2 Bed דירה בקומה אמצעית in Marbella ב- Marbella, דירה

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Marbella

דירה עם שני חדרי שינה במרכז מארבּיה, במבנה אורבני עם ביטחון 24 שעות. הנכס כולל טרסה מקורה, חניה מקורה ומחסן פרטי. הדירה ממוקמת במרחק הליכה מהחוף וסמוך למתקנים עירוניים חיוניים. בניין מוגמר ומוכן לאכלוס מיידי עם מערכות מיזוג אוויר, ארונות מובנים וגישה לבריכת שחייה משותפת.

€310,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
100 m²
שטח דירה
€310,000
מחיר
1.2 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור אורבני של מארבּיה, במרחק הליכה קצר מהחוף ומרכז העיר. האזור מתאפיין בצפיפות בינונית עם גישה קלה לשירותים עירוניים. המיקום מציע נוחות יומיומית עם אפשרות להגעה רגלית למספר רב של מתקנים ושירותים חיוניים.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה לזוג או משפחה קטנה המחפשים מגורים קבועים או בית קיץ. עם שני חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, הנכס מספק פתרון דיור פרטי עם טרסה חיצונית למנוחה. המתקנים המשותפים כוללים בריכת שחייה וג'קוזי המוסיפים לאיכות החיים היומיומית.

סטטוס בנייה

הדירה נמצאת בבניין גמור ומוכן לאכלוס מיידי, ללא צורך בהמתנה לסיום בנייה. הנכס עבר שיפוץ לאחרונה כולל חדרי אמבטיה חדשים ומכשירי חשמל ברמה גבוהה. מערכות הבניין כוללות מעלית וגישה לנכים המבטיחות פונקציונליות מלאה לדיירים.

נקודות לדיון

הדירה לא כוללת נוף לים, עם נוף מוגבל להרים. היא אינה ממוקמת באזור שקט לחלוטין אלא בסביבה אורבנית עם פעילות עירונית סביב. המרחק לנמל התעופה הוא כ-39 ק"מ הדורש התחשבות בנסיעות לחו"ל. אין מתקני ספורט פרטיים בתוך הדירה עצמה.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Marbella
עיר Marbella
אזור Costa del Sol
מחיר €310,000
שטח דירה 100 m²
מחיר למ"ר €3,100 / m²
מרפסת 40 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.2 km
סיום 2007
פורסם 2026-05-20

Ref: VL858191

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לזוגות או משפחות קטנות המחפשים מגורים בסביבה אורבנית תוססת עם גישה קלה לחוף. היא מתאימה גם לאנשים המחפשים בית קיץ באזור מארבּיה שיכול לשמש גם כהשקעה להשכרה. עבור אנשי מקצוע העובדים במארבּיה, המיקום המרכזי מציע נוחות מרבית עם כל השירותים הנדרשים במרחק הליכה. גם גמלאים המעוניינים בסגנון חיים פעיל עם גישה קלה למתקני פנאי ובריאות ימצאו את הדירה מתאימה לצרכיהם.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ לאחרונה הכולל חדרי אמבטיה משודרגים ומכשירי חשמל ברמה גבוהה. חדרי האמבטיה כוללים אריחים כחולים איכותיים עם שני כיורים ומקלחות מודרניות. המטבח מאובזר במלואו עם מקרר וכלים חשמליים חדשים. הדירה כוללת חלונות כפולים התורמים לבידוד תרמי ואקוסטי משופר. בטרסה המקורה הותקנו סככות ייצור מותאמות אישית המספקות הגנה מפני שמש ישירה ואפשרות לשימוש כל השנה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר ההתחלתי לדירה זו הוא €310,000 עבור דירת 100 מ"ר עם שני חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה. המחיר כולל חניה מקורה ומחסן פרטי - תוספות שאינן תמיד כלולות במחירי דירות דומות באזור. הנכס מוגדר כמצב מצוין, מה שעשוי להצדיק את המחיר היציב בהשוואה לדירות דומות במרכז מארבּיה.

€310,000
מחיר
2
חדרי שינה
100 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

החיים בדירה זו מתאפיינים בנוחות עירונית עם גישה מהירה לשירותים חיוניים. בבוקר, ניתן לצאת לטיול קצר לחוף או לבקר במסעדות ובתי קפה הממוקמים במרחק הליכה. אחר הצהריים, הטרסה המקורה מציעה מקום מוצל למנוחה או אירוח. הקרבה למרכז העיר מאפשרת גישה קלה לחנויות, שווקים ומתקנים רפואיים. בערב, האוריינטציה הדרומית-מערבית של הטרסה מספקת אור שמש עד שעות הערב המאוחרות, מה שיוצר אווירה נעימה לבילוי פנאי בחוץ.