2 Bed דירה בקומה אמצעית in Pueblo Nuevo de Guadiaro ב- Pueblo Nuevo de Guadiaro,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Pueblo Nuevo de Guadiaro

דירה זו, הממוקמת בלב פואבלו נואבו דה גואדיארו, קאדיז, מציעה הזדמנות מגורים באזור המשלב נוחות עירונית עם קרבה לאפשרויות פנאי. הדירה, שטחה 85 מ"ר, כוללת 2 חדרי שינה וחדר אמבטיה אחד, וממוקמת בקומה הראשונה של בניין עם מעלית. עם נוף עירוני ופנים-חצר, היא מגלמת סגנון חיים פונקציונלי.

€302,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
85 m²
שטח דירה
€302,000
מחיר
4.9 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום של הדירה בפואבלו נואבו דה גואדיארו מציב אותה בסביבה אורבנית עם גישה נוחה למגוון שירותים. המרחק לחוף הים עומד על כ-4.9 ק"מ, עם שיפוע קל של 0.2% אל עבר הים, מה שמצביע על מישוריות יחסית של האזור. נגישות זו משפיעה על חווית המגורים היומיומית.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה לאלו המחפשים נוחות יומיומית בסביבה מפותחת. קיומם של סופרמרקט במרחק 228 מטר ובית מרקחת במרחק 309 מטר, לצד קרבה למרכזי ספורט וגולף, עונים על צרכים מגוונים. האוריינטציה הדרום-מערבית מבטיחה תאורה טבעית.

סטטוס בנייה

הבניין, שנבנה בשנת 2017, מציג מצב מצוין ומודרני. הדירה מוכנה למגורים, ללא צורך בפרויקטי שיפוץ מיידיים. הבנייה העדכנית מבטיחה עמידה בתקנים עכשוויים של בנייה ואנרגיה.

נקודות לדיון

הדירה אינה מציעה נוף פתוח לים או נוף הררי, מכיוון שהיא ממוקמת בסביבה עירונית פנימית. כמו כן, למרות הקרבה היחסית לשדה התעופה, היא אינה ממוקמת ישירות על קו החוף ולא כוללת מאפיינים של וילה פרטית עם גינה נרחבת.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Pueblo Nuevo de Guadiaro
עיר Pueblo Nuevo de Guadiaro
אזור Costa del Sol
מחיר €302,000
שטח דירה 85 m²
מחיר למ"ר €3,552 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 4.9 km
סיום 2017
הוצאות קהילה/שנה €540
פורסם 2026-05-23

Ref: VL188163

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו יכולה להתאים לאנשי מקצוע צעירים או זוגות המחפשים בית קבע באזור המשלב נוחות עירונית עם קרבה לפעילויות פנאי. היא מתאימה גם למשפחות קטנות הנהנות מגישה נוחה לבתי ספר (Sotogrande International School במרחק 3.9 ק"מ) ומרכזי ספורט. למשקיעים, המיקום באזור אטרקטיבי כמו סוטוגרנדה, עם ביקוש גבוה לשכירות, מהווה יתרון. חובבי גולף ימצאו עצמם בקרבת ארבעה מגרשי גולף מובילים. האוריינטציה הדרום-מערבית והאור הטבעי הופכים אותה לאופציה מושכת למי שמחפש בית עם אווירה מוארת. האפשרות למגורים מיידיים, בשל מצב הבנייה המצוין, מתאימה למי שמעוניין במעבר מהיר.

איכות בנייה וגימור

הדירה, שנבנתה בשנת 2017, מציגה גימור איכותי התואם לתקנים מודרניים. היא כוללת מטבח מאובזר במלואו, הכולל מקרר, תנור, כיריים ו מדיח כלים, המשלב פונקציונליות עם עיצוב מודרני. מערכת מיזוג אוויר וחימום (משאבת חום) מותקנת בכל הדירה, ומבטיחה נוחות אקלימית לאורך כל השנה. הדירה כוללת גם חיבור לאינטרנט סיבים אופטיים (Fiber Optic) וחיבור WiFi. הריהוט המלא המגיע עם הדירה מאפשר כניסה מיידית למגורים. הארונות המובנים (Fitted Wardrobes) מוסיפים פתרונות אחסון יעילים. הקירות הפנימיים והחוץ, יחד עם חומרי הריצוף והחיפוי, תורמים לאסתטיקה הכללית ולעמידות המבנה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת למכירה במחיר של 302,000 אירו. המחיר משקף דירה בת 2 חדרים ו-1 חדר אמבטיה בשטח שימושי של 85 מ"ר, הממוקמת בבניין משנת 2017. המחיר מיקומית, בהשוואה לפרויקטים דומים באזור סוטוגרנדה, מציב אותה כאופציה נגישה יותר. אין מידע זמין על יחידות נוספות או מגוון מחירים בתוך הפרויקט הספציפי הזה, מה שמרמז על יחידה בודדת המוצעת למכירה.