2 Bed Byt v přízemí in Torreguadiaro v Torreguadiaro,

2-ložnice Byt v přízemí v Torreguadiaro

Tento plně zrekonstruovaný byt v Torreguadiaro, provincii Cádiz, nabízí moderní vybavení a vysoký komfort. Nachází se v klidném rezidenčním komplexu s komunálním bazénem a zahradami. Byt je navržen pro pohodlné bydlení s výhledem na moře a bazén z obývacího pokoje i ložnice. Projekt je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti pobřeží s veškerou občanskou vybaveností na dosah.

€307,500
2
Ložnice
1
Koupelny
50 m²
Obývací plocha
€307,500
Cena
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Projekt se nachází v Torreguadiaro, vnitrozemské lokalitě s denní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Poloha je orientována na jih a nabízí výhled na moře a komunální bazén. Blízkost k přístavu a golfovým hřištím dodává lokalitě na atraktivitě pro aktivní životní styl.

Půdorys

Tento byt je vhodný pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny hledající funkční a moderní bydlení. Nabízí komfort klimatizace, elektrický krb a plně vybavenou kuchyň. Důraz je kladen na praktičnost a snadnou údržbu, což jej činí vhodným pro celoroční bydlení či jako rekreační nemovitost.

Stav projektu

Projekt je již dokončen a připraven k okamžitému nastěhování. Byt prošel kompletní rekonstrukcí s použitím moderních materiálů a technologií. Nejedná se o developerský projekt v klasickém slova smyslu, ale o renovovanou nemovitost s novým vybavením.

Důležité body

Projekt nenabízí soukromý bazén ani zahradu, k dispozici je pouze komunální bazén a společné zahrady. Byt se nachází na přízemí s nezávislým vstupem, ale nemá výhled na moře z každého pokoje. Vzdálenost k pláži je sice relativně malá, ale nelze jej označit jako plážový projekt v první linii.

Detaily projektu

Projekt 2 Bed Byt v přízemí in Torreguadiaro
Město Torreguadiaro
Region Costa del Sol
Cena €307,500
Obývací plocha 50 m²
Cena za m² €6,150 / m²
Ložnice 2
Koupelny 1
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby key_ready
Dokončení 1981
Publikováno 2026-05-23

Ref: VL872881

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životní styl a okolí

Tento byt je vhodný pro kupující, kteří hledají nemovitost k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic do rekonstrukce. Je ideální pro jednotlivce nebo páry, kteří si přejí žít v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a zároveň v blízkosti pobřeží a golfových hřišť. Díky výhledu na moře a bazén a modernímu vybavení je vhodný i jako rekreační objekt. Kupující, kteří oceňují snadnou dostupnost služeb a pohodlnou dopravní obslužnost, zde naleznou své místo. Investoři mohou ocenit potenciál pronájmu díky atraktivní lokalitě.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí vysoký standard vybavení. Podlahová plocha činí 50 m² a zahrnuje dva pokoje a jednu moderní koupelnu. Obývací prostor je světlý a propojený s plně vybavenou moderní kuchyní. K dalším prvkům patří velká prosklená terasa s výhledem na moře a bazén, centralizovaná klimatizace Daikin (teplá/studená), elektrický krb, systém domácí automatizace (domotika) a okna Climalit s elektrickými roletami. Integrované tlumené osvětlení dodává interiéru atmosféru. Byt má nezávislý vstup a je dodáván plně zařízený novým nábytkem.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena tohoto bytu začíná na 307 500 EUR. Jedná se o dvoupokojový byt s jednou koupelnou a obytnou plochou 50 m². Byt je již dokončen a plně vybavený novým nábytkem, což umožňuje okamžité nastěhování. Díky své renovaci a poloze v atraktivní oblasti Torreguadiaro představuje byt zajímavou příležitost pro koupi jako hlavní bydliště, rekreační dům nebo investici.