2 Bed Esimese korruse korter in Torreguadiaro - Torreguadiaro,

2-magamistuba Esimese korruse korter kohas Torreguadiaro

See on äsja renoveeritud korter, mis asub Torreguadiaro linnas Cádizi provintsis. Elamukompleksis, kus on ühine bassein ja aiad, pakub see 50 m² suurune pind modernseid viimistlusi ja mugavust. Korteri peamised eelised on vaade merele ja ühiskasutatavale basseinile nii elutoast kui magamistoast. See on valmis koheseks kasutamiseks, pakkudes atraktiivset elamis- või puhkusevõimalust.

€307,500
2
Magamistuba
1
Vannituba
50 m²
Elupinda
€307,500
Hind
Valmis
Ehitusjärk

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Korter asub Torreguadiaro lähedal, pakkudes ligipääsu igapäevastele teenustele ja mugavustele. Selle piirkond on rahulik, kuid samas lähedal rannikule ja populaarsetele kuurortidele, nagu Sotogrande. Piirkonna autonoomsus tagab mugavuse ilma autota, samas kui lähedus suuremate linnade ja lennujaamade juurde tagab hea ühenduvuse.

Põhiplaan

See korter sobib inimestele, kes otsivad päikesepaistelist elustiili Vahemere lähedal. Elamu sobib nii alaliseks elukohaks, puhkemajaks kui ka investeeringuks. Ühtlasi pakub see mugavustegureid nagu konditsioneer, kamin ja nutikodu süsteem, mis vastavad tänapäevastele elamistingimustele.

Olek

Korter on äsja täielikult renoveeritud ja valmis koheseks kasutamiseks. Projekteerimine ja renoveerimine on lõpetatud, mistõttu ei ole vaja oodata ehituse lõpetamist. See tagab, et ostjad saavad nautida oma uut kodu ilma viivituseta.

Tähelepanu punktid

See projekt ei paku otsest juurdepääsu merele ega oma privaatset parkimiskohta hoone sees; selle asemel on olemas ühine parkla. Lisaks puudub otsene ühendus golfiväljakutega, kuigi need asuvad läheduses. Samuti ei ole tegemist uusehitusega, vaid renoveeritud elamuga.

Projekti detailid

Projekt 2 Bed Esimese korruse korter in Torreguadiaro
Linn Torreguadiaro
Piirkond Costa del Sol
Hind €307,500
Elupinda 50 m²
Hind/m² €6,150 / m²
Magamistuba 2
Vannituba 1
Parkimine Jah
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Valmimine 1981
Avaldatud 2026-05-23

Ref: VL872881

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Elustiil & ümbrus

See korter sobib isikutele, kes otsivad omaette elamispinda Vahemere ranniku lähedal, ilma suuremate kuurortide saginata. Ideaalne neile, kes hindavad renoveeritud eluaset, kus on kaasaegsed mugavused ja kena vaade. See sobib nii paaridele kui ka üksikisikutele, kes soovivad nautida päikest, lähedust randadele ja golfiväljakutele. Samuti on see hea valik investoritele, kes otsivad atraktiivset üürikodu.

Ehituskvaliteet

Korter on läbinud põhjaliku renoveerimise, mille käigus on kasutatud kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnilisi lahendusi. Elutoas ja magamistoas on mere- ja basseinivaatega klaasitud terrass. Keskkondne Daikin õhksoojuspump tagab mugava temperatuuri aastaringselt. Lisaks on olemas elektriline kamin atmosfääri loomiseks. Kodumasinate süsteem (domótica), Climalit aknad ja elektrilised rulookatted suurendavad mugavust ja turvalisust. Hämardatav ümbritsev valgustus loob meeldiva atmosfääri.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Korteri hinnaks on alates 307 500 eurost. See hind sisaldab 50 m² suurust elamispinda, mis on täielikult renoveeritud ja möbleeritud. Hinnatase arvestab piirkonna turuväärtust ja antud mugavusi, nagu merevaade ja ühine bassein. Korter on kohe saadaval, mis vähendab lisakulusid ja ooteaega.

€307,500
Hind
2
Magamistuba
50 m²
Elupinda