Tato nemovitost byla prodána Zobrazit podobné nemovitosti v Coin
2 Bed Řadový dům in Coín v Coín, Městský Dům

2-ložnice Řadový dům v Coín

Tento projekt se nachází ve vnitrozemí provincie Málaga, v centru města Coín. Bytová jednotka o velikosti 44 m² nabízí udržovaný a funkční prostor. Je situován v městské zóně s docházkovou vzdáleností k občanské vybavenosti. Dispozice se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami spolu s terasou na střeše nabízí dostatek soukromí. Lokalita je vhodná pro trvalé bydlení nebo rekreační účely, s dobrým dopravním spojením k pobřeží.

€195,000 Prodáno
Tato nemovitost již není k dispozici
2
Ložnice
2
Koupelny
44 m²
Obývací plocha
€195,000 Prodáno
Cena

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Projekt leží v samém srdci Coínu, v jedné z nejstarších ulic města. V těsné blízkosti se nachází lékárna (161 m) a supermarket (485 m). Moře je vzdáleno přibližně 17 km, letiště Málaga 23 km. Město leží 33 km západně od Malagy a 30 km severně od Marbelly. Automobil je pro přepravu doporučen, nicméně pro základní potřeby není nezbytně nutný.

Půdorys

S 44 m² obytné plochy je projekt navržen pro jednotlivce nebo páry hledající praktický byt s minimální údržbou. Dvě ložnice poskytují dostatek soukromí. Soukromá terasa slouží jako venkovní oáza. Plně vybavená kuchyně a klimatizace zajišťují komfort. Centralita nabízí okamžitý přístup k městskému životu.

Stav projektu

Tato nemovitost je v kategorii 'zánovní' (resale) a je ve stavu 'Výborný'. Prošel moderní rekonstrukcí s designovými prvky. Interiéry jsou zcela obnoveny včetně kuchyně a koupelen. Dům je připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.

Důležité body

Nemovitost má kompaktní velikost 44 m², což může být pro někoho nedostatečné. Nachází se v městské zástavbě, což s sebou nese určitou úroveň hluku. Projekt neobsahuje vlastní bazén nebo zahradu; tyto vybavenosti je nutné hledat v okolí (např. městský bazén 500 m daleko). Parkování je řešeno na veřejných prostorách.

Životní styl a okolí

Tento projekt je vhodný pro osoby, které preferují městskou atmosféru před klidným pobřežním komplexem. Je vhodný pro singles nebo páry, kteří nechtějí řešit údržbu velké zahrady. Díky blízkosti škol a lékáren je vhodný i pro malé rodiny nebo investory hledající nemovitost k pronájmu v živém městě.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena nemovitosti začíná na €195.000. Tato částka ji řadí do kategorie 'Lákavá nabídka' a 'Levné' bydlení v regionu. Vzhledem k poloze v centru města a velikosti je cena konkurenceschopná. V porovnání s novými projekty na pobřeží (např. Astra Homes od €364.000) se jedná o finančně dostupnější variantu s vyššího množstvím prostoru na osobu.

€195,000 Prodáno
Cena
2
Ložnice
44 m²
Obývací plocha
2
Koupelny
€130
Daň z nemovitosti/rok
€120
Poplatek za odpad/rok

Okolí a životní styl

Coín je město a obec v provincii Málaga s přibližně 22 000 obyvateli (officialní data) až 26 500 (INE 2025). Leží v údolí řeky Guadalhorce, známém svou zemědělskou produkcí. Město nabízí autentický andaluský životní styl, který je klidnější než v pobřežních turistických centrech. Centrum města je živé s mnoha restauracemi a obchody. Pro obyvatele je to místo, kde se snoubí historie s moderními potřebami. Coín je strategicky umístěn mezi horami a pobřežím, což poskytuje rovnováhu mezi venkovským klidem a dostupností moře.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Coín

Okolí a dopravní dostupnost

Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okruhu 2 km je 7 restaurací, 4 školy a 8 lékáren. Město má 9 základních a 5 středních škol. Zdravotnictví je zastoupeno zdravotním střediskem ve městě a nemocnicí vzdálenou 10 km. Dopravní obsluha je zajištěna 8 autobusovými linkami a 12 zastávkami v okolí.

Mapa a lokalita

Mapa zobrazuje polohu projektu v centru Coínu. Vyznačeny jsou silniční spojení k letišti (23 km) a k pobřeží. Také jsou vidět vzdálenosti k nejbližším školám a supermarketům.

Luxury villa with panoramic mountain view, private pool, and spacious living areas.

Umístění v regionu

Coín leží v západní části provincie Málaga, v údolí Guadalhorce. Je to brána do horské oblasti Sierra de las Nieves. Město je dostatečně blízko k pobřeží, aby fungovalo jako 'spací čtvrť' pro pracující v Malaze nebo Marbelle, ale zároveň si zachovává svou nezávislost a vlastní charakter.

Doprava a občanská vybavenost

Letiště Malaga-Costa del Sol je vzdáleno 23 km (vzdušnou čarou). Pláže jako Playa de los Boliches a Playa Torreblanca jsou vzdáleny cca 17 km. Golfové hřiště Lauro Golf se nachází 11 km od projektu. Město je přístupné po silnici A-355 a jezdí sem přímé autobusové spoje z Malagy.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 23 km
Gibraltar (GIB) 78 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy apartment with balcony, city view, modern kitchen, and large windows.

Příroda a podnebí

Old stone tower with arched windows, scenic hillside view, surrounded by greenery.

Coín se nachází v nadmořské výšce 191 m, což přináší mírnější klima než na pobřeží. Průměrná roční teplota je 18,0°C. Léta jsou horká (průměr 27°C), zimy mírné (průměr 10°C). Ročně zde svítí slunce 3 866 hodin. Koupací sezóna trvá 4 měsíce. V okolí dominují výhledy na hory (Serranía de Ronda).

3866 Hodiny slunce/rok
4 Koupací sezóna (měsíce)
18.0°C Prům. roční teplota
191m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

Přestože je Coín vnitrozemské město, rekreační možnosti jsou blízko. Městský bazén 'Juan Montes Hoyo' je vzdálen jen 500 m. Pro turistiku vyhlídky jako Mirador de Sierra Gorda (3,9 km). Golfové hřiště Lauro Golf je 11 km daleko. K moři se lze dostat autem během 25 minut.

Golf

  • Lauro Golf 11.5 km
  • Campo Europa 13.3 km
  • Campo América 13.8 km
  • Santana Golf & Country Club 14.1 km

Sportovní zařízení

24 Dostupná zařízení

Zdroj: OpenStreetMap, CSD

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Coín

Coín is a town and municipality in the Province of Málaga, Spain, c. 33 km west of the provincial capital, Málaga, and about 30 km north of Marbella. The town has an official population of 22,000 inhabitants.

Klíčová fakta

Podnebí

Měsíc Průměrná teplota Srážky
Leden 10.5°C 60 mm
Únor 11.0°C 64 mm
Březen 13.3°C 59 mm
Duben 15.6°C 43 mm
Květen 18.0°C 35 mm
Červen 22.6°C 9 mm
Červenec 26.7°C 1 mm
Srpen 27.0°C 2 mm
Září 22.9°C 15 mm
Říjen 18.4°C 57 mm
Listopad 14.1°C 79 mm
Prosinec 11.1°C 67 mm

Okolí a vybavenost

7 restaurant
4 school
8 pharmacy

Nadmořská výška a Terén

191m Nadm. výška

V okolí

Vyhlídky

Golfová hřiště

Bazény

Sportovní centra

Doprava

23 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
412 km Alicante-Elche (ALC)

Detaily projektu

Projekt 2 Bed Řadový dům in Coín
Město Coín
Region Costa del Sol
Cena €195,000 Prodáno
Obývací plocha 44 m²
Cena za m² €4,431 / m²
Terasa 35 m²
Ložnice 2
Koupelny 2
Parkování Ne
Bazén Ne
Zahrada Ne
Stav výstavby sold
Dokončení 1976
Daň z nemovitosti/rok €130
Poplatek za odpad/rok €120
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL818184

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Shrnutí

  • Centrální poloha ve městě Coín s obchody a službami na dosah.
  • Kompaktní byt o 44 m² s dvěma ložnicemi a terasou.
  • Moderní interiér, krb a klimatizace pro celoroční komfort.
  • Výborné dopravní spojení k pobřeží a letišti.
  • Nemovitost ve výborném stavu, připravená k nastěhování.

Regionální srovnání

V porovnání s projekty v přímořských městech jako Mijas (Arosa, od €490k) nebo Fuengirola (Waterfall Residences, od €720k) nabízí Coín výrazně nižší vstupní cenu (€195k) za více než poloviční cenu za m². Zatímco pobřežní projekty často zahrnují bazény a zahrady, tento projekt se spoléhá na městskou infrastrukturu. Coín proto představuje volbu pro ty, kteří preferují autenticitu města před turistickými komplexy. Tato lokalita je méně závislá na sezónnosti než pobřeží.

Často kladené dotazy

Není daleko od moře? Jak daleko?
Ano, projekt leží ve vnitrozemí. K nejbližším plážím je to vzdušnou čarou asi 17 km, autem cca 25 minut.
Potřebuji v Coínu auto?
Pro nákupy (supermarket je 485 m) a služby auto nepotřebujete. Pro cestování na letiště nebo k moři je však automobil výhodný.
Jak je řešeno vytápění a chlazení?
V bytě je instalována klimatizace. V obývacím pokoji se nachází krb pro doplňkové vytápění.
Jaká je situace na trhu v Coínu?