Office in Manilva в Manilva,

Office в Manilva

Цей комерційний об'єкт у Манільві, Малага, пропонує унікальну можливість для бізнесу в затребуваному житловому районі. Розташований у зручному місці з усіма необхідними зручностями в межах пішої доступності, він ідеально підходить для різноманітних комерційних видів діяльності. Повністю відремонтований та готовий до негайного використання, цей об'єкт поєднує в собі функціональність з потенціалом для зростання.

€125,000
1
Ванні кімнати
51 m²
Житлова площа
€125,000
Ціна
2.5 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Резюме

  • Комерційний об'єкт площею 51 м² у затребуваному районі Манільви.
  • Повністю відремонтований та готовий до негайного використання.
  • Розташований у міській зоні з усіма зручностями в межах пішої доступності.
  • Ідеально підходить для міні-маркету, кав'ярні, салону краси, офісу або майстерні.
  • Можливість перетворення на житлове приміщення за отримання відповідних дозволів.

Порівняння в регіоні

Порівняно з іншими комерційними об'єктами на узбережжі, як-от Aquamar у Торре-дель-Мар (від 269 950 євро) або Etherna Homes 2 в Естепоні (від 259 000 євро), цей об'єкт у Манільві за ціною від 125 000 євро є більш доступним. Він пропонує унікальне розташування в менш туристичному, але зручному районі, що може бути перевагою для певних видів бізнесу. На відміну від великих житлових комплексів, таких як Lantana Residencial у Міхас, цей об'єкт розташований у вже сформованій міській зоні з наявними зручностями та спільнотою. Хоча він не пропонує житлових опцій, як Etherna Homes 2, його комерційний характер та низька ціна роблять його привабливим для підприємців, які шукають місце для бізнесу, а не для проживання. Близькість до пляжів та марин, спільних для всього регіону Коста-дель-Соль, також присутня, але в Манільві акцент робиться на більш локальну, міську інтеграцію.

Часті питання

Чи можна цей комерційний об'єкт переобладнати на житло?
За наявності відповідних юридичних дозволів існує потенціал для переобладнання об'єкта на житлову нерухомість. Однак, це вимагатиме отримання необхідних ліцензій та дозволів від місцевих органів влади.
Наскільки зручна транспортна розв'язка для бізнесу?
Об'єкт розташований у міській зоні з доступом до 36 зупинок громадського транспорту та 6 ліній. Хоча автомобіль є корисним, для багатьох завдань він не є обов'язковим завдяки близькості магазинів та аптек (315 м та 159 м відповідно).
Який стан ремонту та оздоблення об'єкта?
Об'єкт пройшов повний ремонт та модернізацію. Стан оцінюється як добрий, що означає готовність до використання. На фотографіях видно сучасну ванну кімнату та загальний естетичний вигляд.
Який потенціал ринку для комерційної нерухомості в Манільві?
Манільва має населення 18 165 осіб (прогноз на 2025 рік) та 1351 угоду з нерухомістю. Це свідчить про активний ринок. Розташування в житловому комплексі з обмеженою кількістю комерційних приміщень (три інші) може створити високий попит на пропоновані послуги.
Які зручності доступні поблизу?
У радіусі 2 км є 2 ресторани, 1 школа, 2 аптеки, 1 банк та 1 парк. Найближчий супермаркет знаходиться за 315 метрів, а медичний центр, за 6.2 км.
Чи є додаткові витрати, окрім ціни покупки?
Окрім ціни покупки 125 000 євро, слід враховувати щорічні податки на нерухомість (IBI), комунальні платежі та, можливо, витрати на утримання спільного саду чи тераси, якщо такі будуть застосовані.
Який процес придбання комерційної нерухомості в Іспанії?
Процес включає отримання NIE (податковий номер іноземця), відкриття банківського рахунку, підписання попереднього договору купівлі-продажу (contrato de arras), сплату податків (ITP або IVA) та реєстрацію власності в земельному кадастрі.
Як далеко від пляжу розташований цей об'єкт?
Найближчий пляж, Playa de Manilva, знаходиться на відстані 2.5 км. Пляж La Duquesa розташований за 3.1 км, а Playa de Casares, за 3.6 км.

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Розташований у жвавому міському середовищі Манільви, цей комерційний об'єкт знаходиться недалеко від узбережжя. Його близькість до магазинів, ресторанів та інших зручностей забезпечує легкий доступ для клієнтів та персоналу, створюючи сприятливе середовище для бізнесу.

Планування

Об'єкт ідеально підходить для підприємців, які шукають місце для розміщення свого бізнесу, такого як міні-маркет, кав'ярня, салон краси або офіс. Можливість адаптації простору робить його універсальним рішенням для різних комерційних потреб.

Статус проекту

Цей об'єкт є готовою спорудою, яка пройшла повний ремонт та модернізацію. Незважаючи на те, що він не є новобудовою, його поточний стан забезпечує готовність до негайного використання без необхідності додаткових будівельних робіт.

Важливі нюанси

Цей об'єкт не має паркувальних місць, що входять до його власності; парковка є громадською. Об'єкт не має кухні, що може обмежити деякі види комерційної діяльності, які вимагають наявності повноцінної кухні. Також відсутній басейн, хоча є спільний сад.

Стиль життя та оточення

Це приміщення підійде для підприємців, які прагнуть створити власний міні-маркет, кав'ярню, салон краси, офіс або майстерню в районі з високою щільністю населення. Люди, які шукають зручне розташування з легким доступом до моря та міських зручностей, також знайдуть це місце привабливим. Крім того, інвестори, які шукають комерційну нерухомість для здачі в оренду, можуть розглянути цей варіант.

Якість будівництва

Об'єкт пройшов повний ремонт та оновлення, що гарантує його високу якість. Було застосовано сучасні матеріали та технічні рішення для забезпечення довговічності та естетичної привабливості. Окрема ванна кімната з душем та дерев'яною тумбою, як видно на фото, свідчить про увагу до деталей. Стан об'єкта оцінюється як добрий, що означає готовність до використання без значних додаткових витрат.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Об'єкт пропонується за ціною від 125 000 євро, що робить його доступним варіантом для підприємців, які бажають розпочати або розширити свій бізнес на узбережжі Коста-дель-Соль. Ціна відображає його поточний стан та місцезнаходження. Додаткова інформація щодо конкретних характеристик та можливих варіантів ціноутворення доступна за запитом.

€125,000
Ціна
51 m²
Житлова площа
1
Ванні кімнати

Оточення та стиль життя

Цей комерційний об'єкт розташований у житловому комплексі, що забезпечує постійний потік потенційних клієнтів. Близькість до магазинів, аптек та ресторанів створює комфортне середовище для повсякденної роботи. Розташування в міській зоні означає, що основні зручності завжди під рукою, а громадський транспорт полегшує доступ.

Запитати інформацію

Розташування та оточення: Manilva

Оточення та доступність

Манільва, де розташований об'єкт, пропонує спокійний міський спосіб життя. У радіусі 2 км знаходяться ресторани, школи, аптеки, банки та парки, що забезпечує повний спектр зручностей. Життя тут характеризується близькістю до узбережжя та доступністю до основних послуг, що робить його зручним для повсякденного життя та ведення бізнесу.

Карта та розташування

Ця карта показує розташування комерційного об'єкта в Манільві, Малага. Вона демонструє близькість до узбережжя, основних транспортних шляхів, а також до магазинів, ресторанів та інших зручностей, що полегшує оцінку зручності розташування для потенційних клієнтів та співробітників.

Beachfront room with ocean view, balcony, and sea access.

Розташування в регіоні

Манільва розташована на крайньому південному заході провінції Малага, межуючи з провінцією Кадіс. Це стратегічне розташування на узбережжі Коста-дель-Соль occidentale забезпечує доступ як до культурних, так і до природних пам'яток Андалусії. Близькість до Пуерто-де-Сотогранде (9.5 км) та Естепони (приблизно 15 км) дозволяє легко дістатися до інших відомих міст регіону.

Доступність та інфраструктура

Об'єкт розташований за 2.5 км від пляжу Ла Дукеса та за 3.1 км від Ла Дукеса Марина. Найближчий супермаркет знаходиться всього за 315 метрів, а аптека, за 159 метрів, що забезпечує максимальну зручність. Аеропорт Малаги знаходиться за 75 км (пряма відстань), а аеропорт Гібралтару, за 26 км, що полегшує міжнародні подорожі. Кілька полів для гольфу розташовані в межах 5.5 км.

Відстань до моря 2.5 km
Gibraltar (GIB) 26 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 75 km

Джерело: OpenStreetMap, Google Maps

Oceanfront villa with private beach, lush garden, and stunning blue sky view.

Природа та клімат

Luxury villa with panoramic ocean view, private pool, and spacious outdoor terrace.

Регіон Манільви має середньорічну температуру 17.8°C, що створює приємний клімат протягом року. З 4-місячним сезоном купання, коли температура води перевищує 20°C, узбережжя приваблює любителів водних видів спорту. Висота над рівнем моря становить 71 метр, а близькість до моря забезпечує морський бриз. Відносно невисокий нахил до пляжу (2.8%) робить доступ до узбережжя зручним.

4 Сезон купання (міс.)
17.8°C Сер. річна темп.
71m Висота

Джерело: Open-Meteo (2020, 2025 середнє)

Пляжі та відпочинок

Найближчий пляж, Ла Дукеса, знаходиться всього за 2.5 км, а пляж Сабінільяс має прапор «Блакитний прапор». Марина Ла Дукеса розташована за 2.4 км, пропонуючи можливості для морського відпочинку. Для любителів гольфу доступні кілька полів, включаючи Finca Cortesín Golf Club (3.3 км). Загалом, у регіоні доступно 34 спортивні споруди.

Пляжі

  • La Duquesa 2.5 km
  • Playa de la Chullera 3.9 km
  • Sabinillas Blue Flag

Golf

  • Golf Academy Albayt Resort 5.1 km
  • Estepona Golf 5.9 km
  • Azata Golf 7.5 km
  • Club de Golf La Cañada 10 km

Спортивні об'єкти

34 Доступні об'єкти

Джерело: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Luxury villa with mountain view, private pool, spacious living room, and palm trees.

Розташування в регіоні

Гід по району: Manilva

Manilva is a municipality which lies on the coast at the southwesternmost edge of the province of Málaga on its border with the Province of Cádiz in the autonomous community of Andalusia in Spain. It belongs to the comarca of Costa del Sol Occidental.

Ключові факти

35.0 km² Площа

Інфраструктура поруч

2 restaurant
1 school
2 pharmacy
1 bank
1 park
1 cafe

Висота і рельєф

71m Висота
2.5 km Відстань до моря
2.8% Ухил до пляжу

Рівний

Поблизу

Яхт-клуби

Поля для гольфу

Пляжі

Спортивні центри

Транспорт

26 km Gibraltar (GIB)
75 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
466 km Alicante-Elche (ALC)

Деталі проекту

Проект Office in Manilva
Місто Manilva
Регіон Costa del Sol
Ціна €125,000
Житлова площа 51 m²
Ціна за м² €2,450 / m²
Тераса 51 m²
Ванні кімнати 1
Паркінг Ні
Басейн Так
Сад Так
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 2.5 km
Здача 1970
Опубліковано 2026-05-23

Ref: VL223043

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Olha Kovalenko
Olha Kovalenko
Експерт з нерухомості

Ольга Коваленко надає українським клієнтам всебічну підтримку на ринку нерухомості Іспанії. Вона дбає про кожен аспект угоди, забезпечуючи спокій та впевненість.

Багатомовний представник із підтримкою ШІ. Ваш запит обробляє команда цього сайту.

Відповідь протягом 24 годин

Цікаво?

Залиште свої дані, щоб отримати інформацію про наявність, ціни та планування.

Технічні дані
Об'єкт має площу 51 м².
Пряма відстань до аеропорту Гібралтару становить приблизно 26 км.
Найближчий супермаркет знаходиться за 315 метрів.
Запитати інформацію WhatsApp