4 Bed בית עירוני in Istán ב- Istán, בית טורי

4-חדר שינה בית טורי ב- Istán

טאון-האוס זה עם ארבע חדרי שינה ושתי חדרי אמבטיה ממוקם ברשות המקומית איסטאן, מחוז מאלגה. הוא ממוקם בגובה של 304 מטרים מעל פני הים, מוכן מבחינה מבנית ומרוהט. שטח המגורים הוא 120 מ"ר על מגרש של 80 מ"ר. הנכס כולל מרפסת פרטית וסולאריום, ומציע בית פונקציונלי בסביבה כפרית ושקטה עם גישה לנוחיות של קוסטה דל סול.

€279,000
4
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
120 m²
שטח דירה
€279,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

איסטאן שוכן בעמק ריו ורדה (Río Verde), מתחת לסיירה בלנקה, במרחק של כ-15 ק"מ צפונית-מערבית למרבייה ולים התיכון. הוא מוכר כ'מעיין קוסטה דל סול', מוקף במאגר לה קונספסיון ובפארק הטבע סיירה דה לאס נייבס. מיקום זה יוצר סימביוזה בין טבע הררי לבין גישה לחוף.

תוכנית דירה

פריסת ארבעת חדרי השינה ושתי הקומות מציעה מספיק מקום למשפחה או אורחים. אח ומיזוג אוויר מבטיחים נוחות במהלך העונות השונות. הריהוט כלול במחיר, מה שמסיר את הצורך בהשקעות נוספות בעיצוב הפנים.

סטטוס בנייה

המבנה ב'מצב טוב' ומוכן למגורים. מכיוון שהוא רהוט ומצויד במלואו, הבעלים החדש יכולים להיכנס מיד. הוא כולל רישיון השכרה תיירותית בתוקף, המאפשר יצירת הכנסה מידית.

נקודות לדיון

מכיוון שאיסטאן היא עיירת הרים, רכב פרטי הוא הכרחי. הסופרמרקט הקרוב נמצא במרחק של 8 ק"מ ובתי החולים במרחק של יותר מ-8 ק"מ. החוף אינו במרחק הליכה ונמצא במרחק של כ-9 ק"מ. הנכס אינו מתאים לאנשים המחפשים גישה ישירה לחוף או חיי לילה בסמוך לבית.

אורח חיים וסביבה

זה מתאים למשפחות המחפשות בית רווחי יותר במחיר נגיש יותר או למשקיעים שרוצים להתחיל להשכיר מיד. קיומה של רישיון להשכרה לטווח קצר הוא יתרון משמעותי. זה גם מתאים לאנשים המעריכים את השקט והטבע על פני היוקרה של החוף.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הפתיחה של 279,000 אירו הוא תחרותי בהשוואה לפרויקטים בחוף כמו ארוסה במיחאס (החל מ-490,000 אירו). זה משקף את המיקום בפנים הארץ, אך גם את החיסכון במחירי הבנייה בהשוואה לקו הראשון.

€279,000
מחיר
4
חדרי שינה
120 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

החיים באיסטאן מציעים שלווה וחיבור לטבע. הימים יכולים להתחיל בארוחת בוקר במרפסת השמש, ולאחריה הליכה לחנות המקומית. מכיוון שהעיירה ממוקמת על מדרון, הרחובות צרים ואופייניים לכפרים הלבנים של אנדלוסיה. הערבים יכולים להתבלות מול האח או בנסיעה קצרה למרבייה למסעדות מגוונות יותר.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Istán

סביבה ונגישות

לאיסטאן יש אוכלוסייה של 1,707 תושבים (2025), מה שמבטיח קהילה קרובה. הגישה למוצרי צריכה יומיים מוגבלת לחנויות מקומיות, מה שמצריך תכנון של קניות במכונית לסופרמרקטים גדולים יותר. זהו לא מקום עם חיי לילה ודיסקוטקים, אלא מקום להירגעות ובריחה לטבע.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקומו של איסטאן בחלק ההררי של מחוז מאלגה. שימו לב לקרבה למאגר המים ולאזורים הירוקים המפרידים אותו מרצועת החוף.

Alt text: "Cozy cottage with mountain view, garden, and white exterior.

מיקום באזור

איסטאן ממוקם כאלטרנטיבה שקטה יותר וזולה יותר למרבייה. הוא מציע איזון בין חיי הכפר לבין הגישה לשירותי היוקרה של החוף. הוא ממוקם בשערי שמורת הביוספירה סיירה דה לאס נייבס, מה שהופך אותו לאטרקטיבי לאוהבי טבע.

נגישות ושירותים

רכב פרטי הוא האמצעי התחבורה העיקרי. החוף הקרוב (פלאיה דה קזבלנקה) נמצא במרחק של 9.2 ק"מ. שדה התעופה מאלגה נמצא במרחק של 41 ק"מ (כ-30-40 דקות נסיעה). מגרשי גולף נגישים בקלות, שכן German Golf Academy נמצאת במרחק 7.5 ק"מ. בתי חולים ומרכזי קניות גדולים נמצאים במרבייה.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 42 km
Gibraltar (GIB) 60 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

טבע ואקלים

הטמפרטורה השנתית הממוצעת היא 18.2 מעלות צלזיוס, אך בחורף מרגיש קריר יותר בשל הגובה של 304 מטרים מעל פני הים. האקלים מעט לח וירוק יותר מאשר בחוף. שעות השמש עולות על 3,850 בשנה, מה שמבטיח הרבה שמש כל השנה.

3851 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
304m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

למרות שהוא לא ישירות על החוף, המיקום האסטרטגי מאפשר גישה מהירה לחופים של מרבייה ופוארטו בנוס (כ-15-20 דקות נסיעה). גולף זמין במועדונים הסמוכים, והמאגר והפארק הטבעי מציעים הזדמנויות לטיולים ופיקניקים.

Golf

  • Driving Range / German Golf Academy 7.5 km
  • The Range golf lessons 8 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 8.7 km
  • Magna Marbella Golf 8.9 km

מתקני ספורט

9 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

מיקום באזור

מדריך אזור: Istán

Istán is a town and municipality in the province of Málaga in Andalusia in southern Spain with an estimated population in 2005 of 1400 people. It lies beneath the Sierra Blanca in the valley of the Rio Verde about 15 km to the northwest from Marbella and the Mediterranean coast. It is situated on the southern slope of the Sierra de las Nieves. It is also near the large reservoir created by the Presa de la Concepción dam, built in 1972 to provide drinking water to towns all along the Costa del Sol.

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 10.6°C 60 mm
פברואר 10.9°C 64 mm
מרץ 13.1°C 59 mm
אפריל 15.1°C 43 mm
מאי 17.4°C 35 mm
יוני 21.9°C 9 mm
יולי 26.0°C 1 mm
אוגוסט 26.3°C 2 mm
ספטמבר 22.4°C 15 mm
אוקטובר 18.1°C 57 mm
נובמבר 13.9°C 79 mm
דצמבר 11.2°C 67 mm

שירותים בסביבה

2 restaurant
1 school
1 pharmacy
1 bank
1 cafe

גובה ושטח

304m גובה

תחבורה וגישה

42 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
60 km Gibraltar (GIB)
431 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed בית עירוני in Istán
עיר Istán
אזור Costa del Sol
מחיר €279,000
שטח דירה 120 m²
מחיר למ"ר €2,325 / m²
מרפסת 40 m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1970
פורסם 2026-05-22

Ref: VL038474

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • בית מרוהט לחלוטין מוכן למגורים מידי.
  • ארבע חדרי שינה ומרפסת.
  • ממוקם במרחק 15 דקות מחופי מרבייה.
  • כולל רישיון להשכרה תיירותית.
  • סביבה שקטה המוקפת טבע.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים כמו Astra Homes בפואנחירולה (החל מ-364,000 אירו), בית זה מציע יותר מטרים רבועים (120 מ"ר) ומחיר פתיחה נמוך יותר (279,000 אירו). ההבדל העיקרי הוא שפואנחירולה היא עיר חוף עם גישה הולכת רגלית לכל, בעוד שאיסטאן דורש מכונית לכל נסיעה. עבור קונים המעדיפים שלווה וטבע על פני חיי החוף, איסטאן מציע יחס טוב יותר בין מחיר לערך.

שאלות נפוצות

האם איסטאן מבודד מדי?
איסטאן נמצא במרחק נסיעה של 15 דקות ממרכז מרבייה. בעיירה עצמה יש חנויות בסיסיות, בית מרקחת ומסעדות. הבידוד הוא יותר ויזואלי ושקט מאשר חוסר נגישות פיזית.
כמה רחוק החוף?
החוף הקרוב (פלאיה דה קזבלנקה) נמצא במרחק של 9.2 ק"מ בקו אוויר, כלומר כ-15-20 דקות נסיעה.
מה מצב הבית?
הוא מוצע ב'מצב טוב', רהוט לחלוטין. כולל מיזוג אוויר ואח.
האם אני יכול להשכיר את הנכס?
כן, לנכס יש רישיון השכרה תיירותית בתוקף, מה שהופך אותו למתאים להשכרה לטווח קצר.
האם יש בתי ספר בקרבת מקום?
באיסטאן יש בית ספר יסודי אחד. בתי ספר בינלאומיים (כמו British International School) נמצאים במרחק של כ-8.3 ק"מ במרבייה.
כמה עולה אחזקת הנכס?
מכיוון שמדובר בבית עם מרפסת, עלויות השותפות נמוכות יותר מאשר בקומפלקסים. עלויות החשמל והמים הן תקניות לספרד.
מהם עלויות נוספות ברכישה?
בנוסף למחיר הנכס יש להוסיף מיסים (ITP או IVA, בהתאם למוכר) ועלויות נוטריון שבדרך כלל מסתכמות בכ-10-12% ממחיר הרכישה.