נכס זה נמכר צפו בנכסים דומים בEstepona
5 Bed וילה מבודדת in Estepona ב- Estepona,

5-חדר שינה וילה ב- Estepona

וילה נפרדת זו, הממוקמת באזור Buenas Noches ליד אסטפונה, מציעה הזדמנות לשיפוץ ולהתאמה אישית. הפרויקט משלב מגורים ופוטנציאל השקעה במיקום אטרקטיבי בקוסטה דל סול. הנכס כולל חמישה חדרי שינה ושלושה חדרי רחצה, וכן דירת אורחים עצמאית. הוא מציע נוף פנורמי לים, גישה נוחה לחנויות ולחוף הים, ומתאים לאלו המחפשים בית נופש או בית קבע.

€795,000 נמכר
נכס זה אינו זמין עוד
5
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
327 m²
שטח דירה
€795,000 נמכר
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הוילה ממוקמת באזור Buenas Noches, במרחק הליכה מחוף הים של אסטפונה. הסביבה העירונית מספקת גישה נוחה למגוון שירותים, כולל חנויות, מסעדות ובתי קפה, מה שהופך אותה לבסיס נוח לחיי יום-יום.

תוכנית דירה

נכס זה מתאים לרוכשים המחפשים בית עם גמישות תכנונית. דירת האורחים העצמאית מאפשרת שימוש מגוון, בין אם לאירוח, כחלל עבודה או כהשקעה להשכרה. החצר האחורית עם בריכה ואזור ברביקיו מעודדת סגנון חיים חיצוני.

סטטוס בנייה

הווילה מוצעת במצב בנוי (Gereed), מה שמאפשר כניסה מיידית או תכנון שיפוץ לפי דרישה. אין תאריך מסירה עתידי, והפרויקט זמין לרכישה כפי שהוא, עם אפשרות להתאמות אישיות.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו כולל כרגע מתקנים משותפים כגון מועדון, מגרשי ספורט או גינות ציבוריות. הוא ממוקם באזור עירוני, ולא מציע את הבידוד או השקט המוחלט של יישובים כפריים יותר. נוף ההרים עשוי להיות מוסתר בחלקו על ידי מבנים סמוכים.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לאנשים המחפשים בית ספרדי המאפשר התאמה אישית. הוא אידיאלי למשפחות או קבוצות המחפשות מקום אירוח מרווח, הודות לדירת האורחים הנפרדת. מיקומו מאפשר חיים עירוניים נוחים, עם נגישות ברגל לשירותים חיוניים כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת. עבור משקיעים, הפוטנציאל להשכרה לטווח קצר או ארוך, במיוחד עם חלוקת החדרים הגמישה, מהווה יתרון. הוא מתאים גם למי שמחפש פרויקט עם נוף לים, שניתן לפתח אותו לבית חלומותיו.

איכות בנייה וגימור

הווילה מציגה מצב מצוין (Excellent Condition), המרמז על רמת תחזוקה טובה. התכונות המצוינות כוללות חלונות זכוכית כפולה (Double Glazing) לשיפור הבידוד האקוסטי והתרמי, וחדרי ארונות מובנים (Fitted Wardrobes) לאחסון יעיל. המטבח מגיע מצויד (Fully Equipped) והמקלחות הן צמודות (Ensuite Bathroom) בחלקן. קיימת יחידת שירות (Utility Room) וכן בקרת אקלים עם מיזוג אוויר חם וקר (Air Conditioning, Hot A/C, Cold A/C). הבחירה של ריהוט אופציונלי (Furniture - Optional) מאפשרת גמישות נוספת. רמת הגימור הספציפית תלויה בשיפוצים עתידיים.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הווילה מוצעת במחיר התחלתי של 795,000 אירו. המחיר משקף את גודל הנכס (327 מ"ר בנוי על שטח של 488 מ"ר), את מיקומו באזור אטרקטיבי ואת הפוטנציאל לשיפוץ והתאמה אישית. קיים חדר שינה נוסף במערכת, המעיד על גמישות בחלוקת החדרים. אין מידע זמין על מחירים דיפרנציאליים עבור קומות שונות או תצורות חדרים שונות.

€795,000 נמכר
מחיר
5
חדרי שינה
327 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה
€300
הוצאות קהילה/שנה
€850
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

אסטפונה, הממוקמת בפרובינציית מלאגה, מציעה שילוב של אזור עירוני תוסס וקרבה לטבע. העיר משתרעת על פני 137 קמ"ר, כולל שטחים פוריים והרים כמו ה-Sierra Bermeja. האקלים נוח, עם טמפרטורות ממוצעות שבין 15 ל-25 מעלות צלזיוס לאורך השנה. במרחק של 2 ק"מ מהוילה ניתן למצוא למעלה מ-50 מסעדות, 18 בתי מרקחת, 6 בתי ספר, 4 בנקים ו-2 פארקים. העיר מונה כ-79,621 תושבים (צפי ל-2025) ומושכת תיירים, עם 24 מלונות ו-6,897 חדרי אירוח. האזור מציע מגוון פעילויות פנאי, החל מחופי ים כמו לה ראדה (0.8 ק"מ) ועד למסלולי גולף כמו ואלה רומנו (4.1 ק"מ).

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Estepona

סביבה ונגישות

הוילה ממוקמת בסביבה עירונית באסטפונה, עם נגישות גבוהה לשירותים. סופרמרקט נמצא במרחק 104 מטרים, ובית מרקחת במרחק 236 מטרים, כך שצרכים יומיומיים ניתנים לסיפוק בקלות. בית החולים נמצא במרחק 4.4 ק"מ, ומרכזי תחבורה ציבורית, כולל 50 תחנות אוטובוס, נמצאים בקרבת מקום. אזור זה מאופיין בשילוב של מגורים ופעילות עירונית, עם 50 מסעדות, 22 בתי קפה, 6 בתי ספר ו-2 פארקים ברדיוס של 2 ק"מ, מה שמבטיח סביבת חיים דינמית.

מפה ומיקום

המיקום המוצג על המפה ממחיש את הקרבה של הנכס לחוף הים של אסטפונה, כמו גם לסביבה העירונית התומכת. הוא מדגיש את נגישותו של הנכס למרכזי קניות, מסעדות, ותחבורה ציבורית, תוך שמירה על קרבה יחסית למסלולי גולף וליציאה מהעיר.

Narrow alley with white walls, potted plants, wooden bench, and blue sky.

מיקום באזור

הנכס ממוקם במערב אסטפונה, עיירה השייכת לקוסטה דל סול במחוז מלאגה. מיקומה של אסטפונה בין מרבלה (כ-25 ק"מ מזרחה) לגיברלטר (כ-36 ק"מ מערבה בקו אווירי) מציב אותה בנקודה אסטרטגית. היא מחוברת היטב לכביש A-7, המאפשר נסיעה נוחה לערים הסמוכות, כולל קורטייה (Cortijo) ופואנגירולה (Fuengirola). העיר עצמה מציעה שילוב של מרכז עירוני תוסס, אזורי מגורים ושמורות טבע.

נגישות ושירותים

הגישה משדה התעופה של מלאגה (AGP), הממוקם במרחק 64 ק"מ בקו אווירי, נמשכת כ-40-50 דקות נסיעה. שדה התעופה של גיברלטר (GIB) קרוב יותר, במרחק 36 ק"מ בקו אווירי, אך זמן הנסיעה עשוי להיות ארוך יותר בשל מעברי גבול. חופי הים של אסטפונה, כמו פלייה דה אסטפונה ו-לה ראדה, נמצאים במרחק של כ-500 עד 800 מטרים בלבד. מסלולי גולף פופולריים כמו ואלה רומנו נמצאים במרחק 4.1 ק"מ, והגישה לנקודות טעינה לרכבים חשמליים אפשרית במרחק 1.3 ק"מ.

מרחק מהים 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a coastal city with a mix of urban and green areas.

טבע ואקלים

Aerial view of a coastal resort with a marina, pool, and sea view.

אסטפונה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 17.8 מעלות צלזיוס. טווח הטמפרטורות היומי נע בין 15 ל-25 מעלות צלזיוס. אזור זה מתאפיין ב-320 ימי שמש בשנה, מה שתורם לעונת שחייה ממושכת הנמשכת כארבעה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות צלזיוס. גובה הוילה הוא 19 מטר מעל פני הים, והשיפוע לכיוון החוף הוא שטוח (2.4%), מה שמקל על הגישה לים. אזור זה פחות הררי בהשוואה לאזורים אחרים, עם פסגות כמו Los Reales (1,449 מ') במרחק מסוים.

4 עונת שחייה (חודשים)
17.8°C טמפ' שנתית ממוצעת
19m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לחוף הים היא יתרון משמעותי, כאשר חוף לה ראדה נמצא במרחק 800 מטרים בלבד, ופלייה דה אסטפונה במרחק 524 מטרים. חופים אלו, יחד עם פלייה דל קריסטו (1.6 ק"מ), זוכים לרוב לדגל כחול. בנוסף, באזור קיימים 134 מתקני ספורט, כולל מרכזי כושר כמו 'Better Bodies' (0.3 ק"מ) ומתקנים עירוניים. בנוסף, ישנם שלושה מרכזי גולף בטווח של 4.4 ק"מ, כמו ואלה רומנו גולף, המציעים אפשרויות פנאי מגוונות לספורטאים.

חופים

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.7 km
  • Playa del Cristo 2.2 km
  • Playa de Punta Plata 2.7 km
  • Playa del Padron 4 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.4 km

Golf

  • Azata Golf 4.9 km
  • Estepona Golf 6.1 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.2 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.7 km

מתקני ספורט

134 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Beachfront room with ocean view, featuring a sandy beach, rocky shore, and lush greenery.

מיקום באזור

מדריך אזור: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

עובדות מרכזיות

137.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר °C 82 mm
פברואר °C 72 mm
מרץ °C mm
אפריל °C mm
מאי °C mm
יוני °C 3 mm
יולי 25.4°C 0 mm
אוגוסט °C 1 mm
ספטמבר 23.9°C 13 mm
אוקטובר °C mm
נובמבר °C mm
דצמבר 14.9°C 132 mm

שירותים בסביבה

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

גובה ושטח

19m גובה
0.8 km מרחק מהים
2.4% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.8 km Estación de Autobuses Estepona

פרטי הפרויקט

פרויקט 5 Bed וילה מבודדת in Estepona
עיר Estepona
אזור Costa del Sol
מחיר €795,000 נמכר
שטח דירה 327 m²
מחיר למ"ר €2,431 / m²
חדרי שינה 5
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 1973
הוצאות קהילה/שנה €300
ארנונה/שנה €850
פורסם 2026-05-23

Ref: VL612395

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • וילה נפרדת עם 5 חדרי שינה ו-3 חדרי רחצה באסטפונה.
  • ממוקמת במרחק הליכה מהחוף ומהעיר, עם גישה נוחה לשירותים.
  • כוללת דירת אורחים עצמאית, בריכה פרטית ונוף לים.
  • מצב בנייה: מוכן, עם פוטנציאל לשיפוץ והתאמה אישית.
  • מחיר התחלתי: 795,000 אירו, מציע שילוב של מגורים והשקעה.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים דומים באזור אסטפונה, כגון 'One Estepona' (החל מ-685,000 אירו), 'Capri' (החל מ-599,000 אירו) ו-'Bayside Homes' (החל מ-739,000 אירו), וילה זו ממוקמת בטווח מחירים גבוה יותר, אך מציעה גודל נכס גדול יותר (327 מ"ר בנוי לעומת 488 מ"ר שטח קרקע) ומספר רב יותר של חדרי שינה (5 לעומת 3 או 4 בפרויקטים אחרים). מיקומה, במרחק הליכה מהחוף ומהעיר, מהווה יתרון משמעותי לעומת פרויקטים הממוקמים מעט רחוק יותר מהמרכז העירוני. בעוד הפרויקטים האחרים עשויים להיות חדשים יותר, וילה זו, למרות היותה בנויה, מציעה פוטנציאל התאמה אישית נרחב וכן דירת אורחים נפרדת, תכונות שאינן תמיד זמינות בפרויקטים חדשים. התחרות באזור אסטפונה מגוונת, החל מדירות יוקרה ועד וילות נפרדות, והמחיר של 795,000 אירו משקף את תכונותיו הייחודיות והמיקום המבוקש, תוך התחשבות בפוטנציאל השיפוץ.

שאלות נפוצות

האם הווילה דורשת שיפוץ משמעותי?
הווילה במצב מצוין (Excellent Condition), אך פוטנציאל השיפוץ וההתאמה אישית מוזכר כחלק מההצעה. רמת השיפוץ הנדרשת תלויה בהעדפות אישיות.
האם נדרש רכב לחיים באזור זה?
קיימים שירותים רבים במרחק הליכה, כולל סופרמרקט (104 מ') ובתי מרקחת (236 מ'). עם זאת, רכב עשוי להיות נוח לגישה למסלולי גולף, אזורים מרוחקים יותר, או נסיעות תכופות לשדה התעופה.