Ta nepremičnina je prodana Oglejte si podobne nepremičnine v Manilva
3 Bed Vrstna hiša in Manilva v Manilva, Mestna hiša (Vrstna hiša)

3-spalnica Vrstna hiša v Manilva

Ta mestna hiša (townhouse) se nahaja v občini Manilva v provinci Málaga. Nahaja se v urbanih predelih v bližini obale in nudenju. Ker je projekt končan ('Gereed'), je stanovanje takoj primerno za bivanje. Območje združuje lokalne storitve z dostopnostjo do turističnih infrastruktur, kot so marina in golf igrišča, kar predstavlja praktično izbiro za stalno ali sezonsko bivanje.

€290,000 Prodano
Ta nepremičnina ni več na voljo
3
Spalnice
2
Kopalnice
112 m²
Bivalni prostor
€290,000 Prodano
Cena
0.5 km
Oddaljenost do plaže
Predaja ključev
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Nepremičnina je v stanovanjskem območju Manilve na nadmorski višini 137 metrov. Razdalja do najbližje plaže (La Duquesa) je približno 3,1 km v zračni črti. Lokacija omogoča opravljanje vsakodnevnih aktivnosti peš, saj so trgovine in lekarne v krogu nekaj sto metrov.

Tloris

Hiša meri 112 m² in ima tri spalnice ter dve kopalnici, kar ustreza družinam ali parom. Razporeditev vključuje opremljeno kuhinjo in zasebno teraso 72 m². Skupni bazen in zeleni prostori ponujajo možnosti za rekreacijo znotraj kompleksa, brez potrebe po vzdrževanju s strani lastnika.

Status projekta

Projekt ima stanje 'Gereed' (Končano). To pomeni, da je gradnja zaključena in prevzem nepremičnine lahko poteka nemudoma. Ni časovnih zamud ali čakanja na dokončanje gradbenih del, kar zmanjšuje tveganje za kupca v primerjavi s projekti v gradnji.

Pomembne opombe

Orientacija hiše je severozahodna, kar vpliva na sončno svetlobo in ponuja več sence v zadnjih delih hiše med popoldansko vročino. Razdalja od glavne avtoceste in letališča zahteva zasebni voz za osnovne prevoze. Območje ne ponuja izolacije, saj se nahaja v urbanem okolju.

Podrobnosti projekta

Projekt 3 Bed Vrstna hiša in Manilva
Mesto Manilva
Regija Costa del Sol
Cena €290,000 Prodano
Bivalni prostor 112 m²
Cena na m² €2,589 / m²
Terasa 72 m²
Spalnice 3
Kopalnice 2
Parkirišče Ne
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Oddaljenost do plaže 0.5 km
Zaključek 1985
IBI/leto €345
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL102745

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Življenjski slog in okolica

Ta nepremičnina je primerna za kupce, ki iščejo takojšnje rešitve bivanja brez zamud pri novogradnjah. Primerna je za družine, ki potrebujejo dostop do šol, in za posameznike, ki si želijo bližino storitev blizu doma. Prisotnost skupnih prostorov jo naredi praktično za tiste, ki ne želijo upravljati zasebnega vrta.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Začetna cena je določena na €290.000. Znesek odraža ceno na kvadratni meter, primerljivo z območjem zahodne Costa del Sol. Vzdrževalni stroški za skupne prostore (bazen, vrt) so razdeljeni med lastnike, kar zmanjšuje individualno obremenitev, vendar zahteva mesečne prispevke v skupnost lastnikov.

€290,000 Prodano
Cena
3
Spalnice
112 m²
Bivalni prostor
2
Kopalnice
€345
IBI/leto

Okolica in življenjski slog

Manilva ponuja mešanico lokalnega španskega življenja in turistične infrastrukture. Vsakdanje življenje tukaj vključuje dostop do lokalnih trgovin in zdravstvenih storitev na kratko razdaljo. Obstoj igrišč za golf in marine Duquesa na 3 km dodaja možnosti za zabavo in hrano. Podnebje z 3845 sončnimi urami letno olajša dejavnosti na prostem večino leta.

Zahtevajte informacije

Lokacija in okolica: Manilva

Okolica in dostopnost

Območje se karakterizira z umirjeno lestvico s stalnimi prebivalci in turisti. V bližini so 4 restavracije in šole. Dostop do avtomobila je potreben za raziskovanje širšega območja, osnovne potrebe pa so dosegljive peš. Razdalja do letališča Málaga je približno 75 km, medtem ko je letališče Gibraltarja oddaljeno 26 km.