ב- Manilva, בית עירוני (בית עירוני)

2-חדר שינה בית טורי ב- Manilva

דירת הטאון האוס ממוקמת במנילבה, מלאגה, בקרבת הים. היא מציעה 70 מ״ר של שטח מחיה עם גינה פרטית של 20 מ״ר ושתי מרפסות שמש. הדירה כוללת שני חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה. המרחק לחוף פלאיה דה מנילבה הוא כ-2.5 ק״מ בקו אווירי. האזור מציע גישה נוחה לשירותים יומיומיים במרחק הליכה.

€256,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
70 m²
שטח דירה
€256,000
מחיר
0.5 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • 70 מ״ר שטח מחיה עם גינה פרטית של 20 מ״ר
  • פונה לדרום עם מרפסת שמש
  • מרוהט ומצויד במלואו
  • במרחק הליכה מחנויות ושירותים
  • קרוב לחופי הים

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקט Acqua Gardens באסטפונה, הנכס במנילבה קטן יותר ומחירו נמוך יותר. הוא מציע אווירה מקומית יותר ופחות תיירותית.

שאלות נפוצות

מה מצב הנכס?
הנכס במצב טוב ומרוהט.
כמה זמן הנסיעה לשדה התעופה?
שדה התעופה של מלאגה נמצא במרחק 26 ק״מ.
האם יש חניה?
לא צוין פרט זה בנתונים.
מה המחיר?
מ-€262,500.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בקצה הדרום-מערבי של מחוז מלאגה, בגבול עם קדיס. הוא שייך לאזור קוסטה דל סול אוקסידנטל. מיקום זה מציע שילוב של חיי חוף ושקט.

תוכנית דירה

התכנון עם שני חדרי שינה מתאים לזוגות או משפחות קטנות. הגינה הפרטית והסולאריום מאפשרים מרחב חיצוני פרטי. דירות אלו מציעות פרטיות רבה יותר מאשר דירות רגילות.

סטטוס בנייה

הבית במצב טוב ומוכן למגורים מידי. הוא מרוהט במלואו וכולל מטבח מאובזר. קיימת גישה לאינטרנט סיבים מהיר.

נקודות לדיון

שטח הדירה הוא 70 מ״ר, מה שעלול להיות צפוף עבור משפחות גדולות. אין בתים כפולים זמינים בקרבת מקום.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים המחפשים דירת נופש או בית שני. הוא אידיאלי עבור חובבי גולף וים המעדיפים אזור שקט יותר.

איכות בנייה וגימור

הבית מצויד באיכות טובה וכולל ריהוט מלא. הוא כולל בריכת שחייה משותפת וגינה מטופחת. הדירה פונה לדרום, מה שמספק אור טבעי רב.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר מתחיל מ-€262,500. זוהי הזדמנות תחרותית לרכישת נכס בקרבת הים. הנכס פנוי למכירה מיידית.

€256,000
מחיר
2
חדרי שינה
70 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€239
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

החיים היומיומיים כאן הם שילוב של נוחות ופנאי. ניתן ליהנות מהבוקר בגינה הפרטית ומהשמש בסולאריום. בקרבת מקום יש חנויות ומרכזים רפואיים, מה שמקל על החיים השוטפים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Manilva

סביבה ונגישות

מנילבה היא עיירה עם כ-18,000 תושבים. האקלים נעים במשך כל השנה עם ממוצע של 18.4 מעלות. האזור מציע שפע של מתקני ספורט ופעילויות חוצות.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הנכס ביחס לחוף ולמגרשי הגולף באזור.

Luxury villa with mountain view, private pool, spacious living room, and palm trees.

מיקום באזור

מנילבה ממוקמת בחלק המערבי של קוסטה דל סול. האזור ידוע בשלווה ובמחירים הנגישים יותר בהשוואה לאזורים המרכזיים.

נגישות ושירותים

סופרמרקט נמצא במרחק 315 מטרים ובית מרקחת במרחק 159 מטרים. החופים נמצאים במרחק של כ-3 ק״מ. נמל התעופה של מלאגה נמצא במרחק 26 ק״מ.

מרחק מהים 0.5 km
Gibraltar (GIB) 22 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 76 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy villa with ocean view, private pool, and lush garden.

טבע ואקלים

Coastal walkway with palm trees, ocean view, paved path, benches, and clear sky.

האקלים הוא ים-תיכוני עם יותר מ-3800 שעות שמש בשנה. הגובה של 137 מטר מעל פני הים מספק רוח נעימה.

3845 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.4°C טמפ' שנתית ממוצעת
30m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החוף הקרוב ביותר הוא לה דוקסה (3.1 ק״מ) עם דגל כחול. ישנם מספר מגרשי גולף באזור.

חופים

  • Playa de la Chullera 0.5 km
  • La Duquesa 2.4 km
  • Sabinillas Blue Flag

Golf

  • Real Club de Golf de Sotogrande 7.4 km
  • Club de Golf La Cañada 7.5 km
  • Golf Academy Albayt Resort 7.9 km
  • La Reserva Golf Club 8.8 km

מתקני ספורט

34 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Beachfront room with ocean view, featuring a spacious balcony and modern amenities.

מיקום באזור

מדריך אזור: Manilva

עובדות מרכזיות

35.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.5°C 98 mm
פברואר 11.9°C 105 mm
מרץ 13.6°C 88 mm
אפריל 15.6°C 55 mm
מאי 17.8°C 44 mm
יוני 21.8°C 10 mm
יולי 25.1°C 1 mm
אוגוסט 25.5°C 3 mm
ספטמבר 22.6°C 14 mm
אוקטובר 18.8°C 70 mm
נובמבר 14.9°C 127 mm
דצמבר 12.3°C 109 mm

שירותים בסביבה

2 restaurant

גובה ושטח

30m גובה
0.5 km מרחק מהים
4.8% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

22 km Gibraltar (GIB)
76 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
468 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

עיר Manilva
אזור Costa del Sol
מחיר €256,000
שטח דירה 70 m²
מחיר למ"ר €3,657 / m²
מרפסת 40 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.5 km
סיום 1972
ארנונה/שנה €239
פורסם 2026-05-16

Ref: VL032447

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
גובה: 137 מטר מעל פני הים
עונת השחייה נמשכת כ-5 חודשים
מרחק לבית החולים: 6.2 ק״מ
בקש פרטים WhatsApp