3 Bed דירה בקומה אמצעית in Guadalmina Alta ב- Guadalmina Alta, דירה

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Guadalmina Alta

דירה מרווחת בגוואדלמינה אלטה, מאלגה, במרחק הליכה ממתקנים עירוניים חשובים. הדירה ממוקמת במתחם סגור עם שמירה 24/7, בסמוך למגרשי גולף ובמרחק קצר מהחוף. הנכס בנוי על שטח של 180 מטר רבוע עם מרפסת של 60 מטר רבוע, המציע נופים למגרש הגולף, לגינה ולבריכה. המיקום מספק גישה נוחה לחנויות, בתי ספר ותחבורה ציבורית, מה שהופך אותו לבחירה מעשית למגורים או נופש.

€499,000
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
180 m²
שטח דירה
€499,000
מחיר
1.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בגוואדלמינה אלטה, שכונה מבוקשת במאלגה, בקרבת מתקנים עירוניים חשובים. המיקום מציע קרבה למרכזים מסחריים, בתי ספר ומסעדות במרחק הליכה. האזור מתאפיין בסביבה שקטה יחסית עם גישה נוחה לאטרקציות תיירותיות כמו חופי הים ומגרשי גולף.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה למשפחות המחפשות מגורים מרווחים עם 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה. המתחם מציע בריכה קהילתית וגינות מטופחות, המספקות מרחבי נופש ובילוי. המיקום בסמוך למתקנים חיוניים כמו סופרמרקטים, בתי מרקחת ובתי ספר מקנה נוחות יומיומית לדיירים.

סטטוס בנייה

הנכס כבר הושלם בבנייה ומוכן לאכלוס מיידי. כל המתקנים בקהילה כבר פעילים, כולל הבריכה הקהילתית והגינות. הדירה מסופקת במצב מצוין עם ריהוט מלא וציוד מטבח מותקן, מה שמאפשר מעבר מיידי ללא צורך בהשקעות נוספות.

נקודות לדיון

הדירה אינה כוללת חניה פרטית ייעודית בתוך המתחם. אין מתקני ספורט ייעודיים כמו חדר כושר או מגרשי טניס בתוך הקהילה. הנכס אינו ממוקם ישירות על קו החוף, אלא במרחק הליכה קצר ממנו. גודל המרפסת אינו גדול מספיק לאירועים חברתיים גדולים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Guadalmina Alta
עיר Guadalmina Alta
אזור Costa del Sol
מחיר €499,000
שטח דירה 180 m²
מחיר למ"ר €2,772 / m²
מרפסת 60 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.8 km
סיום 2010
פורסם 2026-05-18

Ref: VL852552

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

הנכס מתאים במיוחד למשפחות המחפשות דיור קבוע באזור קוסטה דל סול עם גישה למתקנים חינוכיים איכותיים. הוא גם מתאים לזוגות פנסיונרים המעוניינים באורח חיים נוח עם גישה לשירותים רפואיים ולתשתיות עירוניות. המיקום מושלם לאנשים שעובדים מרחוק ומחפשים סביבה שקטה עם קרבה לשירותים עירוניים. הנכס יכול לשמש גם כדירת נופש למי שמעוניין לבלות את חופשותיו בספרד ללא צורך בהשקעה נוספת בריהוט וציוד. האווירה הבינלאומית של האזור הופכת אותו למתאים לגולים ממדינות שונות המחפשים קהילה קוסמופוליטית.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציעה איכות בנייה גבוהה עם חומרים איכותיים ועיצוב מודרני. המטבח מאובזר במלואו עם ארונות לבנים ומכשירי חשמל חדישים. חדרי האמבטיה כוללים ריצוף איכותי וציוד מלא, כולל אמבטיות ומקלחות מודרניות. חדרי השינה כוללים ארונות מובנים מסוגננים המספקים פתרונות אחסון נרחבים. הדירה מצוידת במערכת מיזוג אוויר מרכזית המבטיחה נוחות בכל עונות השנה. המרפסת הגדולה מכוסה חלקית, עם ריצוף עמיד לתנאי מזג האוויר המקומיים, ומאפשרת שימוש מרבי לאורך כל השנה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר ההתחלתי של הנכס עומד על €499,000. מחיר זה כולל דירת 3 חדרים עם 180 מטר רבוע של שטח בנוי ומרפסת של 60 מטר רבוע. בהשוואה לנכסים דומים באזור, המחיר משקף את המיקום המבוקש, המצב המצוין של הנכס והכללת כל הריהוט והציוד. קיימות אפשרויות מימון שונות לרוכשים זרים, בהתאם לתנאי הבנקים המקומיים ולמדיניות הרכישה לזרים בספרד.