2 Bed Dom szeregowy in Nerja w Nerja, Szeregowiec

2-sypialnia Szeregowiec w Nerja

Ten obiekt znajduje się w gminie Nerja, w prowincji Malaga, oferując mieszkanie na Costa del Sol. Jest to szeregówka o powierzchni użytkowej 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość położona jest na terenie wiejskim, w spokojnej okolicy, ale wciąż stosunkowo blisko Morza Śródziemnego i plaż. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni i jednej łazienki. Lokalizacja obiektu oferuje widoki na morze, góry i panoramę okolicy. Ogrzewanie zapewnia kominek, a w mieszkaniu znajduje się klimatyzacja.

€349.000
2
Sypialnie
1
Łazienki
120 m²
Powierzchnia
€349.000
Cena
4,1 km
Dystans do plaży
Do odbioru kluczy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Obiekt położony jest we wschodniej części Nerji, w pobliżu obszarów naturalnych Maro. Lokalizacja jest wiejska, a różnice wysokości są istotne; nieruchomość znajduje się na wysokości 700 metrów nad poziomem morza. Oznacza to, że krajobraz jest górzysty i zielony. Okolica jest znana z widoków rozciągających się na wybrzeże i miasto. Najbliższa plaża znajduje się w odległości około 4 kilometrów.

Układ

Ten dom szeregowy najlepiej odpowiada potrzebom pary lub małej rodziny. Układ z dwiema sypialniami i jedną łazienką jest funkcjonalny. W salonie znajduje się kominek, co zwiększa wygodę w chłodniejsze wieczory. Prywatny taras i przestrzenie zewnętrzne wprowadzają element przestrzeni na świeżym powietrzu. Basen wspólny i ogród zapewniają możliwości rekreacji bez obciążeń związanych z utrzymaniem własnego basenu.

Status projektu

Nie jest to nowa inwestycja, lecz gotowy dom. Stan został określony jako doskonały, co wskazuje na dobry stan techniczny. Można założyć, że klimatyzacja i wyposażenie kuchni są w dobrym, nowoczesnym stanie. Kominek w salonie jest elementem strukturalnym, który podnosi standard nieruchomości.

Ważne uwagi

Lokalizacja jest wiejska i położona wysoko nad poziomem morza, co oznacza strome podejścia i ewentualnie zmienną drogę. Samochód jest niezbędny do codziennych spraw, ponieważ najbliższy supermarket znajduje się w odległości około 4,5 km. Komunikacja publiczna w okolicy jest ograniczona. To nie jest odpowiednia opcja dla osób szukających mieszkania z bezpośrednim dostępem do usług.

Szczegóły projektu

Projekt 2 Bed Dom szeregowy in Nerja
Miasto Nerja
Region Costa del Sol East
Cena €349.000
Powierzchnia 120 m²
Cena za m² €2.908 / m²
Sypialnie 2
Łazienki 1
Parking Nie
Basen Tak
Ogród Tak
Status budowy key_ready
Dystans do plaży 4,1 km
Zakończenie 1985
Opublikowano 2026-05-16

Ref: VL270018

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Styl życia i okolica

To mieszkanie pasuje do sytuacji, w której szuka się stałego domu lub domu wakacyjnego w spokojnym otoczeniu. Jest to wybór dla Ciebie, jeśli cenisz widoki i prywatność zamiast centralnych usług. To odpowiednie dla osoby, która ma do dyspozycji samochód i jest przygotowana na poruszanie się po terenie górskim. Nie nadaje się dla nikogo, kto potrzebuje sklepów w zasięgu spaceru.

Jakość i wykończenie

Wnętrze obiektu jest, zgodnie z opisem, pięknie przedstawione. Obecność kominka w salonie wskazuje na dobre zaplanowane i przytulne rozwiązanie. Kuchnia jest w pełni umeblowana, co ułatwia przeprowadzkę. Klimatyzacja jest oznaką nowoczesnego komfortu. Utrzymanie wspólnego ogrodu i basenu jest na wysokim poziomie, co wskazuje na aktywny zarząd wspólnoty. Połączenie między przestrzenią zewnętrzną a wewnętrzną zostało rozwiązane za pomocą tarasów.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Cena za ten obiekt zaczyna się od 359 000 euro. Obejmuje to 120 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej oraz części wspólne. Cena odzwierciedla obszar Nerja i wielkość obiektu. Parkowanie jest zorganizowane na ulicy. Miejsca parkingowe nie są wliczone w cenę, ale zazwyczaj jest możliwość parkowania na ulicy.

€349.000
Cena
2
Sypialnie
120 m²
Powierzchnia
1
Łazienki