See kinnisvara on müüdud Vaadake sarnaseid kinnisvarasid piirkonnas Nerja
3 Bed Ridaelamu in Nerja - Nerja, Ridaelam

3-magamistuba Ridaelamu kohas Nerja

See kolmekorruseline ridaelam asub Punta Lara linnajaos Nerjas. 115 m² suurune kinnisvara koosneb kolmest magamistoast ja两部 vannitoast. Projekti kuulub eraldi sissepääsuga stuudio. Asukoit iseloomustab vaade merele ja lähedus looduslikele aladele Costa del Sol idaosas.

€340,000 Müüdud
See kinnisvara ei ole enam saadaval
3
Magamistuba
2
Vannituba
115 m²
Elupinda
€340,000 Müüdud
Hind
4.1 km
Kaugus rannast

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Punta Lara asub Nerja idaservas. Piirkonda iseloomustab rahulikum, segatud (mereline ja maaline) keskkond. Kuna asukoht on kaugemal ajaloolisest keskusest, on see vaiksem linnaosa, kus igapäevaste vajaduste täitmine eeldab autokat.

Olek

See on olemasolev hoone heas seisukorras, mitte arendusprojekt projekteerimisfaasis. Kinnisvara on osaliselt möbleeritud ja valmis kasutamiseks.

Tähelepanu punktid

Punta Lara asukoht tähendab, et teenused on kõndimaa kaugusel. Lähim supermarket on umbes 4,5 km kaugusel. Randad asuvad 4 km kaugusel, lennujaam u 63 km ja golfiväljakud üle 60 km kaugusel. Automobiili olemasolu on hädavajalik.

Elustiil & ümbrus

3 magamistoa ja stuudioga planeering sobib suurematele peredele või neile, kes soovivad majutada külalisi. Asukoht nõuab autokeskset eluviisi. Sobib neile, kes eelistavad vaikust looduses ja nõustavad sellega, et poele ja randade sõitmiseks on vaja autot.

Ehituskvaliteet

Hoone koosneb kolmest korrusest. Varustusse kuuluvad kliimaseade, kamin ja sisseehitatud kapid. Köök on täielikult varustatud. Katusekorrus on ehitatud ümber terrassiga grillimisvõimalusega. Kompleksi kuulub ühine bassein.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Hind algab 340 000 €-st. See hind vastab Nerja ja idapoolse Málaga provintsi turu tasemele 3-toaliste majade eest. See on taskukohasam variant võrreldes läänepoolsete esmaste randadega piirkondadega.

€340,000 Müüdud
Hind
3
Magamistuba
115 m²
Elupinda
2
Vannituba

Ümbrus & elustiil

Nerja omavalitsus asub Málaga provintsi idaosas, La Axarquía comarcas. Piirkond on reljeefriikne, kus kombineeruvad puhke- ja elamukeskkond. Kohalike jaoks on igapäevane rütm sisaldab autosõitu randade või poedeni, säilitades samas vaikse elu keskkonna.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Nerja

Ümbrus & ligipääs

Nerja piirkond pakub aastas üle 3000 päikese tunni ja keskmise aastatemperatuuri 16,4 °C. Lähedalasuvad rannad, nagu Playa de las Alberquillas (ca 4 km), pakuvad ligipääsu Vahemerere. Piirkond on tuntud vaatepunktide, nagu Mirador Tajo de los Bueyes, poolest.

Kaart & asukoht

Kaart näitab Nerja asukohta Málaga provintsis. Näha on kaugus mereni ja Punta Luna linnajao ääreasukoht linna keskuse suhtes.

Coastal view room with balcony, ocean, palm trees, and distant mountains.

Asukoht piirkonnas

Nerja asub u 50 km idas Málagast, Costa del Sol idaportses. Kaugus provintsi pealinnast ja lennujaamast annab sellele traditsioonilisema, vähem linnastunud iseloomu võrreldes läänepoolse rannikuga.

Ligipääs & teenused

Kinnisvara on autoga ligipääsetav. Málaga lennujaam asub 63 km (oorjooneline kaugus) kaugusel. Rannad on u 4 km, golfiväljakud (nt Club de Golf Málaga Parador) aga üle 60 km kaugusel. Haiglateenus on saadaval 25 km kaugusel.

Kaugus rannast 4.1 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 63 km
Gibraltar (GIB) 155 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy coastal room with ocean view, stone walls, and sunset stairs.

Loodus & kliima

Oceanfront room with stunning sea and mountain view, featuring a private balcony.

Geografiline asukoht tagab vahemerelise kliima. Piirkonnale on iseloomulik mõõdukas temperatuur. Kõrge päikese tundide arv võimaldab kasutada välisterasse suurema osa aastast.

3934 Päikesetunde/aasta
4 Ujumishooaeg (kuud)
16.4°C Kesk. aasta temp.
700m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Rannapiirkonnas on mitu sinilipuga randu (Burriana, Maro). 4 km kaugus tähendab, et rannale sõitmiseks on vaja autot. Piirkond pakub ka võimalusi matkamiseks looduskaitsealadel rannikul.

Rannad

  • Playa de las Alberquillas 4.1 km
  • Cala del Pino 4.4 km
  • Playa de Maro Blue Flag 4.5 km
  • Playa del Cañuelo 4.7 km
  • Burriana Blue Flag
  • Playazo-Chucho Blue Flag

Spordirajatised

125 Saadaolevad rajatised

Allikas: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Oceanfront room with stunning blue sea and mountain views, featuring a balcony and modern amenities.

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Nerja

Nerja is a municipality on the Costa del Sol in the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is part of the comarca of La Axarquía. It is on the country's southern Mediterranean coast, about 50 kilometres (31 mi) east of Málaga.

Peamised faktid

85.0 km² Pindala

Kliima

Kuu Keskmine temp Sademed
Jaanuar 8.5°C 71 mm
Veebruar 8.6°C 77 mm
Märts 10.9°C 79 mm
Aprill 12.9°C 64 mm
Mai 15.1°C 58 mm
Juuni 19.8°C 20 mm
Juuli 23.9°C 1 mm
August 24.4°C 4 mm
September 20.4°C 21 mm
Oktoober 16.1°C 55 mm
November 11.9°C 91 mm
Detsember 9.0°C 72 mm

Lähedalasuvad teenused

122 restaurant
4 school
9 pharmacy
13 bank
29 cafe
5 dentist

Kõrgus ja maastik

700m Kõrgus
4.1 km Kaugus rannast
17.0% Kalle rannani

Väga järsk

Läheduses

Vaatepunktid

Ev Charging

Rannad

Sadamad

Transport

63 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
155 km Gibraltar (GIB)
331 km Alicante-Elche (ALC)

Projekti detailid

Projekt 3 Bed Ridaelamu in Nerja
Linn Nerja
Piirkond Costa del Sol East
Hind €340,000 Müüdud
Elupinda 115 m²
Hind/m² €2,956 / m²
Magamistuba 3
Vannituba 2
Parkimine Ei
Bassein Jah
Aed Ei
Ehitusjärk sold
Kaugus rannast 4.1 km
Valmimine 1999
Avaldatud 2026-05-16

Ref: VL858269

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kokkuvõte

  • 3-toaline ridaelam merevaatega Nerjas.
  • Planeeringusse kuulub eraldi külalistemaja.
  • Rahulik, maisemaline asukoht, ligipääsetav ainult autoga.
  • Kaugus rannani Playa de las Alberquillas on ca 4 km.
  • Katuseterrass grillimisvõimalusega ja ühine bassein.

Piirkondlik võrdlus

Costa del Sol idaosa erineb läänepoolsest osast (nt Mijas, Fuengirola), kuna puuduvad otse mereäärased golfikeskused. Lähimad golfiväljakud on üle 60 km kaugusel. Nerja hinnad on madalamad kui Málagale lähemates linnades, kuid pakuvad rohkem privaatsust. Näiteks Arosa projekt Mijases algab 490 000 €-st, mis on kallim, aga golfilähedane.

Korduma kippuvad küsimused

Kas selles piirkonnas on autoga sõitmine kohustuslik?
Jah, andmete kohaselt on poed, rannad ja lennujaam üle 4 km kaugusel. Ühistransport on piiratud.
Kui kaua kestab sõit lennujaama?
Kaugus Málaga-Costa del Sol lennujaamani on 63 km. Sõida kestab umbes 50-60 minutit.
Kas majas on kliimaseade?
Jah, kinnisvaras on konditsioneer, mis on vajalik Andaluusia suvel.
Kui suured on ühiste kulud?
Kirjelduses mainitakse ühist basseini. Ühiste alade hoolduskulud on tavapärased selle tüüpi majade Hispaanias.
Kas rand on kõndimaa kaugusel?
Ei, rannad nagu Playa de las Alberquillas on 4 km kaugusel. Mereni jõudmiseks on vaja autot.