2 Bed Stanovanje v pritličju in Torreguadiaro v Torreguadiaro,

2-spalnica Stanovanje v pritličju v Torreguadiaro

Projekt v Torreguadiaro, pokrajina Cádiz, predstavlja obnovljeno pritlično stanovanje s 2 spalnicama in 1 kopalnico, ki ponuja bivalni prostor 50 m². Stanovanje je pripravljeno za vselitev in ponuja pogled na morje ter skupni bazen. Nahaja se v mirnem stanovanjskem naselju, ki združuje udobje sodobnega bivanja s priročnostjo bližine plaž, restavracij in dnevnih storitev, kar ga uvršča med privlačne možnosti za stalno bivanje ali počitniško destinacijo.

€307,500
2
Spalnice
1
Kopalnice
50 m²
Bivalni prostor
€307,500
Cena
Predaja ključev
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Stanovanje je strateško locirano v Torreguadiaro, notranje od obale, z dnevnim dostopom do osnovnih storitev. Kljub temu, da ni neposredno ob plaži, je oddaljeno le nekaj kilometrov od več priznanih plaž in igrišč za golf, kar zagotavlja ravnovesje med mirnim okoljem in dostopom do rekreativnih aktivnosti.

Tloris

Ta nepremičnina je namenjena posameznikom ali parom, ki iščejo udobno, obnovljeno bivališče v bližini obale. Idealen je za tiste, ki cenijo sodobne zaključke, funkcionalnost ter dostop do plaž, restavracij in osnovnih storitev, ne da bi nujno potrebovali veliko bivalne površine.

Status projekta

Stanovanje je že dokončano in popolnoma prenovljeno, kar pomeni, da je pripravljeno za takojšnjo vselitev. Ni v gradnji, temveč predstavlja dokončano enoto, ki je bila nedavno obnovljena, kar izključuje čakalne dobe, povezane z novogradnjami.

Pomembne opombe

Ta nepremičnina ni primerna za kupce, ki iščejo samostojno hišo, veliko zasebno zemljišče ali neposreden pogled na morje brez arhitekturnih ovir. Prav tako ni primerno za tiste, ki ne želijo uporabljati skupnih objektov, kot je bazen, ali ki bi raje imeli zasebno parkirišče neposredno pred vhodom.

Podrobnosti projekta

Projekt 2 Bed Stanovanje v pritličju in Torreguadiaro
Mesto Torreguadiaro
Regija Costa del Sol
Cena €307,500
Bivalni prostor 50 m²
Cena na m² €6,150 / m²
Spalnice 2
Kopalnice 1
Parkirišče Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Zaključek 1981
Objavljeno 2026-05-23

Ref: VL872881

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Življenjski slog in okolica

To stanovanje je primerno za kupce, ki iščejo dokončano, obnovljeno nepremičnino za takojšnjo uporabo, bodisi kot stalno bivališče, počitniško hišo ali naložbeno priložnost. Primeren je za tiste, ki cenijo bližino plaž in golf igrišč ter želijo živeti v mirnem, a dobro povezanem okolju. Posamezniki ali pari, ki jim je dovolj 50 m² bivalne površine in 2 spalnici, bodo v tem stanovanju našli udobno in funkcionalno možnost, ki ne zahteva dodatnih vlaganj po nakupu. Tudi tisti, ki se selijo iz bolj oddaljenih krajev, bodo cenili, da je stanovanje v celoti opremljeno in pripravljeno za uporabo.

Kakovost gradnje in obdelava

Stanovanje je bilo nedavno v celoti prenovljeno, kar nakazuje visoko raven zaključka. Vključuje sodobne elemente, kot so centralizirana klimatska naprava Daikin (ogrevanje/hlajenje), električni kamin in sistem za avtomatizacijo doma (domotika). Okna Climalit z električnimi roletami in zatemnitvena ambientalna razsvetljava prispevajo k udobju in sodobnemu videzu. Kuhinja je popolnoma opremljena, kopalnica pa sodobno urejena. V ceno je vključena tudi popolnoma nova oprema.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Cena stanovanja znaša 307.500 €, kar ga postavlja v srednji cenovni razred za obnovljena stanovanja v tej regiji. Trenutno je na voljo za takojšnjo vselitev. Ker gre za dokončano nepremičnino, ni na voljo v več enotah ali z različnimi cenami, razen če gre za morebitne dodatke ali spremembe med procesom prenove. Cena vključuje opremljeno kuhinjo, klimatsko napravo in parkirni prostor.