2 Bed דירה בקומה אמצעית in Nueva Andalucía ב- Nueva Andalucía,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Nueva Andalucía

דירה חדשה בפרויקט מגורים בשכונת נואבה אנדלוסיה, מחוז מלגה. הפרויקט ממוקם באזור אורבני, קרוב לים ולמגוון שירותים. הוא מציע יחידות מגורים מודרניות עם גישה נוחה למתקנים קהילתיים, המתאימים לאיכות חיים ים תיכונית.

€495,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
102 m²
שטח דירה
€495,000
מחיר
2.2 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירה משופצת במרכז נואבה אנדלוסיה, מרבייה.
  • מרחק הליכה מהים, מסעדות, קניות ושירותים.
  • בניין עם גינה קהילתית ובריכת שחייה.
  • מציע נוחות אורבנית עם גישה נוחה לים ולמגרשי גולף.
  • מתאים למגורים קבועים, נופש או השקעה.

השוואה אזורית

נואבה אנדלוסיה, בה ממוקם הפרויקט, מציעה שילוב של מגורים אורבניים וקרבה לים, בניגוד לפרויקטים כמו 'אקוו-מר' בטורה דל מאר, הממוקם באזור חוף מפותח אך פחות מרכזי. המחיר ההתחלתי של 495,000 אירו בדירה זו משקף את המיקום המרכזי והשיפוץ המלא, בעוד ש'לנטנה רזידנסיאל' במיחאס ו'את'רנה הומס 2' באסטפונה מציעות מחירים נמוכים יותר, המעידים על מיקומים שונים או מאפיינים אחרים. בעוד שפרויקטים אחרים עשויים להציע סביבה שקטה יותר או טבע קרוב יותר, נואבה אנדלוסיה מושכת קונים המחפשים נוחות אורבנית, נגישות לשירותים, לחוף ולמתקני פנאי כמו גולף. השוואה למרבייה (7 ק"מ) ולמלגה (54 ק"מ) מראה כי הפרויקט ממוקם באזור עירוני מפותח, המציע אלטרנטיבה למגורים בערים הגדולות עצמן, תוך שמירה על איכות חיים ים תיכונית.

שאלות נפוצות

האם המיקום הרועש בסביבה אורבנית עשוי להפריע?
הדירה ממוקמת באזור אורבני עם שירותים במרחק הליכה. רמת הרעש תלויה בגורמים כמו שעות היום והפעילות הספציפית ברחוב. המרפסת הקיימת עשויה לספק חוצץ מסוים.
מהי העלות המשוערת של רכב פרטי באזור זה?
עלויות רכב פרטי משתנות בהתאם לסוג הרכב, ביטוח, דלק ותחזוקה. אזור נואבה אנדלוסיה מציע אפשרויות תחבורה ציבורית, אך רכב פרטי מקל על הגעה למרחקים ארוכים יותר.
מהי רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדירה המשופצת?
רמת הבידוד תלויה בחומרי הבנייה והשיפוץ שנעשו. דירות משופצות כוללות לרוב חלונות כפולים ובידוד משודרג, אך יש לבדוק את הפרטים הטכניים הספציפיים של השיפוץ.
מהו פוטנציאל ההשכרה של דירה זו?
הפוטנציאל להשכרה תלוי בגורמים כמו ביקוש עונתי, מחירי שוק מקומיים, איכות הדירה והמתקנים. נואבה אנדלוסיה הוא אזור תיירותי מבוקש.
האם ישנם שירותים המיועדים לילדים בבניין או בקרבתו?
הבניין כולל בריכת ילדים. בסביבה הקרובה ניתן למצוא פארקים ומתקני שעשועים, בהתאם למידע הזמין על מתקני פנאי באזור.
מהן עלויות הקהילה השנתיות (Comunidad) והמסים (IBI) עבור דירה זו?
עלויות קהילה ומסים משתנות בהתאם לגודל הנכס, השירותים הקהילתיים והרשויות המקומיות. יש לבדוק את הפרטים המדויקים מול רשויות המס והנהלת הבניין.
מהם השלבים הנדרשים לרכישת דירה בספרד עבור אזרח זר?
תהליך הרכישה כולל קבלת מספר זיהוי זר (NIE), פתיחת חשבון בנק ספרדי, חתימה על חוזה מכר, ותשלום מסים והיטלים. מומלץ להיעזר בעורך דין מקומי.
האם ניתן להגיע בנוחות לשדות תעופה בינלאומיים נוספים ממיקום זה?
שדה התעופה של מלגה (AGP) נמצא במרחק של כ-45 ק"מ. שדה התעופה של גיברלטר (GIB) נמצא במרחק של כ-52 ק"מ, ומצריך מעבר גבול.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בנואבה אנדלוסיה, שכונה סמוכה למרבייה, ומציע סביבה אורבנית עם גישה קלה לשירותים. קרבתו לחוף הים ולעורקי תחבורה מרכזיים תורמת לנוחות המגורים.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה למי שמחפש מגורים קבועים או בית נופש באזור מפותח. הקרבה למרכזים מסחריים, מסעדות ושירותים חיוניים, יחד עם מתקנים קהילתיים, עונה על צרכים פונקציונליים.

סטטוס בנייה

הפרויקט הינו בניין מגורים קיים, שעבר שיפוץ מלא. הדירה מוצעת במצב מצוין, מוכנה לאכלוס מיידי, ללא צורך בהמתנה לשלב בנייה.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע נוף פנורמי או קירבה מיידית לאזורי טבע פראיים. הוא ממוקם בסביבה אורבנית צפופה, ואינו מתאים למי שמחפש שקט מוחלט או בידוד.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית קבע או בית נופש באזור מפותח ובמרכזו של נואבה אנדלוסיה. היא אידיאלית עבור משפחות צעירות או זוגות הזקוקים לגישה נוחה לשירותים, כמו גם עבור גולפים המחפשים קרבה למספר רב של מגרשי גולף. כמו כן, היא יכולה להתאים למשקיעים המחפשים נכס באזור תיירותי מבוקש, עם פוטנציאל להשכרה. מי שמחפש סגנון חיים ים תיכוני, עם גישה לחוף הים, מסעדות ומרכזי קניות, ימצא כאן בית נוח ומודרני. האופי המרכזי של המיקום פחות מתאים למי שמחפש בידוד ושקט מוחלט.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ מלא ומציגה גימור ברמה גבוהה. המטבח המודרני כולל חיפוי אריחים כחולים, והסלון פתוח ובעל תאורה טבעית. חדר השינה הראשי כולל חדר רחצה צמוד וגישה למרפסת פרטית. הדירה כוללת גם חניה פרטית ומחסן. הגימור הכללי של הדירה מצביע על מחשבה בפרטים, תוך שילוב פרקטיות עם אסתטיקה מודרנית, כפי שניתן להסיק מהתמונות של המטבח והמרפסת.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 495,000 אירו. קיימת וריאציה במחירים בהתאם לגודל ולמיקום היחידה בבניין. הפרויקט מורכב מיחידות דיור, וזמינותן יכולה להשתנות. המידע על מחירים זמין וניתן לקבל פרטים נוספים דרך ערוצי התקשורת הרשמיים של הפרויקט.

€495,000
מחיר
2
חדרי שינה
102 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

נואבה אנדלוסיה, שכונה במרבייה, משלבת מגורים עם סביבה אורבנית תוססת. קרבתה לים, למרינות, למסעדות ולקניות משפיעה על קצב החיים היומיומי. הדירה נמצאת באזור שבו רבים מהשירותים הדרושים נמצאים במרחק הליכה, מה שמאפשר ניידות רגלית או באמצעות אופניים. למרות האופי האורבני, הפרויקט מציע נוחות של מגורים בבניין עם גינה קהילתית ובריכת שחייה, המספקים מקום מפלט מרגיע. סביבת המגורים המפותחת מספקת אווירה דינמית, ומהווה בסיס נוח לחיי היום-יום.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Nueva Andalucía

סביבה ונגישות

הפרויקט ממוקם בלב אזור אורבני, המציע מגוון רחב של שירותים במרחק הליכה. בקרבה מיידית נמצאים בנקים, בתי מרקחת, בתי קפה ומסעדות, מה שמקל על ניהול חיי היום-יום. המרחק הקצר למרכז העיר מרבייה (7 ק"מ) ולאזורי תעסוקה מרכזיים תורם לנגישות. הדירה ממוקמת בבניין עם גינה ומתקני שעשועים, מה שמשפר את איכות החיים עבור דיירים.

מפה ומיקום

המיקום של הפרויקט בנואבה אנדלוסיה, מערבית למרכז מרבייה, מציב אותו בסמוך למרינה של פוארטו באנוס ולאזורי גולף מבוקשים. הסביבה האורבנית הסמוכה מספקת גישה נוחה לשירותים ובידור.

Alt text: Panoramic city view from a cozy room with stone walls and a sunset sky.

מיקום באזור

נואבה אנדלוסיה ממוקמת בסמוך למרבייה (7 ק"מ), עיר חוף תוססת המציעה מגוון רחב של שירותים ואטרקציות. העיר מלגה, עם נמל התעופה הבינלאומי שלה, נמצאת במרחק של כ-54 ק"מ. קרבתה לצירי תנועה ראשיים מאפשרת גישה קלה לערים נוספות לאורך החוף.

נגישות ושירותים

הפרויקט נהנה מנגישות טובה. שדה התעופה של מלגה נמצא במרחק של כ-45 ק"מ, ומרכזי קניות מרכזיים נמצאים במרחק הליכה. החוף הקרוב ביותר, פלאיה דה פוארטו באנוס, נמצא במרחק של כ-300 מטרים. בנוסף, מסלולי גולף מובילים כמו גולף לוז נראנוס נמצאים במרחק של כ-2 ק"מ. קיימות 50 תחנות תחבורה ציבורית בקרבת מקום, עם 10 קווי אוטובוס, מה שמקל על התניידות ללא רכב פרטי.

מרחק מהים 2.2 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 45 km
Gibraltar (GIB) 52 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Night view of a modern cable-stayed bridge with city lights reflecting on calm water.

טבע ואקלים

Alt text: Historic building with ornate facade, large windows, and central entrance.

אזור נואבה אנדלוסיה נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות הנעות בין 12°C ל-27°C לאורך השנה. ממוצע הטמפרטורה השנתית עומד על 19.1°C. אזור החוף נהנה מכ-3,856 שעות שמש בשנה, מה שמאפשר עונת רחצה של כחמישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. גובה הפרויקט הוא 7 מטר מעל פני הים, והשיפוע לחוף הוא אפסי, מה שמעיד על מישוריות.

3856 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.1°C טמפ' שנתית ממוצעת
7m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לחוף פלאיה דה פוארטו באנוס (301 מטר) מספקת גישה נוחה לאחד ממוקדי החוף הפופולריים. חופים נוספים, כמו פלאיה קנינה ונטורה דל מאר ופלאיה דה נאגואלס, נמצאים במרחק נסיעה קצר. האזור מפורסם במתקני הגולף שלו, עם מספר מגרשים מובילים בקרבת מקום, כולל גולף לוז נראנוס. בנוסף, קיימים מרכזי ספורט, מסלולי טיפוס, ומתקני כושר, המציעים מגוון אפשרויות לפעילות פנאי וספורט.

חופים

  • Playa Canina Ventura del Mar 2.2 km
  • Playa de Nagüeles 3.1 km
  • Playa de San Pedro 3.4 km
  • Playa de Casablanca 3.9 km

Golf

  • The Range golf lessons 2 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 2.1 km
  • Magna Marbella Golf 2.8 km
  • Driving Range / German Golf Academy 5.1 km

מקור: OpenStreetMap

Alt text: Brick tower with arched windows, surrounded by vibrant pink flowers, under a clear blue sky.

מיקום באזור

מדריך אזור: Nueva Andalucía

New Andalusia may refer to:Governorate of New Andalusia (1501, 1513) Governorate of New Andalusia, in South America, created as one of the 1534 grants of Charles I of Spain New Andalusia Province, in South America, first colonized by Spaniards in 1569, led by explorer Diego Hernández de Serpa New Navarre, or New Andalucia Province, created in 1565 Nueva Andalucía (Marbella), a residential area west of Marbella, Spain

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 94 mm
פברואר 12.2°C 97 mm
מרץ 14.3°C 85 mm
אפריל 16.1°C 56 mm
מאי 18.1°C 43 mm
יוני 22.3°C 11 mm
יולי 26.3°C 1 mm
אוגוסט 26.7°C 2 mm
ספטמבר 23.0°C 19 mm
אוקטובר 19.1°C 80 mm
נובמבר 15.1°C 116 mm
דצמבר 12.5°C 104 mm

שירותים בסביבה

70 restaurant
4 pharmacy
4 bank
10 cafe
1 dentist

גובה ושטח

7m גובה
2.2 km מרחק מהים
0.0% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

45 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
52 km Gibraltar (GIB)
436 km Alicante-Elche (ALC)
3.6 km Terminal San Pedro de Alcántara

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Nueva Andalucía
עיר Nueva Andalucía
אזור Costa del Sol
מחיר €495,000
שטח דירה 102 m²
מחיר למ"ר €4,852 / m²
מרפסת 10 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 2.2 km
סיום 2005
פורסם 2026-05-16

Ref: VL818754

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
מרחק הליכה מחוף פלאיה דה פוארטו באנוס (301 מטר).
מרחק הליכה למרכולים (353 מטר) ולבית מרקחת (64 מטר).
10 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות בקרבת מקום.
בקש פרטים WhatsApp