sale
סיום 1970
פורסם 2026-05-16

Ref: VL057176

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • בית עירוני רחב עם 6 חדרי שינה
  • ממוקם במרכז Coín, חנויות בהליכה
  • עם מרפסת גג וחצר פנימית
  • 23 ק״מ מנמל התעופה Málaga
  • מתאים למשפחה גדולה או לתיירות

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים חדשים ב-Fuengirola ו-Mijas, זה זול באופן ניכר. ששת חדרי השינה מציעים יותר מקום מאשר דירות התלת-חדריות הסטנדרטיות בחוף. אבל המרחק מהים, 17 ק״מ, אומר שכל יום לא ניתן ללכת לשחות ללא רכב. מחיר הפרויקט Arosa ב-Mijas הוא בסביבות 490,000 אירו, כמעט כפול. זוהי בחירה טובה למי שמעדיף את השקט של הפנים ויותר מקום על פני קרבה לים.

שאלות נפוצות

האם חיים בבית ישן הם בעיה?
מצב הבניין טוב, המטבח שופץ. יש לך את כל מה שצריך.
האם שדה התעופה קרוב?
כן, שדה התעופה Málaga נמצא במרחק 23 ק״מ, הגישה עם רכב היא מהירה.
כמה חדרי שינה יש?
בבית יש שישה חדרי שינה, שניים בקרקע וארבעה בקומה הראשונה.
מי הם הקונים הטיפוסיים באזור?
האזור מוכר גם לקונים מקומיים וגם לבינלאומיים המחפשים בתים מרווחים במחיר סביר.
האם יש אפשרות לשחות?
החוף נמצא במרחק 17 ק״מ. בנוסף, ב-Coín ישנן שתי בריכות ציבוריות בהליכה.
מהו עלות החיים?
הוצאות החשמל והמים תלויות בצריכה. האקלים בפנים הארץ עשוי לדרוש פחות חימום בחורף.
האם השכונה בטוחה?
Coín היא עיר ספרדית רגילה, בה הפשיעה נמוכה יותר מאשר באתרי הנופש בחוף.
Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.