3 Bed דירה בקומה אמצעית in Marbella ב- Marbella,

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Marbella

דירה מרווחת עם 3 חדרי שינה במרבייה, ממוקמת באזור מגורים מבוסס ופופולרי. הנכס, הממוקם בקומה חמישית, נהנה מאור טבעי מצוין ותצפיות פתוחות, עם אוריינטציה דרומית המבטיחה חשיפה מקסימלית לשמש. מיקומו המרכזי בסמוך למרכז העיר, מרכזי בריאות, חנויות ושירותים יומיומיים הופך אותו לאפשרות אטרקטיבית למגורים קבועים או להשקעה.

€403,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
110 m²
שטח דירה
€403,000
מחיר
0.7 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם במרחק הליכה מהחוף, בסביבה עירונית תוססת. קרבתו למרכז העיר, שירותי בריאות, קניות ומתקנים חיוניים מבטיחה נוחות יומיומית. המיקום מאפשר גישה נוחה למגוון רחב של שירותים, תוך שמירה על קרבה לשירותי התחבורה.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה למי שמחפש נוחות עירונית ושילוב של מגורים ופנאי. אוריינטציה דרומית, מרפסת וקרבה למתקנים חיוניים, כמו גם לחוף הים, עונים על צרכים של מגורים מודרניים. המרחב הפנימי, יחד עם האפשרויות הסובבות, תומכים בסגנון חיים פעיל ונוח.

סטטוס בנייה

הבניין בן 6 קומות, והדירה ממוקמת בקומה החמישית. מצב הבנייה הנוכחי הוא 'גמור', מה שמעיד על כך שהנכס מוכן לאכלוס. אין מידע נוסף על שלבי הבנייה או תאריכי אספקה עתידיים, אך הסטטוס הנוכחי מרמז על זמינות מיידית.

נקודות לדיון

הנכס ממוקם בקומה חמישית ללא מעלית. למרות שהוא מתואר כ'מצב מצוין', זהו נכס יד שנייה, ולכן ייתכן שיהיה צורך בעבודות תחזוקה או עדכון מסוימות. אין מידע על חניה פרטית או מחסן, מה שיכול להוות מגבלה עבור חלק מהרוכשים.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית קבע באזור עירוני תוסס, עם כל השירותים במרחק הליכה. היא אידיאלית לזוגות או משפחות קטנות שנהנות מקרבה לים, למרכזי בילוי ותרבות, ומנגישות נוחה למרכזי קניות ובריאות. משקיעים עשויים למצוא בה הזדמנות טובה, לאור הפופולריות המתמשכת של מרבייה כיעד תיירותי ומגורים. האוריינטציה הדרומית, המרפסת והנוף הפתוח הופכים אותה למתאימה למי שמעריך אור שמש ונוחות חיצונית. אנשי מקצוע עשויים להעריך את הקרבה למרכז העיר ואת הנגישות לתחבורה ציבורית, המאפשרת נסיעות נוחות לעבודה או לפגישות.

איכות בנייה וגימור

הדירה מתוארת כ'מצב מצוין', מצביעה על רמת תחזוקה וגימור גבוהה. היא כוללת ארונות קיר מובנים, המתוכננים לשמור על סדר וניצול מרבי של שטח. המרפסת המקורה מוסיפה פונקציונליות ושטח חיצוני מוגן. הריצוף, כפי שניתן להתרשם מהתמונות, נראה עשוי אריחים, המהווים פתרון עמיד וקל לתחזוקה בסביבה חמה. המטבח, המוצג עם ארונות בצבע כתום, מרמז על עיצוב עדכני. חדרים נפרדים, חלקם עם ריהוט עץ, מעידים על השקעה בעיצוב הפנים. למרות שהדירה היא יד שנייה, התיאור 'מצב מצוין' מבטיח רמת גימור טובה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 403,000 אירו. הנכס משווק כיד שנייה ובמצב מצוין, עם שטח בנוי של 110 מ"ר ושטח שימושי של 93 מ"ר. הדירה כוללת 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה. האוריינטציה דרומית, מרפסת מקורה וארונות קיר מובנים הם חלק מהמאפיינים המוספים. העובדה שמדובר בקומה חמישית מתוך שש, עם מעלית, משפיעה על המחיר והנגישות. השוק המקומי מציג פעילות ערה, עם 4,743 עסקאות נדל"ן שבוצעו, מה שמעיד על ביקוש יציב.

€403,000
מחיר
3
חדרי שינה
110 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€660
הוצאות קהילה/שנה

סביבה ואורח חיים

הדירה ממוקמת באזור מרבייה, הידוע כעיר חוף תוססת בפרובינציית מלאגה, אנדלוסיה. הסביבה העירונית מציעה שפע של שירותים, כולל 138 מסעדות, 29 בתי מרקחת, 20 בנקים ו-25 בתי קפה בטווח של 2 קילומטרים. קרבתה למרכז העיר, מרכזי בריאות ובתי ספר, יחד עם 11 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס, מבטיחים אורח חיים נוח ונגיש. העיר מתאפיינת באקלים ים תיכוני עם טמפרטורות ממוצעות של 12-26 מעלות צלזיוס, ו-3,856 שעות שמש בשנה, מה שמאפשר הנאה מפעילויות חוץ לאורך רוב ימות השנה. תנופה תיירותית משמעותית, עם 52 מלונות ו-12,781 מיטות, מעידה על פופולריות האזור.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Marbella

סביבה ונגישות

המיקום העירוני של הדירה במרבייה מספק גישה קלה למגוון רחב של שירותים. במרחק הליכה נמצאים בתי מרקחת (29), בנקים (20) ובתי קפה (25). הסופרמרקט הקרוב ביותר נמצא במרחק 234 מטרים, ומרכז בריאות במרחק 996 מטרים. קרבתה למרינה (0.6 ק"מ) ולנמל (1.0 ק"מ) מוסיפה פן ימי לאורח החיים. 11 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות בסביבה מקלים על התניידות. השילוב של מגורים, קניות, בריאות ופנאי, יחד עם נגישות לתחבורה, יוצר סביבת חיים נוחה ופונקציונלית.

מפה ומיקום

הדירה ממוקמת באזור עירוני של מרבייה, חלק מחוף קוסטה דל סול. קרבתה לים, למרכז העיר, לחנויות ולמתקני תחבורה ציבורית מדגישה את מיקומה הנוח. המפה תמחיש את הגישה הקלה למתקנים חיוניים ולחופי הים, ותציג את סביבת המגורים העירונית.

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

מיקום באזור

הפרויקט ממוקם במרבייה, פרובינציית מלאגה, על קוסטה דל סול. העיר עצמה היא מרכז אזורי חשוב. מלאגה, העיר הגדולה הקרובה ביותר, נמצאת במרחק 47 ק"מ ומונה למעלה מ-579,000 תושבים. אלג'סירס ממוקמת 66 ק"מ משם עם למעלה מ-121,000 תושבים, וירוס דה לה פרונטרה 113 ק"מ משם עם למעלה מ-213,000 תושבים. מיקום זה ממקם את מרבייה כנקודה מרכזית בתוך אנדלוסיה, עם גישה נוחה לערים גדולות יותר ולתשתיות אזוריות.

נגישות ושירותים

הדירה ממוקמת במרחק 738 מטרים מחוף פלאיה דה לה באג'אדילה, ובמרחק 2.4 ק"מ מחוף פלאיה דה קזבלנקה. שדות התעופה הקרובים ביותר הם מלאגה-קוסטה דל סול (כ-39 ק"מ בקו ישר) וגיברלטר (כ-58 ק"מ בקו ישר). מסלולי גולף כמו גולף לוס נרנג'וס נמצאים במרחק 6.0 ק"מ. נסיעה למרכז העיר נוחה, ומרכז קניות נמצא במרחק 234 מטרים. תחנת טעינה לרכב חשמלי נמצאת במרחק 2.1 ק"מ, ובית מרקחת במרחק 8 מטרים בלבד, מה שמדגיש את הנגישות הגבוהה של האזור.

מרחק מהים 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Wooden deck with ocean view, palm trees, and mountain backdrop.

טבע ואקלים

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

מרבייה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות הנעות בין 12 ל-26 מעלות צלזיוס לאורך השנה. כמות שעות השמש ההיסטורית עומדת על 3,856 בשנה, והטמפרטורה הממוצעת השנתית היא 19.2 מעלות צלזיוס. עונת הרחצה נמשכת כחמישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות צלזיוס. גובה העיר מעל פני הים הוא 29 מטרים, והשיפוע לכיוון החוף שטוח יחסית (1.7%), מה שמקל על הגישה לים. האקלים הנוח והשמש השופעת תורמים לאיכות חיים גבוהה ולפעילויות חוץ מגוונות.

3856 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
29m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור עשיר באפשרויות פנאי וחוף. חוף פלאיה דה לה באג'אדילה נמצא במרחק 738 מטרים, ומרכזי גולף מובילים כמו גולף לוס נרנג'וס במרחק 6.0 ק"מ. ישנם 10 חופים עם דגל כחול בסביבה, ביניהם קאבופינו, קזבלנקה ואל פארו. בנוסף, קיימים מרכזי ספורט כמו סופררה מיראפלורס (0.7 ק"מ) ובריכות עירוניות. המרינות של מרבייה (0.6 ק"מ) ומרטינה לה באג'אדילה (1.0 ק"מ) מציעות אפשרויות נוספות לפעילות ימית. עם 415 מתקני ספורט באזור, יש שפע של אפשרויות לאורח חיים פעיל.

חופים

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

מתקני ספורט

415 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

מיקום באזור

מדריך אזור: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

עובדות מרכזיות

114.3 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 94 mm
פברואר 12.1°C 97 mm
מרץ 14.2°C 85 mm
אפריל 16.0°C 56 mm
מאי 17.9°C 43 mm
יוני 22.1°C 11 mm
יולי 26.0°C 1 mm
אוגוסט 26.5°C 2 mm
ספטמבר 22.8°C 19 mm
אוקטובר 18.9°C 80 mm
נובמבר 15.1°C 116 mm
דצמבר 12.4°C 104 mm

שירותים בסביבה

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

גובה ושטח

29m גובה
0.7 km מרחק מהים
1.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Marbella
עיר Marbella
אזור Costa del Sol
מחיר €403,000
שטח דירה 110 m²
מחיר למ"ר €3,663 / m²
מרפסת 18 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.7 km
סיום 1982
הוצאות קהילה/שנה €660
פורסם 2026-05-16

Ref: VL647064

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירה מרווחת עם 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה בשטח 110 מ"ר.
  • מיקום מרכזי במרבייה, במרחק הליכה מהחוף ומכל השירותים.
  • אוריינטציה דרומית, מרפסת, נוף פתוח ומצב מצוין.
  • בניין מגורים בקומה חמישית עם מעלית, מוכן לאכלוס.
  • מחיר התחלתי של 403,000 אירו, מהווה הזדמנות להשקעה או מגורים.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים במרבייה, כמו 'The Grove' (החל מ-408,050 אירו) ו-'Nikki Living' (החל מ-450,000 אירו), דירה זו במחיר התחלתי של 403,000 אירו מציעה תמורה טובה, במיוחד בהתחשב במיקומה המרכזי ובגודלה. 'Residencial Albatros XV' (החל מ-471,000 אירו) יקר יותר, ומצביע על כך שהפרויקט הנוכחי ממקם עצמו באופן תחרותי בשוק. בעוד שפרויקטים אחרים עשויים להציע מאפיינים חדשים יותר או מתקנים קהילתיים, הדירה הזו בולטת בנגישותה ובקרבתה לכל השירותים העירוניים וחופי הים. אזור קוסטה דל סול בכללותו מאופיין במגוון נכסים, החל מדירות יוקרה בבניינים חדשים ועד לבתים משופצים באזורים ותיקים. המחיר של דירה זו מציב אותה בטווח הביניים, נגיש יחסית למשפחות או משקיעים המחפשים מיקום פריים מבלי להיכנס לסגמנט היקר ביותר של השוק. הפעילות הערה בשוק הנדל"ן המקומי, עם 4,743 עסקאות, מעידה על ביקוש יציב ועל פוטנציאל השקעה סביר באזור.

שאלות נפוצות

האם הדירה מתאימה למגורים קבועים או רק כבית נופש?
הדירה מתאימה למגורים קבועים בזכות מיקומה העירוני, קרבתה לשירותים חיוניים, תחבורה ציבורית ואפשרויות פנאי. היא גם מהווה אפשרות להשקעה כבית נופש או להשכרה.